78964
  • Énvagyokazapád
    #623
    kb akkora a felhajtás mint a wownál volt, abból se lett semmi
  • Seth
    #622
    Ekkora felhajtást egy ilyen nevesincs játék miatt. Mijaza Blizzard?
  • AntiHero
    #621
    Megnéztem 19 perces videót. Hát OMG!

    Zene 10/10
    Desing 10/10
    Animációk 10/10
    Szörnyek 10/10
    Helyszinek (kidolgozotság/váltazotosság) 10/10
    Skillek, harci animációk 10/10

    DIABLO 3 10/100000000000000000 (10-es skálán:D)
  • AntiHero
    #620
    De mivel?
  • R3TR0
    #619
    Hát én csap azt mondom ez szuper lesz remélem minden diablo klon fog tanulni inenn

    Blizzardék meg huzzák remélem sok sok évig csak amenniy kell
  • edios
    #618
    Egy kis nosztalgia: New Tristram
  • ToCsEk
    #617
    2 videó.
  • TDC Geronimo
    #616
    Van haver aki vágja keni ezeket a flash cuccokat, majd rászólok :)
  • Aradebil2
    #615
    5 kaszt?Úgy tűnik a necro és a druida összeolvadt,amazon sztem kiesik,férfi nemigazán lehetne -.-
    5kaszt:
    Baba
    Witch Doctor :S
    Wizard/Soso
    Pala,vagy vmi holyfighter:) esetleg Monk
    Assassin,vagy vmi sunyulós,rogue style
  • Énvagyokazapád
    #614
    a 2vel nem játszottam, de mivel mindenki annyira szerette, ezt várom
  • ProGabe #613
    mivel nincs,a lehető legegyszerűbb banner?



    valami flash-mágus megcsinálhatná,hogy feldobja az #596-ból a két karaktert a kép két oldalára
  • LeonSilver
    #612
    Megint nagyot kaszál a Blizzard.megjegyzem nem érdemtelenül.Én ebből is 2 példányt fogok beszerezni, hogy a gyerekeimmel együtt játszhassak.Nagyon várjuk!!
  • Kandurex
    #611
    überzsírdisznó!

    még ma akarom
  • Aradebil2
    #610
    és ha abból indulunk ki,hogy a blizznél mindig csak másodlagos volt a grafika...hmmmm;)
  • Klemice
    #609
    én két élénk színt szeretnék
    piros HP gömb és kék mana gömb
  • Davidus
    #608
    boss méretből visszavehetnének ja. szerintem vissza is fognak:P
  • edios
    #607
    Nah Blizzard most sem fog csalódást okozni. Ez a látványvilág egyszerűen
  • 5c0rp330n
    #606
    kibaszott nagy :o
  • Klemice
    #605
    1080p méretű diablo? hmm

    amúgy tényleg csilicsáré lett de majd úgyis leszedik mint az sc2-ről a ragyogást
  • Aradebil2
    #604
    Nekem tetszik,hogy például az interface tök wowos lett,bejönnek ezek a színes kis spell/skill ikonok.Viszont a bossfight az eléggé wowos lett,nem vágom miért kell 30* akkora monstákkal harcolni,miért nem elég egy dio2ben látott méretű Diablo pl..Kiváncsi leszek Ő mekkora lesz,elég illúzióromboló lenne ha ő is felhőkarcoló méretű lenne :S
  • ddomi87
    #603
    innen szedte:

    http://eu.blizzard.com/diablo3/characters/index.xml
  • GregSB
    #602
    Jól elvagyok, de nem vagyok buta!

  • TurboX
    #601
    ezek a bossfightok...

  • Gladiator
    #600
    videóban aszonták lesz, ezek csak azé vannak, hogy "a harc hevében egyszerűbb legyen". bár nem sok értelmét látom.
  • AntiHero
    #599
    Biztos lesz. Gondolom még nem csináltak meg mindent.
  • Aradebil2
    #598
    Potik egyáltalán nem lesznek,vagy csak potik mellett vannak ilyen extra gömböcskék?mert se egy övet,se egy lehulló potit nem láttam a vidiben -.-
  • AntiHero
    #597
    Ezt hogy csináltad? (mármint hogy szedted ki?)
  • ProGabe #596
    :)
  • Davidus
    #595
    When will Diablo III be released?
    It’s too early to estimate Diablo III’s release date. As with all Blizzard Entertainment games, our goal is to create a game that is as fun, balanced, and polished as possible. We intend to take as much time developing Diablo III as is necessary to ensure the game meets our own high expectations and those of our players.

    venicdán
  • ToCsEk
    #594
    ehhh ohh uhh ez rendesen odabasz ... itt aztán nem sok ép környezet fog maradni :D
  • Davidus
    #593
    Features:

    * Five powerful character classes to choose from, including the barbarian and witch doctor
    * Brand-new 3D graphics engine enhanced with spectacular visual effects and Havok physics
    * Numerous indoor and outdoor areas detailing new regions in the world of Sanctuary
    * Interactive environments with dangerous traps and obstacles, and destructible elements
    * Randomly generated worlds bolstered by scripted events for endless and dynamic gameplay
    * Vast assortment of fiendish monsters, with unique attack patterns and behaviors
    * New quest system and character-customization options for the ultimate action RPG experience
    * Multiplayer functionality over Battle.net with support for cooperative and competitive play
  • Hedgehunter #592
    Egy bannert csinalhatna valaki.....

    Ugy erzem lehet beruhaznom egy uj egerre....
  • XenHai
    #591
    Arrol van infi hogy fizetos lesz e tehat mmo??
  • Adam5
    #590
    A stream sajnos nekem is megszakadt a gameplay videó alatt :(. De most sikerült végignéznem :). NAGYON jó lesz szvsz! Kell kell kell :P. Férfi/Nő választás is powa :D. Nagyon kiváncsi vagyok a storyjára...csak Cain írása alapján arra még várni kell :(. Szerintetek lesz még valami infó a Dio3-al kapcs a hétvégen?
  • tigeroo
    #589
    addig fogják húzni a mézesmadzagot amig lehet...szerintem most kijön a wrath of the lich king, ésha azis letűnik (mint a burning crusade, cirka 1 év...) akkor fogják kiadni a diablo3-at...
    bár lehet hogy előbb az sc jön, vagy egyszerre? hát, az kicsit bukta lenne...bár lehet úgy megszedték magukat a wowwal hogy már szégyellik a bevételeiket
    de most nagyon belehúzott a blizz, az egyszer biztos:)
  • Gladiator
    #588
    battlenetről mondtak valamit? hány fős világok, stb?
  • AntiHero
    #587
    Szép nagy :O
  • grizzly21
    #586
    ez no komment, tokeletes a jatek mar most....
  • ProGabe #585
    azt ugye észrevettétek,hogy a karakterlapon még egyszer kell kattintani a már kiválasztottra és akkor visz el a rendes karakterlapra!?

    a blizz downloadert meg hagyjátok a csába

    cinematic
    gameplay (még nem seedelik)
    artwork
  • TDC Geronimo
    #584
    Grafikája ami most van bőven elég. Nem lesz ennek se nagy gépigénye már most látható. Ennél jobb graf nem is kell egy dionak. Űtni fog mindenképp <3