78965
  • Istencsászár
    #744
    Itt a swappolás mentesség lesz a lényeges, nem a grafkártya.
  • Istencsászár
    #743
    Fejezzétek már ezt be...
  • TVelvet
    #742
    semmi ördögi, pont elég pont jó, pont optimális. a lényeg hogy nekelljen egy quad sli tizennyőcmagosprocesszoral tizpetabájt memóriával a gép.

    Döcögjön el szépen egy 7300 GT-n meg egy amd athlonon.
  • Davidus
    #741
    húzzatok már innen a pc vs konzol szarotokkal
  • Hegi90
    #740
    Menj már innen a konzoloddal légyszi... ez nem aza topik.... thx
  • Istencsászár
    #739
    Nemén hoztam fel és nem is irtam ilyet:) nekem édes mind1 mire jön, mivel pécére akkor azon lessz játszva... eddigi Blizzard gémek is itt pihennek a polcon ( D1, WC2, WC3, SC+kieg, Wow, )

    Arról nem tehetek hogy olyanok ugatnak bele akiknek fingjuk sincs róla...
  • TurboX
    #738
    támogatom
  • kuci06
    #737
    áhh, már megint jönnek a konzolosok szétcseszni a topikot ...

    istencsaszar, nem lehetne, hogy legalább egyszer ne hozzd fel a "konzolon minden játék jobb" témát? :S
  • Istencsászár
    #736
    Ez nem árkád?
  • Istencsászár
    #735
    Ez jóhár, bár ehhez dx10et nehezen tudnám elképzelni, de ezekből a képekből, videóból is látszik hogy nincs benne semmi ördögi.
  • tigeroo
    #734
    konzol vs. pc-t hagyjuk már
  • AntiHero
    #733
    Nem lehetetlen.
  • Hegi90
    #732
    ON
    Remélem bneten egy szobában nem csak 8 ember fér majd el!
  • Istencsászár
    #731
    6-7 fpst már végigvittem konzolon sikeresen, ahogy pécén is és még élek s virulok, valamint egyik s másikat sem élveztem kevésbé:) amiről foggalmad sincs ahhoz ne szolj hozzá:)
  • Hegi90
    #730
    Végreeeeeeee
    Egybkt konzolosok most sírhatnak, rinyálhatnak, de nem lesz diablo konzolra, ugyanis az lehetetlen. Ennyi kész, bele kell nyugodni. Menjél vmi szar árkáddal játszani...
  • AntiHero
    #729
    Nem ide tartozik amúgy ez a téma..
  • AntiHero
    #728
    Jobb is. Nagyon tökéletes ez a grafika. Nem kell nekem hogy csilogjon-villogjon.
  • Neoncsoves
    #727
    te most komolyan azt mondod hogy minden PCs játékot lehet konzolon is játszani normálisan? Hol fogsz te normálisan FPS-t játszani kontrollerrel barátom...
  • ProGabe #726
    ez a diablo3.com-ról a banner,persze hogy jó :D

    viszont pont a lényeg nincsen rajta:maga Diablo!
    plusz bugos a jobb szélső gyertya,blizzardosok is tudnak hibázni,úgy látszik :)
  • Rip
    #725
    Gépigényre azt mondták, hogy a minimális gépigényt a lehető legalacsonyabbra akarják belőni, hogy minél szélesebb körhöz juthasson el a játék, nem foglalkoznak DX10 meg ilyen gfx-hype dolgokkal.
  • AntiHero
    #724
    Most meg nincs középen a benner:(

    Ja ok nem szóltam:D
  • Kandurex
    #723
    javítva a banner
  • Rip
    #722
    Oh, mi volt az utolsó kérdés, amit nem kommentált? Nem figyeltem, pont kommentet írtam! :D
  • Rip
    #721
    A 3-ra: Volt Dio konzolra is (PS1), ha nagyon akarnák, szerintem meg tudnák oldani.
  • Istencsászár
    #720
    Engem ez mind nemérdekel... te irtál egy butaságot én mondom hogy nemigaz, mert lehet... ne hotkeymágusokból indulj ki akik össze vissza csapkodják a billt, hanem egy átlagos játékosból, az nemfog 20-30 gombot használni:)) loal... rts egéren kényelmesebb tény, de konzolon is játszható mivel teljesen átdolgozott az egész interfész az egész irényítás, össze sem hasonlítható, és egyes dolgok kevesbb gombnyomsából elérhetőek és végrehejthetóek mint az egér klikkelgetés ( ez tény, van róla videó a készítőktől ). Rpgt ne feszegessük amikor konzolra tonnaszám vannak:)

    Nekem konzolra csak az archivementek miatt kellene D3, nomeg hogy berakom a lmezet oszt suhan hasít, bármikor bárhol... de pécén is jólesz ez majd 1-2 év mulva, mert GFXben nem nagy szám, hozza azt amit ebből a nézetből ki lehet hozni... én csak azt remélem hogy a gépigénnyel nemszállnak el.
  • Aradebil2
    #719
    Blizzard játékokat sose fogják annyian warezolni,mint az ilyen ea fos szarságokat,pl Crysis.Egyrészt szinte pótolhatatlan a multi része(nah azért nem úgy mint wowban),hiába vannak tört szerók,30emberrel nem ugyanaz mint 30 000-el.Fps-eknél simán jó az emberek 90%-ának hogy tört szerveren nyomják,játékélmény 1 az 1ben ugyanaz,a maradék 10%-ból is 5 csak azért veszi meg mert Cb-zik ...
  • AntiHero
    #718
    Na így már jó a Banner
  • TDC Geronimo
    #717
    na király lett a banner, grat
  • grizzly21
    #716
    neked ez a velemenyed, nekem mas, en biztos vagyok benne hogy aki rts-t vagy point n click jatekot, vagy rpg-t jatszik konzolon es azt mondja h kenyelmes az csak magat csapja be.
    Azt a kb 20-30 gombot meg plane nem tudom hogy akarod megoldani amit diablozas alat hasznal az ember. Tok folosleges ezen vitatkozni, mert diablo nem lesz konzolra.
  • kuci06
    #715
    700x250-es eredetileg
  • Tatyla
    #714
    ez szép és jó hogy bejelentették és felhergeltek minket,de tavaly ugyanekkor bejelentették a Starcraft 2-öt és még az se jelent meg,akkor ez mikor fog 2011 ez csak tiszta beteg várakozást idéz elő
  • AntiHero
    #713
    700x?
  • Istencsászár
    #712
    Pofából vegyél vissza és akkor beszélhetünk róla.

    "Szvsz nem... árkéd lájvon vannak ilyen felülről nézetes játékok pl tegnap néztem a Commando 3-at, ahol az egyik anaglóggal mész, a másik analóggal a tüzelést irányítód... szóval szerintem teljesen kényelmesen meglehet oldalni, mert egérrel sem csinálod másként, mert vagy klikkelgetsz ide-oda vagy nyomod folyamatosan az egérgombot és akkor ugyan ottvagy mintha pl analóggal mászkálnál... a varázslatok meg a többi dolog már interfész kialakításától függ..."
  • Kandurex
    #711
    milyen méretben legyen?
  • grizzly21
    #710
    jah, meg wii controllerrel is lehet. sot eger se kell hozza, shortcutokkal is lehet varazsolgatni. igaz hogy egyszerre csak nehanyat de semmi gond.

    latom sok itt a konzolbuzi
  • tigeroo
    #709
    elképzelhető hogy lesz benne vmi ilyesmi
    nem mi leszünk a következő diablo hanem az egyik arkangyal?:D mmmp

    /theorycraft
  • Istencsászár
    #708
    "A Diablo3-mat egyszeruen nem lehet eger nelkul jatszani."

    butaság
  • TDC Geronimo
    #707
    Dav ne mond, mert én már lefordulok a székről :d
  • 5c0rp330n
    #706
    hol látsz te ilyet? :)
  • grizzly21
    #705
    te magadtol vagy ilyen buta vagy segitseged is van?

    1.A battle.net miatt nagyon sokan megveszik.
    2.A blizzard jatekok eladasai mindig is rekordokat dontogettek
    3.A Diablo3-mat egyszeruen nem lehet eger nelkul jatszani.

    Ez csak 3 nyomos indok ami miatt komplett hulyeseg amit irtal. Ilyen komment irasahoz nem kell 87 ota foglalkozni a videojatekokkal...