78923
  • TDC Geronimo
    #1342
    najó azért ennél a BC zenénél is a hidegrázott :d
  • Aradebil2
    #1341
    nem semmi ez a nagykórusos cucc!
  • tigeroo
    #1340
    a poén az amugy hogy csak 2 eredeti játékom van, diablo2 + wow :DDD
    (megvolt a warcraft 2 is...2002 december GS teljes játék battle netes kóddal gecc...csak odaadtam unokatesomnak őmeg valahol az éterben felejtette)
    rámegyek a warcraft3-ra(4ropi a RoC + TfT) meg a starcraft-ra
    kajak lesz egy blizzardos polcom
  • Rip
    #1339
    Atya világ, kotta nélkül nyomta végig! :D
  • BEAST #1338
    ez nekem uj :o
  • Davidus
    #1337
    :l
  • Davidus
    #1336
    miért nem megy inkább starcraftozni? ilyen kézzel lenne 500 APMje:D
  • tigeroo
    #1335
    nyugi skacok, nem fogják igy kiporciózni a játékok kiadását. amikor készlesz, nyomatják. nekik már nem szab gátat holmi uborkaszezon vagy marketinghiány vagy konkurens játék. ha a blizz kiad valamit az tuti siker

    a diablo 2 és a starcraft is nagyjából egyidőben jelent meg anno, a célközönség pedig teljesen más a két játéknál, szóval nem csinálnának konkurenciát ... jöjjön mind a kettő a gecibe. happy new year 2009 :l
  • Davidus
    #1334
    jó ez beteg:D
  • Davidus
    #1333
    WC2 zene > all
  • BEAST #1332
    ez a srac sem rossz xd
  • Tatyla
    #1331
    ú de durva ilyen koncertet látni...
  • Davidus
    #1330
    épp ő gitározik streamen ha valakit érdekel:D
  • Davidus
    #1329
    na most jelentették be hogy a Diablo 3 zeneszerzője valami Grammy díjas gitáros ürge:D sajna a D2 zeneszerzője már nincs a Blizzardnál:(
  • Davidus
    #1328
    eddig annyit mondtak hogy nem kell hozzá. persze ez nem jelenti azt hogy nem is használja. mondjuk 2011re már józsinéninek is dx10es kártyája lesz
  • ProGabe #1327
    jó neked!nekem az egy nem megy

    a kettőt még nem próbáltam,ha az sem fog akkor kapja be az intel az nvidia és a samsung.előző gépen lehet nem mentek a csilli-villi cuccok,de legalább lehetett diozni :)
  • Rip
    #1326
    A stream-en Video Games Live, játékzenék szimfónikusokkal!
    Baromi jó!
  • Gabesz026
    #1325
    Arra még kiváncsi leszek hogy DX 10-et használja-e a Dio3
  • miilann
    #1324
    én is előkerestem a d2t+lodot,csinálok egy kis helyet és meccs után felpasszintom :)
    aztan majd jacchatnank vmit közösen,ha összegyűlnénk páran
  • Gabesz026
    #1323
    Hi!

    Nem baj ha csak jövőre vagy azután jelenik meg addig ott lessz a Sacred2 aztán ha már meguntam jöhet a Dio 3 :)
    Szerintem a Sacred2 is nagyot fog ütni.
  • plu604
    #1322
    dehogynem... xp-n biztosan.
  • Tatyla
    #1321
    alap hogy megveszek minden blizz játékot,én még azt se tartom elképzelhetetlennek hogy a kijönne mondjuk ilyen 2in1 előfizetéssel a lich king+d3 vagy sc2+d3 vagy lich king+sc2...
    csak jelenne meg már gyorsan valamelyik.
  • Adam5
    #1320
    Srácok nézte/nézi vki a streamet? Ez a Level 70 Elite Tauren Chieftain banda nagyon kemény :D. Blizzes srácokból áll, és metált nyomnak! Warcraft, Starcraft és Diablo stílusu számokat. Tök jó lehet a munkahelyi feeling ha ilyesmiket találnak ki, irigylem őket.
  • Rip
    #1319
    Most tettem fel XP-re mind a kettőt, semmi gond nincs vele.
  • szucsy89
    #1318
    de
  • TDC Geronimo
    #1317
    Megnéznék egy statisztikát azért, hogy a dio3 bejelentése után mennyivel nőtt a bnet forgalma
  • mama2
    #1316
    Azt írják a cdgalaxis.hu-n, hogy nem megy se XP-n, se Vistán a Diablo 2 meg a kiegje. Tényleg nem?
  • szucsy89
    #1315
    jah és pluszfav xd
  • szucsy89
    #1314
    nagggyon nagy játék lesz, az első részt vettem meg életembe először eredetibe:D 2vel is sokat toltam ...szóval várom várom, de annyira nem kell ráizgulni, most jelentették be, pár év mulva lesz csak belőle valami:P
  • Rip
    #1313
    2 hétre utazok el, én is felraktam a laptopra a Dio1-et és a Dio2-t is! :D

    A battle.net accountomra már nem emlékszem, pedig volt pár 98-as kari rajta annak idején, de engedett újat csinálni szerencsére.
  • Nenrandil
    #1312
    Na én se bírtam ki... Telepítek...
  • Dant0r
    #1311
    Nézzük csak!
    D2-2000, exp - 2001
    War3-2002, exp - 2003
    WoW-2004(05 EU-ban, de sztem ezt ne számoljuk), exp - 2007.

    Ha az évenkénti elmélet helyes, akkor 05/06-ban miért nem adtak ki játékot?:)

    Szerintem 2009-ben jön az SC2 és a Diablo III is. Meg a DNF is!!4
  • TBTPumpa
    #1310
    én sem azt írtam, hogy az idén lesz SC 2, hanem hogy jövőre!
  • TurboX
    #1309
    nem lesz idén sc2
  • Ragnar360
    #1308
    lol, rányomok battlenetre, és azt adja ki hibának, hogy nemtudja ellenőrizni a verziót...tölt egy keveset és kiírja...

    ShailHulud: az nekem is feltünt, lehet van benne vmi...
    ___
    wall of text - diablosok tessék elolvasni :d

    Nyomtam vagy félórát a singlet, de nincs már nekem türelemem felhúzni újra a karit :) Igazából a sztori ami kicsit ködös azt majd netről kivesézem, karit meg tőtök majd le vhonnan

    Emléxem anno nagyon toltuk...full tápoltuk a karikat aranyozott cuccokba...Diablot ököllel üttük agyon meg ilyen jóságok...aztán mikor bementünk az 1ik PC klubba és mind1ik gépen a Diablo ment és igy nézegette az inventoriját azt ott voltak a charmok rávitte a kurzort és fél/egész képernyöt beterítette az item leírás...FULL TÁPOLTA a gémet ez a Set mod (elvileg igy hivták) viszont JÓVAL NEHEZEBB is lett tőle, meg olyanok voltak, h Act1 be Druida farkasai is jöttek, akkor act3ba vérgólemek meg ilyen jóságok...legdurvább az volt, hogy mikor már fulll a lootra mentünk és állandóan öltük a 3 barbárt act 5-be set modon, lecsaptuk a 3-at Nightmaren v Hellen megnyomtuk az ALT-ot és az egész képernyö tele volt az item nevekkel.
    Bexarás miylen jó volt...mondjuk a 3 barbáros fight elég durva volt igy, a többire nem emléxem...mind1, szal ezek a barbárfivérek hányták az aranyozottat, meg a fullos setitemeket kifelé...
    Nagyon nagyba toltuk...karikat floppyn vittük állandóan :DDD
    Sajna akkoriban még az internet annyira távol állt tölünk mint csecsemőnek a szalonna :)
    _______

    Szóval Battle.net-en nagyvonalakban h müxenek a dolgok, azt vágom, h együtt lehet menni kalandozni, meg ilyenek...nem sokat toltam mert, mert... annyi maradt meg ami szar volt, hogy ha nekem nem volt meg az Act 2 nemtudtam átmenni, a többiek meg ott kószáltak...jó elvileg kivan írva, h milyenbe van csinálva de akkoris összevisszaság volt egy kicsit.
    A DUEL (PvP)-t nem igazán tapasztaltam, youtubeon néztem videókat de nem volt vmi nagy szám igy...össze vissza button smashing egérrel, Nekró, nyomja ezerrel a spellt akárcsak a Sorceress... portálgatnak...semmi face to face...PEDIG igencsak érdekelne hamár egy ilyen gém, akkor legyen jól megcsinált duel rész is, de mondom nem sokat láttam belöle, szal megköszönném, ha vki felvázolni mi is a fő célja a Diablo-nak Battle.net-en

    Na igy röviden ennyi :)

  • grizzly21
    #1307
    mit akarsz fel ev mulva egy szart, vagy 2-3 ev mulva fullos diablo 3mat?
  • TBTPumpa
    #1306
    érdekesnek tartanám ha már az idén megjelenne a StarCraft 2, mivel jobb esetben is csak 1 játékot szokott a Blizz évente kiadni, és ebben az évben már tuti hogy megjelenik a WOW 2. kiegje!
    2008 - WoW - Wrath of The Lich King
    2009 - StarCraft 2
    2010 - StarCraft 2 kiegészítő
    2011 - Diablo 3
    2012 - Diablo 3 kieg
    2013 - WarCraft 4, WoW 2 vagy valami új...
  • Doomista
    #1305
    Megnéztem a 2 videot...hát mit mondjak...csak néztem...nem gondoltam volna,hogy ENNYIRE jó lesz ! azt a mindenit neki ! ez valami ****** jó !
  • Strabi
    #1304
    Háhá, újra kellett indítani a gépet.
    Döntőig ki jön játszani?
  • Strabi
    #1303
    Na utánanéztem a technical supportnál, valszeg nem törték fel mert azt írja hogy CD-key in use és az én nevemen van bejelentkezve, ez nem lehet mert iylenkor nem az account neved van ott hanem az a név amit még installálásnál adtam meg. Állítólag a Bnet nem ismeri fel hogy leléptem, ez akkor lehet ha sokáig nincs kikapcsolva a gép és már 2 napja letöltök szal lehet benne vmi :)
    Na egy gyors újraindítás aztán kívéncsi leszek...