78965
  • faber
    #71229
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha tippelnem kellene egyebkent, szerintem csak azt akarjak elkerulni Blizzardek, hogy D3 is olyan legyen, mint a WoW volt egy idoben:
    mindenki a dps mero addonra tapadt, meg makrokat csinalt, hogy egymas utan kasztolja a spelleket....a vegen a hunterkedes masrol sem szolt, mint egy gombot spammoltam, ami szepen egymas utan ellotte a kulonbozo sotokat...boring as hell....na de ez maganvelemeny, nem kell vele egzet erteni, en is csak tippelek.
  • faber
    #71228
    Szerintem senki nem vitazik :) Blizzard maximum bannol erte, felolunk lehet hasznalni, merni a dps-t...nekem konkretan nem faj...
  • Különc
    #71227
    Téged nem érdekel, engem igen, nem tudom miért vitáztok
    Sok játékban elengedhetetlenek az addonok, miért ne lehetne másként itt is, a legitim információ mindig előny, te döntöd el, hogy kihasználod-e vagy sem
  • Systore #71226
    ahhoz csak józan ész kell

    ha nem potizol fél percenként, max 5 mp egy pack, kevesebb mint 10p egy rift, akkor mehetsz följeb

    én szeretem látni a dps-t, mondjuk haver rá szokott, a "ez csak 3m dps-t tol, nem boostolok én senkit pubon" mentalitásra emiatt.. érthető is kicsit :D
  • faber
    #71225
  • Carlos
    #71224
    Tovabba amit nem ertek, hogy ha pl tudja, hogy a dps 1.876.345,9420 akkor ebbol majd tudja hogy nem hal meg t3on?
  • Vincentcloud
    #71223
    Már nem azért de neked tizedesre pontosan tudnod kell mindent hogy érezd mit bír a karid? Nem tudtam hogy van ilyes besorolás vagy táblázat, ez esetben én kérek elnézést, én úgy voltam vele, hogy mikor már gond nélkül ment T2 akkor mehettem T3-ra majd ha az is gond nélkül megy megyek feljebb, de így görcsölni hogy most merre hány méter, azt valahogy nem értem, de igazad van mindenki más nézeteket vall.
  • I.C.ram
    #71222
    Cs=cd
  • I.C.ram
    #71221
    De ezeket a cskulcsokat honnan szedik?
  • Systore #71220
    még ez a post talán segít

    ja és aero legyen bekapcsolva
  • Tatyla
    #71219
    most már igen de még mindig nem jó :(,sőt most már egyáltalán nem indul a launcher...
  • Systore #71218
    legfrissebb van letöltve?
  • Tatyla
    #71217
    TurboHud-ot valaki irja már le privátba hogy kell életre kelteni mert hiába csinálom a manuálba irtakat nem müxik...
  • Fabio Capello
    #71216
    Amíg megbízható sellertől vásárolsz (100%-os értékelés, és van már legalább ezer értékelése), addig nem hiszem, hogy ilyesmitől tartanod kéne. Én egy szkennelt képet kaptam a CD-kulcsról, belőttem a battle.net-en, és éldegélek vígan azóta, élvezve a RoS-t.
  • I.C.ram
    #71215
    Es nem kell attol fosni, hogy letiltjak az acct?
  • Systore #71214
    saját felelősségre, nekem megéri
  • Carlos
    #71213
    +1
  • Különc
    #71212
    Akkor játszatok torment 1-en nem törődve semmivel és nem kell foglalkozni a számokkal. Mindenki más nézeteket vall
  • Fabio Capello
    #71211
    én Kinguinen vettem, kb 5 perc alatt kiküldte a legolcsóbban áruló srác, perfektül működött minden.
  • Vincentcloud
    #71210
    Nem, nem csak te. Ha meghal az ellen jó helyen vagy ha nem akkor alacsonyabb, ha könnyen akkor meg magasabb nehézségre váltani, én sem értem mit kell rajta annyit görcsölni
  • faber
    #71209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jo rendben, alairom...bar szerintem common sense - ha megy tx - eleg a dps/survivability - ha nem, novelni. Utana ujra try, repeat...
    Ez nem WoW, ahol ki kell centizni a dps-t, hogy 20 fos raid idealis legyen meg 3 szazad masodpercel elobb halljon Magmadar....
    Ez egy jatek, elvezni anelkul is lehet, hogy komplex matematikai formulakat gyartana az ember...bar lehet, ezt csak en (meg ezek szerint Blizzard) gondoljuk igy....lehet flamelni :)
  • Különc
    #71208
    Mert alig van információd arról mi történik, még a rendes DPS-ed is különböző honlapok becsléseiből kell megállapítanod
  • faber
    #71207
    D3-hoz addon? Minek?
  • pimpi001
    #71206
    ISboxer LootHunter TurboHUD ezekre mindd azt irjak hogy illegalis progik, es bannolhatnak miatta.
    namost akkor megeri ezt hasznalni? mert ugy nez ki rizikos.
  • jazzy
    #71205
    Szerintem Livekodok a legolcsóbb még mindig. Megbízható, nem egyszer vásároltam már tőle.
  • dante3
    #71204
    Én itt vásároltam meg mindkettőt, Mo-on nem találtam olcsóbban, cdkey-es dologtól tartok, hacsak nem a battlenetről rendeled, de ott kb. 3k-val drágább! Jobb szeretem a kézzel fogható dolgokat, ha már veszek valamit! :)
  • Hunter of Deer
    #71203
    ez engem is erdekelne :)
  • Jabar
    #71202
    ok köszi
  • jazzy
    #71201
    Bannolhatnak érte és gyakorlatilag sok értelme nincs ezért riskelni az accot.
  • Jabar
    #71200
    mióta használod? off fórumon mod azt írta hogy eula-ba ütközik és bannolhatnak miatta, tudsz ilyen esetről? szemezgetek vele én is egy ideje :)
  • Különc
    #71199
    Úgy nézem Alkaizer magasabb sebességbe kapcsolt a paragon farmolással, bevonva a stream nézőket is
  • I.C.ram
    #71198
    Hol lehet jelenleg a legolcsóbban megvenni a d3-at+kieget? A cdkey boltok mennyire megbízhatók?
  • Djuree
    #71197
    még mindig várok heartstone kódot a reaper dobozából.
    ha van akinek nincs szüksége rá kérem gondoljon rám.
    köszi.
  • Systore #71196
    TurboHUD

    számomra játszhatatlan a játék már nélküle...

    nincs mit, Lammer :D
  • pimpi001
    #71195
    egy hülye kérdés. milyen addon-t használsz ami így kiír egy pár adatot a skilleknél például?
  • Lammer
    #71194
    Lepkztak WDmet publicon (T2)... annyi mob volt a kepernyon, hogy lehetetlen volt ures teruletre klikkolnom hiaba spiriteltem...

    Danee47 azaz Systore erdeme a huzas, eleg gyors volt, ezuton koszonom szepen neki meg1x!

  • sz4bolcs
    #71193
    megye zsákosss
  • Systore #71192
    waller :P

  • Carlos
    #71191
    True...
  • Systore #71190
    lol