78923
  • Gladiator
    #1902
    Count Adyn!

    Örülök hogy sikerült az alapfokú angol nyelvvizsga, a dark tényleg sötétet jelent. Viszont darkos stílus nem feltétlen sötétséget jelent, az lehet akár egy napsütötte hegycsúcs is. Tulajdonképpen a kontraszton van itt a hangsúly, meg a színtelítettségen, meg még 1-2 szűrőn.

    Azért jó vicc volt.
  • Gladiator
    #1901
    jaj mááá... még egy iq betyár, aki megpróbálja kiforgatni a szavaimat.

    nem azt mondtam, hogy aki nem úgy vélekedik, mint én, tehát hogy a színes tetszik neki, ami mint mondtam nekem is bejön, mert én a wowot is szeretem (bár nem sokat játszottam vele), az bolond. hanem az a bolond, aki képes azt beírni ide, hogy nem látja, hogy zöld/lila stb színű a dungeon. valamint az is, aki szerint a színtelítettség felhúzása a fejlődés, mert azt már akkor is meg tudták volna csinálni és kiadhatták volna úgy a játékot, hogy 8 évvel megelőzi korát a grafika. továbbá a fejlesztők részéről BEVALLOTTAM kevésbé darkos.

    tehát gratulálok.
  • who am I 7
    #1900
    de neked a rózsaszínlilás barbis játékok teccenek, szóval UZSGYI jácani
  • TurboX
    #1899
    nem dárkos
  • who am I 7
    #1898
    Találtam nektek játékot skacok, húzzatok el kicsit gamázni, addig hagyjátok a diósokat, diskurálni

    IME, na futás jácani
  • TurboX
    #1897
    amugy én sem értem hogy ilyen petício hülyeségre miért van szükség... beír x száz ember a blizzforumba (reális érvekkel alátámasztva) és megcsinálják..
  • TurboX
    #1896
    még egy picit finomíthatnál a színeken, túl harsány valamint a skillbar szegélye nem elég "dárkos"! de jó irányban haladsz
  • TDC Geronimo
    #1895
    na ez már mindjárt jobb :d
  • ProGabe #1894
    war az rts és nem az a csapat csinálja,mint a d-ket!

    tessék,most már tökéletes a kép :)



    #1892:még a végén elérik hogy lesz egy saturation csúszka a beállításokban :)
  • Kandurex
    #1893
    grafikusoknak meg pálya designereknek a darkosítás ujjgyakorlat,..némi fénymódosítás itt, színváltoztatás ott, a leveler a játékmenetet módosítja, horror kategóriában jellemzően lassítja, és kész is...!
  • Narxis
    #1892
    Nem tudom technikailag megoldható-e, hogy patchekkel később javítanak rajta ha tényleg ennyire nem tetszik majd a többségnek. Vagy olyat is el tudok képzelni mint a most készülő WoW kiegészítőben ahol kikapcsolható effekteket tesznek bele, mivel az alapjáték 2005(?)-ös új grafikai motort már nem tehetnek alá hanem így próbálják feltupirozni a grafikát. Szóval még ilyet tudnék elképzelni. Technikailag nem értek hozzá, szóval TIPP.
  • who am I 7
    #1891
    JAJA, ilyen lesz a graf, ha DEBILEKRE bízzuk a változtatásokat
  • who am I 7
    #1890
    De látod, hogy hiába...Ott volt a warcraft meg a dio1, asszem egyidőben..Mégis teljesen más volt a hangulata, attol függetlenül, hogy fantasy-ként az alapjuk hasonlított :)
    És szerintem jól látod, átcsaptak pár embert, hogy pótolják a flagshipes arcokat, és ez lett...Egyébként meg, így van, a blizz majd eldönti mit akar, de egyébként, ez nem egy halálos beavatkozás :)
  • pointer4
    #1889
  • TDC Geronimo
    #1888
    Nemjó, mert ikonok még mindig színes wowos ratyik!!4
  • Narxis
    #1887
    :DD
  • Narxis
    #1886
    Elég nehéz külön választani mivel alapjaiban hasonlítanak, karakterfejlesztés és magában a világban is vannak átfedések. Mivel ugyanaz a cég készíti, nem lepődnék meg ha a hellgates fiúkat pótolták volna a WoW dizájnereivel vagy legalábbis kis munkát rájuk bíztak volna. Mindazonáltal még félig sincs kész a játék de már petíciót írnak...
    Abban egyetértünk, hogy a 2-eshez képest színesebb képeket látunk, csakhogy azóta nem kicsit fejlődött a számítógép, ez is részben befolyásolja. A különbség az köztünk, hogy téged zavar, engem meg nem, vagyis inkább a játékosok egy részét zavarja, másik részét meg nem. A Blizzardos fiúk majd eldöntik, hogy milyen lesz.
  • Count Adyn
    #1885
    Már ujra is irták darkosabbra a követelések szerint:
  • who am I 7
    #1884
    a 17 év + a ZúJraírjukajátékgra Fikáját, az inkább passzol, mint az én párhuzamom a 17 évvel(Elárulom, h nem az volt a poén, h 1be vagy külön vagy 10felé írtad, hanem az, h gőzöd nincs hozzá, mivel ezért nem kell újra írni enginet).De nem baj, majd nézzél vissza, addig se tolod a hülyeséget.

    Egyébként csak a véleményemet mondtam el, és ebbe kötöttek bele az alultápláltabbik csapat tagjai ..Ha nem kötekednének, nem lenne nyál rázás 2 napja :) Egyébként vannak jobok a blizznél, lehet jelentkezek, oszt bekaphassátok

    Bár akkor fuccs lenne, a csiribirifospisztóly wow világnak, és így nem tudnának a blizzesek wowosakat átcsalógatni a D3hoz
  • ProGabe #1883
    sc2 topikban párszor megfordult már az alábbi kép,amelyen az sc1 alpha verziója látható:



    ugyebár a végleges:




    persze most már a fejlesztés teljesen más,jobban tudják mit akarnak.de méltón mutatja mire képes a Blizzard
    majd a D3 esetében is el fogják mondani kismilliószor hogy változni fog.na majd akkor nyugszik meg igazán a tömeg
  • pointer4
    #1882
    Naja csak lehet hogy mindneki fikázza hogy nem elég darkos, azt lehet csak a 70. szintnél lesz ilyen majd, 25. végigjátszásra :D
    Amúgy meg ha ennyien más színvilágot szeretnének kapni, akkor majd lesz hozzá mod tuti :)
  • ProGabe #1881
    mindig csíttel mutatják be a játékokat.mármint nem olyan csít,amit majd a véglegesben lehet használni,hanem csak a bemutató miatt gyorsan megy fel a mana (hogy hsználhassa a varázslatokat/skilleket),a hp is,hülyén nézne ki ha meghalna :) (amikor persze az új droppot mutatja nem megy)

    azon meg hogy mennyi a visibility felesleges filózni,ezt még az utolsó napon is átállíthatják nem is beszélve a patchekről
  • Zóanagyvarázsló
    #1880
    Amit írsz, annak nem feltétlenül a színekhez van köze. Aki járt a D2-ben Lut Gholein környékén, az pontosan tudhatja, hogy a D2 sem a sötét tómusoknak, kevesebb árnyalatnak köszönhette a hangulatát.
  • pointer4
    #1879
    Amúgy a karik a videoban elég táposak. Nem lehet hogy a video kedvéért a skilljük is fel volt tolva, hogy látványos legyen? És kezdő karival xart se fogsz látni ? :D Nem ez lenne az első gamma, ahol ilyen tualjdonsága van a tárgyaknak.
  • Zarache
    #1878
    hmm engem nemzavar hogy belekotsz hogy egyber irtam mivel nemnagyon foglalkoztat engem csak az zavar hogy 2 napja vered a nyalad :)
    inkabb mennyel nyissal uj topicot csinalj egy darkos gamet es verheted ra azt amit... :)
    en lezarom itt a temat es szerintem majd vissza nezek hatha lesz valami info :) nemszeretek 17 eves gyerekekel vitatkozni ;)
  • who am I 7
    #1877
    ÚJRAÍRJÁKAJÁTÉKGRAFIKÁJÁT!!!!!!!!!!!
  • who am I 7
    #1876
    "ujra irjak a jatek grafikajat "



    Pont ekkora hülyeség, a többi, összefüggéstelen mondatod is, amit ide hánytál, további szép napot , engem megy hagyjál, megköszönném :)
  • ProGabe #1875
    persze hogy nem számít.azért linkeltem hogy az aláírásával kicsit megnyugodjanak akik mellette harcoskodnak :)
  • Zarache
    #1874
    hmm tenyleg az a hulye akit nemzavar a jelenlegi garf vagy talan az aki olyan sotet gamet akarna mint sajat mag? :) nemtom en nemszeretnek olyan gamel jatszani amiben szartse latok es a faklya is keves ha tul darkos :)
    amugy meg ha annyira nem teccik a dolog csinalj magadnak egy diablo 3-t esetleg jarjal utana nemelehetne megvaltoztatni kesobb mert nagyon uncsi mar hogy 2 napja itt megy a nyavogas hogy ilyen a graf olyan a graf csak veritek a nyalatokat es azt hiszitek hogy 20 petcio leg ahhoz hogy a kedvetekert ujra irjak a jatek grafikajat par reszen remelem ezt ti se gondoltatok komolyan :)ha darkos game kell ott a Requiem toljatok azzal pont nektek valo ;) butyuta iranyitas darkos filing nehol mar annyira darkos hogy alig latni
  • Davidus
    #1873
    who am i 17 lesz a főellenség. az lesz a speckó támadása hogy lecsökkenti a látótávolságot 1 méterre a maradék látható kép meg szürke lesz
  • miilann
    #1872
    lehet hogy azmodan és belial egyesülnek
  • xNoodlex
    #1871
    http://www.diablo.hu/programs/knowledge/knowledge_show.php4?id=308
    egyébként erre utalgattam bár "válasz erre"-ben is megjelöltem
  • xNoodlex
    #1870
    de hiába érték el a céljukat ha egyszer meghaltak...
    aki megmaradt gonosz, Azmodan és Belial azok meg csak kispályások mint Andariel vagy Duriel, szóval akkor Dio III--ban kivel lesz a végső harc?
  • TDC Geronimo
    #1869
    :dd
  • who am I 7
    #1868
    és?
  • Davidus
    #1867
    adóját vallota be max
  • who am I 7
    #1866
    Főlösleges felhozni, mert a sok színvak úgysem érti miről van szó, NEKIK VALÓSZÍNŰ, HOGY MIND1 (Még úgyis, hogy az a designer bevallotta, hogy igen, wowos lett, ezáltal tényleg színesebb, de nem baj, nagy az isten állatkertje).Aki meg szerette a dio 1-2-t és szeretni, dio hangulatot legalábbis környezetre, az meg írja meg írja alá a petíciót és kész :

    http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html

    ennyi.Így mindenk jól jár
  • Szeszmester
    #1865
    Tényleg van valami ebben a túl giccses grafikában... Amikor a hídon megy át, a háttérben meg a szivárvány... A dungeonok ki vannak takarítva és zöld az egész, meg az a két oroszlánszobor a lépcsőn, szerintem elég meggyőző.

    Egy kicsit tényleg gumimacisra sikerült.

    Kétségtelen, hogy így is jól néz ki, de a WoW után már unalmas, hogy az élőholtak fővezére sem ijesztőbb egy pokémonnál.

    Nem a helyszínekkel van bajom, nem kell mindennek sötétnek lennie, a Ragyogás is egy zseniális film, mégis végig világos van. Pusztán csak ezt az öncélú szirupot nem kellett volna ráerőltetni a Diabló világára.


    A King's Bounty új része pár hónap múlva jelenik meg, nagyon jó játék, nekem megvan az orosz verzió. Annak van hasonló WoW-os grafikája. Jó meg minden, de kiráz attól a hideg, hogy az előre látható 2-3 évben minden így fog kinézni...
  • Krinyo
    #1864
    ez az! toljuk el mégjobban a megjelenést! kapsz egy csokit
  • miilann
    #1863
    Witch Doctor


    -.-'