78923
  • Ragnar360
    #1942
    Szerintem azt senki nem mondta, hogy ha most kijönne akkor nem venné meg igy...rémeket azért még ne láss :D
  • Rettenthető
    #1941
    Nem azért, de ennél (felső kép) még a Diablo 1 is színesebb volt.
    Én pont attól kezdek félni, hogy a túlzott darksággal nagyon elviszik ilyen barna szarba, ami hosszútávon rohadt nyomasztó lesz.
  • BEAST #1940
    Erdekes, enis gyerek voltam meg d1 idejeben ... most akkor azert mert lassan inkabb leszek 25 mint 20 maris sirnom kellene hogy "darkosabb" legyen a jatek? ... amugy meg ahogy a kepet nezem tenyleg jobb a felso ... viszont akarhanyszor megnezem a gameplay videot, mindig az az erzesem hogy nagyon rendben van, ha igy jonne ki maris mennek megvenni.
  • who am I 7
    #1939
    "seems like most of the people are emo kids that only like black,grey and cry in their corner if they do not get what they want "

    Na most, ilyenek debilek vannak a blizz fórumon is.Ki találta ki ezt az emot?A diablo egy idősebb korosztálynak szól, lefogadom, hogy a legtöbb ember aki a sötétebb atmoszféra mellett érvel, az öregebb mint 22..Kapásból.D1-korban meg még híre hamva se volt az emóknak, normális emberek játszottak vele.A másik, az emo nem rég kezdődött el, a fiatalabbak körében dívik.Csak olyan barmok hajtogathatják ezt, akik eleve utálják az emósakat, de 20körül vannak max...És közük nincs a D1-hez..Nevetséges komolyan.
  • ShaiHulud
    #1938
    tokmindegy milyen szinu, ugyis csak a loot szamit:P
  • who am I 7
    #1937
    Én csak azt nem értem mi a gec*mért akarják összemosni a wowosakat és a diósakat, ez qvára idegesít..Bár, így tuti többen leszünk a szervereken..De akkor is
  • Ragnar360
    #1936
    Ha nagy diablo fan vagy és NEM -!- lenni blizzard elfogult,értem ezt: h minden (szinte) úgy jó ahogy ők azt alapból elképzelik, akkor tudnád, hogy igy átdolgozva "jobb".
  • Sippie
    #1935
    ezzel speciel egyetértek, az első kép talán jobban illik a játékhoz, de ez a csodálatos a blizzardban, hogy ha ilyen visszajelzéseket kapnak, akkor ilyenre fogják megcsinálni. Szvsz ennek a megváltoztatása a legkevesebb energiát igénylő művelet.
    Másrészt viszont teljesen fölösleges nyafogni akármiről, attól hogy egy magyar fórumon összevitatkoznak az emberek, még nem fog változni semmi a játékban
  • Timbo
    #1934
    "legyél TE az okosabb és hagyd rá a másikra .. :) ennyit akartam :D" és így kívánok nyugodalmas jó éjszakát :D
  • Ragnar360
    #1933
    Szőrszálhasiként (lol) még annyit, h a kép kicsit élesebb/tisztább [legyen] + az ikonok azok színesebbek...

    de ha megnézzük a két képet, akkor a másikon se éles, szal...

    a lényeg, hogy a blizz meg fogja gondolni magát és faszául átírja: DARKOSRA, ARTWORKOSRE, PROFIN BELEÜLTETVE 3D-be... na az lesz az orgia skacok :) ...

    Már látom is magam előtt..

    FLAME ON :D
  • BEAST #1932
    Szerintem igazan befejezhetned ezt, mar starcraftnal is unalmas volt ez a "jaj jaj vannak szinek a jatekban" vergodes ... ez meg csak bejelentesre szant prezentacio volt, ha te most azert felvagod az ereidet mert a jatek kesz 10%a ilyen, akkor hajra.
  • TurboX
    #1931
    ajánlom figyelmébe mindenkinek ezt az oldalt aki dárkosítani akar... beteges amit műveltek komolyan
  • Count Adyn
    #1930
    Már látom:D Kiváncsi voltam tényleg csak erre megy e ki az ittlétük de tényleg:DD
  • who am I 7
    #1929
    Lehet de még ígyis jobb mint a wowos
  • Ragnar360
    #1928
    WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZ GECIJÓ :) ....
    [bocs, de ez szószerint szemen ütött]

  • ToCsEk
    #1927
    hát azért így már elég gagyi szerintem...
  • MrAndree
    #1926
    Kicsit röhejes, hogy mindenkibe belekötsz. Bár ha Te ettől érzed jól magad akkor nyugodtan...
  • who am I 7
    #1925


  • who am I 7
    #1924
    "mindenhol jelenlévő lepusztultság, mocsok, nyomor"

    Ez minden csak nem építő jellegű.A másik meg, hogy hol látsz te itt mocskot,nyomort,lepusztultságot?Nyuszi,szivárvány,lila-kék-zöld kövek vannak..Legalább a saját kommentedbe ne fordulj bele, ha már osztod az észt és spamnak nevezed a többit
  • DonZorro
    #1923
    Neked is igazad van!!!
  • Timbo
    #1922
    mindenki oltja itt a másikat :D mire jó ez ? kérdem én :D Majd ha játszol vele! akkor meglehet a véleményed :D amugy meg nem attól lesz a hangulat Diablos, hogy "dark:D " hanem nekem pl. a mindenhol jelenlévő lepusztultság, mocsok, nyomor.. meg a definiálhatatlan DIABLO hangulattól :D .. mindenki tartsa tiszteletben a másik véleményét és ennyi. :D legyél TE az okosabb és hagyd rá a másikra .. :) ennyit akartam :D remélem valami építő jellegű is lesz még a topikban nem csak a folyamatos spam.. :D további szép napot . :)
  • DonZorro
    #1921
    Látod BALU, lehet ebben valami amit a srácok mondanak!

    Szép ez már most is... Csak itt legyen már a jövő héten!

    Na csáá
  • ricsa008
    #1920
    szerintem a loki egy fostalicska bughalmaz
    a grafika pedig szerintem elég lenne a fényerő meg egyéb dolgokkal előlehet belőle hozni a diablo hangulatot (asszem már egy összehasonlító kép is volt róla)
    egy a lényeg várom de nagyon jöjjön minél előbb :D
  • Ragnar360
    #1919
    teis. :p
  • Ragnar360
    #1918
    Amúgy csak szólok, h semmi új hír a játékról és mégis elég rendesen pörög a topik...
    tök jól elvannak az emberek, minden a szokásos :D lof@szt kell ide hír, kibirjuk a játék megjelenéséig, az kb még 2 év, féluton meg kidobnak 1 képt és azon csámcsogunk ...
  • TVelvet
    #1917
    hagyd... reménytelenek.:)
  • Kandurex
    #1916
    mondjuk speciel a Loki szintjét simán eléri :)
  • garaib
    #1915
    Sziasztok!

    A videó alapján nagyon meggyőző, különösen tetszik, hogy minden törik, borul, a szörnyek az ütéstől elrepülnek.
    A grafikán még szerintem lehetne egy kicsit csiszolni, mert még a LOKI szintjét sem éri el:
    http://www.loki-game.com/en/images/

    Remélem idén már játszhatunk vele.

    Üdv,
  • Ragnar360
    #1914
    de lolok vagytok :D

    Adyn most mér forgatod ki a gondolatainkat :DDD -jajj de szép szó- mi sem igy ondoltuk
  • who am I 7
    #1913
    Mert te pont leszarod, h mit csinálnak, és nem foglalkozol a dolgokkal.Csak azt nem értem, hogy nincs annyi eszed, h velünk se foglalkozz akkor.Ennyi
  • Count Adyn
    #1912
    Hogy jön egy csöves ahhoz, hogy én megbízok a Blizzard munkájában, mert letettek már pár dolgot az asztalra?:)
  • who am I 7
    #1911
  • TurboX
    #1910


    kocc
  • who am I 7
    #1909
    Akkor irány mariózni
  • TurboX
    #1908
    ennyi
  • Count Adyn
    #1907
    A témához hozzászólva pedig én pont leszarom ha lila, úgy lesz jó ahogy majd kiadják, rohadtul nem fogok fennakadni ilyesmiken:)
  • Szuperkaraj
    #1906
    Egyébként éntőlem maradhatna is a zöldes-kékes árnyalat ( igaz, így hirtelen ránézésből kicsit félő hogy ez befolyásolja majd a játék hangulatát ), hogyha meg tudják úgy oldani hogy nem azt hiszem hogy egy kifestő lapjain rohangálok a karival, hanem hozza azt a Diablo érzést, kicsit hátborzongató, kicsit rideg...hú de messze van még az a 2010:D
  • Count Adyn
    #1905
    Gladiator!

    Sajnálom hogy nem sikerült az alapfokú humorérzék kurzus.
  • Davidus
    #1904
    fasztnem
  • TurboX
    #1903
    nem kell ekkora feneket keríteni a dolognak, ha 10 emberből 8nak a sötétebb stílus jön be akkor ugy lesz, nem kell messzire menni: sc2

    #1900: királyság..