78923
  • soo277
    #78923
    Jól kinyírták a Barit,köszönjük
  • TomStorm
    #78922
    Na ez a hónap halasztás jól jött a Destroyer-hez:)
  • Akra
    #78921
    Teljesen-megvaltozik-a-diablo-iv-ime-a-reszletek-magyarul/
  • MerlinW
    #78920
    Gondolom fotózni szeretne.
  • MerlinW
    #78919
    .
  • TomStorm
    #78918
    Nem lehet.De itt HUD nélkül nem is érvényesülnél.
  • Kandurex
    #78917
    Sziasztok,

    el lehet tűntetni a HUD -ot a játékba?
  • PiszkosFred
    #78915
    Jon elvileg GPassba is ho vegen, ahogy az varhato volt.
  • TomStorm
    #78915
    Betették Geforce Now-ba Battle Net-et akit érdekel már indítható onnan is D4 nem csak Steam-ről.
  • TomStorm
    #78914
    Ja tényleg,köszi!
  • PiszkosFred
    #78912
    craftolj?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.02.17. 18:58:55
  • TomStorm
    #78912
    Tier 3 szezon vault Sigil-t hogy találok?
    Úgy tudom az kell a Kulle Heart küldetéshez.
    T1-2 van dögivel de ott nem esik a journal es 2/5-ön áll
  • undY1ng #78911
    Nekem ez nagyon bejövős volt, végig a videó hatása alatt voltam (ami már elég rég volt játéknál)!
    Ugyan egy 150 órát belenyomtam az EA-be is és minden tetszett amit láttam, kivéve csak az újra és újra végigjátszandó és nem átugorható kampányt...

    Tuti ott leszek startnál!! :)
  • SLICK
    #78910
    Az itemizáció változtatásba beleértem a statok módosításait is, hisz attól beteg az egész alapja. Nem is értem hogy lehetett így szétszedni a statokat, vagy egyáltalán minek.
  • lwb
    #78909
    Tudom, megvettem, azt tolom egy ideje már
  • MerlinW
    #78908
    Itt a legfrissebb LE 1.0 trailer pimpelt graffal, akit érdekel:


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2024.02.17. 00:03:18
  • MerlinW
    #78907
    "Nem tudom ki hogy van vele de engem orulten zavar amikor egy jatek nem kepes sajat/egyedi tartalomra hanem mas altalam ismert jatekbol kolcsonoz"

    Ezek szerint nem játszol a játékok 99%-val :)
  • dantor7
    #78906
    poe2-ig ajánlom a jövő héten megjelenő Last Epoch-ot (már most is játszható, de egy jóó nagy 1.0 patch-el jelenik meg 21-én, és csak 35 euró. én már tűkön ülök)
  • lwb
    #78905
    Én elbohóckodok vele, mert jól néz ki, de szerintem sajnos menthetetlen. Itemizáció nem segít a teljesen agyhalott alaprendszeren, ahol 35829 féle stat van meg egyéb össze-vissza kavart hülyeség, hogy az embernek öt percig kell vakargatnia a fejét, hogy most ez a skill vagy az a passzív vagy item az most neki egyáltalán jó-e vagy sem.

    PoE2-ig jó lesz. De már most azt tervezem, hogy D2R vissza és újra indul a kedvenc auradin karakterem nulláról. :)
  • MerlinW
    #78904
    Remélem a 64 dolláros lovat mindenki megvette a boltban :)

    Ezek szerint még mindig van lejebb.
  • SLICK
    #78903
    ha a főbb problémás dolgokat nem javítják ki, akkor ezt a játékot a kieg sem fogja megmenteni.
    Az itemizáció javítva lesz a következő szezonra, remélem jól megcsinálják. Ha ugyanúgy szar lesz, akkor azzal a lendülettel törlöm is lefele.
    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2024.02.16. 17:28:55
  • lwb
    #78902
    D4-nél? Nem hiszem. Ha kijön a kieg, megugrik majd a játékosszám is.
  • TBTPumpa
    #78901
    Ezt úgy értem, hogy úgy tűnik, hogy a Blizzardnak az eddig összeharácsolt játékosbázist sem sikerült megtartania, még az első kiegészítőig sem (ez azért nagy teljesítmény a Blizzardtól). Persze ideig-óráig jó kis játék lesz majd ott, de 1-2 hónap és a GamePass-os játékosok is továbbállnak. Utána valószínűleg jön majd a F2P modell, amivel - ahogy az Overwatch 2-nél is megtették - szembepisálják az addigi vásárlókat. De akkor legalább még jobban fog pörögni a Shop. Az Overwatch 2-nél is bejött a F2P modell, csupán a régi játékosok nem játszanak már vele.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.02.16. 09:33:29
  • lwb
    #78900
    Szerintem meg egy rakás új játékos pont életet fog lehelni a játékokba. De én leginkább a D1-et várom, mert azt a modern gépen nem vettem még meg és szeretném újrajátszani. A többi megvan.
  • TBTPumpa
    #78899
    Blizzard játékai jönnek az XBox GamePass-be. Az első fecske a Diablo IV lesz március 28-án. De esélyes, hogy a World of WarCraft is be fog kerülni majd a The War Within kiegészítővel.
    Ahogy a WoWHead oldalon is írták, ez már a vég kezdete...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.02.16. 09:13:59
  • PiszkosFred
    #78898
    Pedig akkora sisak van legtobbszor a kis boszin, hogy ki se latszik alola szegenykem, csak a kis gonoszkodo dumaja miatt mondanad meg, hogy female :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.02.13. 17:41:25
  • Sunrider924
    #78897
    Nem butabb mint az enyem: a jatek indulasakor a party loot shared volt(lehet most is az) es egy szamomra rettenetesen rovid ido allt a rendelkezesmre hogy felkapkodjam mielott a party is hozzafert, es nekem ez egy zavaro plusz volt amire mindig figyelni kelett, hogy a haver ne vegye fel az en droppomat es forditva, es nekem ez volt hosszu evekig a problema ezert is inkabb nem jatszottam, aztan jott az SSF es az lett a megoldas. Kozben viszont a jatek annyira tulfejlodte magat hogy az lett visszatarto ero, A5 Sirius utan megkoszontem a resztvetelt, Maven az mar nekem tul sok volt.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2024.02.13. 17:44:28
  • lwb
    #78896
    PoE2 nagyon várós, igen. A PoE nekem egy - nagyon buta, elismerem - indokból nem jött be: mindig castert szoktam csinálni, de nem szeretek női karakterrel indulni. Igen, tudom, máshonnan is oda lehet érni, ahhoz a skillekhez, de ez nekem kb megölte a játékot a legelején.
  • Sunrider924
    #78895
    Nem rosz de nem is jo. Kell hozza par szaz ora es karakter mire rajosz hogy akkor mar ezzel az erovel inkabb PoE. Az agyondicsert craft az kb 95(?)%ban a PoEbol lett atemelve, egymas melle teszed a PoE es a LE craft matijait es 100% az egyezes csak a neve mas. Nem tudom ki hogy van vele de engem orulten zavar amikor egy jatek nem kepes sajat/egyedi tartalomra hanem mas altalam ismert jatekbol kolcsonoz. A LE fejlesztoirol meg kozismert hogy a PoE-t gyurjak es "felhasznaljak" a tapasztalataikat.
    A masik nagy gondom vele hogy a szalloige hogy vegyel egy tetszoleges skillt es epits ra buildet ez kb a vegjatek masodik feleben megy a kukaba, az empowered monolith pont annyit valtoztat az egeszen hogy ez mar igy nem lesz igaz, ha nem figyel oda az ember nagyon gyorsan kimattolja magat a halon es eddig meg barkit kerdeztem nem volt ra ertelmes megoldasa, azon kivul hogy maskor el is kell olvasni a modositokat nem csak vakon klikkelni. Namost a jo hir hogy amig ezzel a problemaval szembe talalja magat az egyszeri jatekos addig szo szerint parszaz orat tud a karakterekbe belepakolni es meg jol is szorakozik szemben a Diablo 4 okorsegeivel, szoval azert a 35 dodoert kurva jo vetel, de ha valaki engem kerdez oszinten akkor en nem a PoE lite-ra szavazok. Halistennek jon az ev kozepen(?) a PoE2 na az majd megkavarja az allovizet.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2024.02.13. 15:00:06
  • MerlinW
    #78894
    Jövő héten 1.0-val jön grafikai és engine update. Továbbá a fejlesztők pont a napokban mondták, hogy továbbra is folyamatosan dolgoznak a játék kinézetén.

    A PoE 1-nél jobban néz ki, mondjuk számomra a grafika pont 100-as rangú tényező egy ARPG-nél. Grim Dawn, Titan Quest sem szép, mégis a legjobbak közt vannak a kategóriában.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2024.02.13. 12:01:24
  • lwb
    #78893
    A Last Epoch nem rossz, mechanika terén sokkal előrébb van, mint a D4, de mielőtt mindenki fejest ugrik bele arra azért hívjuk fel a figyelmet, hogy a grafika azért messze nem D4 szint, de szerintem még PoE szinte sem. A karakterek is fixek, nincs olyan - minimális - karakterkreálás sem, mint a D4-ben.
    Akit ez annyira nem zavar, annak ajánlom a LE-ot, mert tényleg nem rossz, bár egyelőre csak pár órám van benne. Nagy előnye, hogy nem full kockák csinálták a mechanikát, tehát nem "+3% lucky hit chance hason fekvő ellenfelek ellen, ha te éppen a képernyő bal alsó sarkában vagy félig jobbra fordulva" bónuszok vannak, hanem +x% villámsebzés mondjuk.
  • Akra
    #78892
    level 100 után maxoltam vaultokból Glypheket. Most Legion, World boss, Eventek farmolása a materialok véget. Majd XY über boss rota. Kedden patch és végre lehet majd übert készíteni ha lesz hozzá alapanyagod. Szépen alakul ez. S3 pókja meg szuper kis killer lett :)
  • Carmang
    #78891
    Zseniális :)
  • PiszkosFred
    #78890
    Hat, az egyik "lababan" van egy Adrenalin (egyelore csak ket supporttal, mert genesis meg nem esett ki) a masikban Tempest kavics, utobbinal (harom modositoval, egyik a resource a vegtelen mana miatt), igy aztan barmerre is koszal a draga (mert sosem ott van, ahol kellene), de buffol es ad annyi extra resourcet, hogy konnyebben tudjam szpemelni a Blizzardot.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.02.12. 15:26:12
  • lwb
    #78889
    Hát, nekem már később van és még mindig eléggé haszontalan. A season meg dögunalom: vaulttól megyek vaultig, gyűjtögetem ezeket az izéket, de minek? Az egész sztori olyan, mintha egy nap alatt muszájból dobták volna össze.

    Inkább újrakezdtem level 1-ről a főszálat egy rugóval, az legalább leköt.
  • MerlinW
    #78888
  • PiszkosFred
    #78887
    Majd kesobb beindul a pet, eleinte teljesen haszontalan.
  • lwb
    #78886
    Lehet ezek a dio seasonök is olyanok lesznek, mint a windows: minden második jó. :D
    Na, legalább tudom, hogy nem most kell az ajándék battle passt aktiválnom.
  • hawkie22
    #78885
    Én még csak lvl 27-en vagyok summoner necroval, egyelöre tetszik a season 3, a vaultok viszont k.rva erösek a szintemhez képest, ezt nagyon túltolták. A pet pedig tényleg useless. Van egy rakás token vag mi a tököm hozzá, használom is öket, de a pet kb. nem csinál semmit. Olyan, mintha ott se lenne. Elöször HotA barb-al akartam fejlödni, de iszonyat nyögvenyelös volt Tier I-en. A summoner necro T2-n viszont majdhogynem mint kés a vajban. :)
  • Nomad90Hun
    #78884
    Én még nem tudtam nekiállni, mert amikor elkezdtem volna hirtelen nem engedett be valami 300202-es hibával, azóta meg Enshrouded meg Palworld jobban leköt, minthogy D4-nek álljak neki. De igen megy a neten a hiszti rendesen miatta, hogy egy kicsit túltolták azt a bizonyos talicskát a blizzék a mechanikákat illetően, és a pet meg állítólag kb. useless. Én még nem láttam, de majd nekiállok sztem most hétvégén.