78940
  • TBTPumpa
    #78940
    Bemutatkozott a Spiritborn Class:


    A teljes VOD anyag:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.07.18. 21:43:27
  • undY1ng #78939
    Szabályosan félelmetesek ezek az AI trailerek.... :D
  • MerlinW
    #78938
    2 kezes vs 1 kezes = modifier variáció. Ha elég az a modifier stack/aspect (előnyöd van a kétkezes aspect bónuszából) ami a fegyveredben van akkor kétkezes. Ha további mod-ra van szükséged mint cdr és/vagy plusz aspect-re, stb akkor két egykezes. Ez minden class-ra igaz.
  • hawkie22
    #78937
    Summoner Necronak HC-ban kétkezes fegyó vagy inkább egykezes + pajzs a jobb?

    Tegnap hülye voltam, lvl85-ön bementem haverral Tier100 NM-be, megálltam dungeon elején, majd rámspawnoltak a lvl152-es mobok, onehiteltek. :D
    De ma már megint lvl86 vagyok, ilvl925-ben. Lassan meg kéne már csinálnom az elsö lvl100-as karimat, a játék megjelenése óta nem sikerült. Mondjuk a season 1 óta nem is játszottam a játékkal. :) De most a summon nekró nagyon tetszik.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2024.07.02. 16:15:21
  • Carmang
    #78936
    Ha a Diablóból film lenne az 50-es évek Amerikájában :D

  • TurboX
    #78935
    gondolom majd azt követi Baal (lord of destruction)
  • hawkie22
    #78934
    Way of Destruction? Nem a Vessel of Hatred jön? Vagy valamiröl lemaradtam?
  • TurboX
    #78933
    Már alig várom a Way of Destruction kieget :D
    ..utána jöhetnek a lesser evilek majd a dio5 és kezdjük előröl
  • PiszkosFred
    #78932
    Semmi ilyen nincs a Diabloban, a mobok szemeben a petnek nincs threatje (legalabbis eddig nem volt, a D4-es verziot este probalom ki, meloban nem kezdtem bele) :)

    Egyszeru QoL feature az egesz, hogy ne neked kelljen porszivozni a tobbszaz mobot levagva, mint eddig, hanem majd kis utanfuto pet osszeszedi neked. Pusztan gazdsagi es esztetikai okokbol kapott testet es skint ez a dolog, a jatekmenethez sok koze nincs, sot, siman lehetett volna automatikus a folyamat. De ha mar megjelenik melletted az utanfuto, akkor azt skinekkel testreszabhatod, es a skinekert elkert es szerzett dollarok szep bevetelt generalnak a teljes iparagban, itt is.

    A legtobb esetben kepernyon kb 20-30+ mob tartozkodik / masodperc, majd olod meg ugyanennyi ido alatt, az plusz egy (a pet) mar nem oszt, nem szoroz, se fps, se atlathatosag szempontjabol.

    Fizetni nem fizetnek erte en sem (ahogy a lo vagy egyeb armor es fegyver skinekert sem, nem en vagyok a celkozonseg a hellbarbizashoz), de ha ingyen kapok egy kenyelmi ficsort, az johet barmikor.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.06.10. 16:48:36
  • repvez
    #78931
    ja nem magamra értettem, hanem a fiatalabb generáciot, akik esetleg játszanának vele. Ott szokott ez elöjönni, hogy dehát a másik ostálytársamnak is vett az apukája neki ilyet akkor én is akarok.

    Engem nagyon nem érdekel az ilyesmi, sőt az se hogy skinért fizessek vagy bármi másért, de még a játékért se nagyon fogok.
    Meg amugy is feleslegesnek érzem, hiszen ugy is tultelitett a képernyo mindennel igy is, hogy azt sem látni, hogy ki hol mi van, felesleges, hoyg még egy lábalatt lofrálo valami még bezavarjon. Főleg ha rá is reagálnak a szörnyek és te mondjuk nem akarod, hogy felfedezzenek, de a pet meg már pont bemegy abba a sávba ahol reagálnak rá a szörnyek akkor onnantol meg lehet b*szni.
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2024.06.10. 15:40:16
  • PiszkosFred
    #78930
    Tudtommal a petek ingyenesek, csak a csili-vili skinert fizetsz, ha akarsz, ami pusztan kozmetikai. Ugyanugy szedik a random hasznos aprosagokat (gem, ilyesmi), mint a D3-ban.

    ui: surgosen csereld le a "haverjaidat", ha emiatt egonek erzed a szituaciodat :)



    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.06.10. 14:51:04
  • repvez
    #78929
    egy kicsit elvesztettem a fonalat, hoyg ki kivel van a történetben már. meg ezek a pet-k mik? csak mint vizuális lények vagy van valakmi hasznos tudásuk is vagy esetleg felnönek idövel? vagy mint a tamagocsit gondozni kell? termpészetesn fizetni kell érte, hogy ha akarsz egyet és ha nem akarsz a haverok elött leéni akkor külteni kell rá.
    Ez a mikrotaranzakcio,meg, hogy a textura skinekért fizessek ez nekem nagyon nem tetszik.
  • PiszkosFred
    #78928
    Deluxe lesz, de megvarom, amig vegere erunk ennek a szezonnak, mert nem bizok a sracokban es felek, hogy a mar kesz (premium passos) szezonra aktivalnak a tokent. Tudom, hogy nem ugy mukodik es manualis az aktivalas, mint az alapjatekhoz kapott token, de inkabb biztosra megyek, mert siman kepesek elcseszni :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.06.10. 09:47:48
  • SLICK
    #78927
    azért az milyen szánalmas már, hogy már most ennyire az arcodba tolják a shop tartalmakat.
    Én egyelőre biztos nem veszem meg, még megjelenés után is várni fogok vele, amennyiben nem javítanak ki még rengeteg dolgot a játékban.
    A bemutatott képek alapján a Mercenaryk sem tetszenek, komolyan egy imp szerű lényt raktak bele?? A dzsungel is olyan rajzfilmesként hat látványra.
    Nem jó az irány megint.
  • TBTPumpa
    #78926
    A kiadások tartalmai:






    Sima 40, Deluxe 60, Ultimate 90 euró.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.06.09. 20:09:25
  • TBTPumpa
    #78925
    Diablo IV: Vessel of Hatred. Októberben érkezik!
    2024. október 8.

    Mephisto megérkezett. RIP Neyrelle... vagy ki volt az a lány, aki az alapjátékban elvitte a követ. GG Blizzard. :D Leah után ezt is hazavágtátok.


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.06.09. 19:47:44
  • TomStorm
    #78924
  • soo277
    #78923
    Jól kinyírták a Barit,köszönjük
  • TomStorm
    #78922
    Na ez a hónap halasztás jól jött a Destroyer-hez:)
  • Akra
    #78921
    Teljesen-megvaltozik-a-diablo-iv-ime-a-reszletek-magyarul/
  • MerlinW
    #78920
    Gondolom fotózni szeretne.
  • MerlinW
    #78919
    .
  • TomStorm
    #78918
    Nem lehet.De itt HUD nélkül nem is érvényesülnél.
  • Kandurex
    #78917
    Sziasztok,

    el lehet tűntetni a HUD -ot a játékba?
  • PiszkosFred
    #78915
    Jon elvileg GPassba is ho vegen, ahogy az varhato volt.
  • TomStorm
    #78915
    Betették Geforce Now-ba Battle Net-et akit érdekel már indítható onnan is D4 nem csak Steam-ről.
  • TomStorm
    #78914
    Ja tényleg,köszi!
  • PiszkosFred
    #78912
    craftolj?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.02.17. 18:58:55
  • TomStorm
    #78912
    Tier 3 szezon vault Sigil-t hogy találok?
    Úgy tudom az kell a Kulle Heart küldetéshez.
    T1-2 van dögivel de ott nem esik a journal es 2/5-ön áll
  • undY1ng #78911
    Nekem ez nagyon bejövős volt, végig a videó hatása alatt voltam (ami már elég rég volt játéknál)!
    Ugyan egy 150 órát belenyomtam az EA-be is és minden tetszett amit láttam, kivéve csak az újra és újra végigjátszandó és nem átugorható kampányt...

    Tuti ott leszek startnál!! :)
  • SLICK
    #78910
    Az itemizáció változtatásba beleértem a statok módosításait is, hisz attól beteg az egész alapja. Nem is értem hogy lehetett így szétszedni a statokat, vagy egyáltalán minek.
  • lwb
    #78909
    Tudom, megvettem, azt tolom egy ideje már
  • MerlinW
    #78908
    Itt a legfrissebb LE 1.0 trailer pimpelt graffal, akit érdekel:


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2024.02.17. 00:03:18
  • MerlinW
    #78907
    "Nem tudom ki hogy van vele de engem orulten zavar amikor egy jatek nem kepes sajat/egyedi tartalomra hanem mas altalam ismert jatekbol kolcsonoz"

    Ezek szerint nem játszol a játékok 99%-val :)
  • dantor7
    #78906
    poe2-ig ajánlom a jövő héten megjelenő Last Epoch-ot (már most is játszható, de egy jóó nagy 1.0 patch-el jelenik meg 21-én, és csak 35 euró. én már tűkön ülök)
  • lwb
    #78905
    Én elbohóckodok vele, mert jól néz ki, de szerintem sajnos menthetetlen. Itemizáció nem segít a teljesen agyhalott alaprendszeren, ahol 35829 féle stat van meg egyéb össze-vissza kavart hülyeség, hogy az embernek öt percig kell vakargatnia a fejét, hogy most ez a skill vagy az a passzív vagy item az most neki egyáltalán jó-e vagy sem.

    PoE2-ig jó lesz. De már most azt tervezem, hogy D2R vissza és újra indul a kedvenc auradin karakterem nulláról. :)
  • MerlinW
    #78904
    Remélem a 64 dolláros lovat mindenki megvette a boltban :)

    Ezek szerint még mindig van lejebb.
  • SLICK
    #78903
    ha a főbb problémás dolgokat nem javítják ki, akkor ezt a játékot a kieg sem fogja megmenteni.
    Az itemizáció javítva lesz a következő szezonra, remélem jól megcsinálják. Ha ugyanúgy szar lesz, akkor azzal a lendülettel törlöm is lefele.
    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2024.02.16. 17:28:55
  • lwb
    #78902
    D4-nél? Nem hiszem. Ha kijön a kieg, megugrik majd a játékosszám is.
  • TBTPumpa
    #78901
    Ezt úgy értem, hogy úgy tűnik, hogy a Blizzardnak az eddig összeharácsolt játékosbázist sem sikerült megtartania, még az első kiegészítőig sem (ez azért nagy teljesítmény a Blizzardtól). Persze ideig-óráig jó kis játék lesz majd ott, de 1-2 hónap és a GamePass-os játékosok is továbbállnak. Utána valószínűleg jön majd a F2P modell, amivel - ahogy az Overwatch 2-nél is megtették - szembepisálják az addigi vásárlókat. De akkor legalább még jobban fog pörögni a Shop. Az Overwatch 2-nél is bejött a F2P modell, csupán a régi játékosok nem játszanak már vele.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.02.16. 09:33:29