1467
  • Beast Machine
    #22
    "hát jah sokkal jobb lett volna ha az álcák nem robotokká változnak, hanem pisztollyá"

    gratulálok.
  • Punker
    #21
    első rész fikázását az első rész topic-jában plz!
  • akyyy
    #20
    hát jah sokkal jobb lett volna ha az álcák nem robotokká változnak, hanem pisztollyá, hú

    nah de végülis valahol igazad is van, sokkal több mindent is kihozhattak volna belőle.
  • Beast Machine
    #19
    nem az fáj, hogy a film sokaknak tetszik, hanem az, hogy ezt tekintik etalonnak sok helyen, és aki eleddig nem hallot még a TF-ről, az ez alapján a gyerekes, összecsapott munka alapján ítéli meg ezt a kiterjedt és rendkívüli módon árnyalt univerzumot.

    Ja, és én legalább részletekbe menőkig tudom, hogy midből hoztak össze mit, és hogy mit lehetett volna kihozni a dologból. És amit látok elszomorít. Nagyon.
  • szucsy89
    #18
    Várjuk.
  • akyyy
    #17
    de ettől függetlenül megérte letölteni 3 dvdre megvenni azt már nem, max moziba ha szinkronoslett volna
  • akyyy
    #16
    nekem is tetszett az első rész most néztem meg, a zenéje jött be a legjobban, meg látványos volt, de nem volt nagyon realisztikus. túl gyerekes, már mán dedós lett néhol ...főleg mikor a ház udvarában voltak, pfff...

    meg televolt bakikkal.

    monjduk megnéztem az extrákat, ahol elmeséltek pár dolgot, hogy miért változtattak, bár azt nem értettem meg belőle, hogy miért kellet csőröst kamiont választani, jah, hát mer usa -.-
  • REALista
    #15
    Omg már nem azért de szerintem a te lenéző stílus sokkal cikibb...
    Nem tudom miért fáj neked hogy sokaknak tetszik a film.Én is moziban néztem meg és függetlenül attól hogy egyetértek ProGabe egyes állításaival mégis jól szorakoztam rajta bár a kedvenc filmjeim nyomába sem ér.
  • Beast Machine
    #14
    és tudod mi a ciki?

    hogy a tömeg ujjonga, tapsikolva manga-visítással (KAWAII DESU-NEEEE =^_^=) tömi le a saját torkán, fogadja magába ezt a szart.

    EZ a ciki, nem a faláb.
  • ProGabe #13


    MB egy "b" kategóriás,csórikám rendező,aki ugyanazokat a kliséket sorakoztatja fel a filmjeiben (plusz 2 órából 1.5 csak montááááááááázs).annyi a különbség,hogy milliókat kap hozzá,mert ezek a klisék 6-7 éve még újnak hatottak.
    a karakterek a keze alatt papírmasékká alacsonyodnak,a történet pedig elsilányul egy "délutáni teázáskor" elmesélt kalandra...

    persze a transformerst még egy David Fincher,vagy egy Christopher Nolan sem mentette volna meg attól,hogy egy nagy határ... legyen :|

    ennek topikot?
  • Beast Machine
    #12
    én meg remélem, hogy Bayt mindenképpen lecserélik, mert meggyalázott valamit, amit nagyon nem kellett volna.
  • Atti12
    #11
    Várjuk nagyon. Azért remélem hogy maradnak a színészek, meg Michael Bay is :)
  • Shiwo
    #10
    1et értek
  • Istencsászár
    #9
    Z-től kérdeztem:), nekem semmi bajom a TF-el, kiváló film.
  • Beast Machine
    #8
    Ha Bay rendezi, akkor nem :)

    A TF-et utálod kompletten, vagy csak Bay "film"jétől van hányingered?
  • Istencsászár
    #7
    Azoknak is fognak akik utálják? :DDDD
  • Z
    #6
    Remélem ez jobb lesz, mint az első rész, és nem csak a hétvégi TF fanoknak kedveznek.
  • Beast Machine
    #5
    Ez a sima TF topikba is elfért vona, jhisz ott nem csak a filmről folyik a szó.
  • redbull0304
    #4
    Kell neki a topik mivel az első rész is fantasztikus volt!
  • toysoldier
    #3


    bár elég soká lesz még..
  • Pheaper
    #2
    zsír
  • redbull0304
    #1
    Kitűzték a Transformers 2 premierjét