64
Heroes of Might and Magic Kingdoms
  • Csokis
    #64
    Might and Magic: Heroes Kingdoms Currency Giveaway Még 1147 kulcs van.
  • Agamemnon
    #63
    Én meg a Ravaged Lands 3 East-en vagyok Vismajor-ként :)
  • a_n_d_r_e_w
    #62
    Kiprobalom, bar ez a pay-for-power rendszer elegge taszit, eddig pont azert szerettem, mert egyenlo havidejert mindenki egyenlo eselyekkel jatszhatott, na ezt eroszakoltak meg szerintem :(

    Amugy Dragon Legacy 3 - Nazara neven vagyok, ha valakit erdekel :)
  • Agamemnon
    #61
    Elviekben ma indul a season 3 játszik még valaki?
  • sirdond
    #60
    roar of the griifin east-en percekkel ezelőtt kezdődött az endgame
    valaki játszik még ott?
  • sirdond
    #59
    még január közepén regeltem az általam említett szerverre és elég jól állok. unaloműzésnek nem rossz a dolog, de aki előfizet az JELENTŐS előnyben van a nem előfizetőkkel szemben a plusz várak miatt
    annyira nem is unalmas,mert a hell klánban vagyok (jelenleg az első) és kisebb klánok próbálkoznak néha, de nem sok sikerrel
    szerintem megvárom a szerver végét, kíváncsi vagyok mire jók tear-ek
  • b-type
    #58
    Dragon Legacy és a Rise of the treants-n vagyok, utóbbin most indultam, Dragon az már elég oké.
  • sirdond
    #57
    roar of the griffin easten van valaki?
    egyáltalán játszotok még?
  • Peter26
    #56
    hehe... ezért majd kapod a bónuszokat rendesen :D

    The Dragon Legacy-ban játszom (united kingdom), az elso szezon most ér véget szerdán. kezdjuk a másodikat nemsoká :)
  • bgabor
    #55
    Bazzeg, hol volt még a travian 1997-99 ben, amikor a Heroes sorozat a legszebben virágzott? Heroes 2, Heroes 3 mond egyáltalán neked valamit?
  • scherier
    #54
    Sziasztok!

    Griff szerveren 12 magyar van egymás mellet most kezdtük más szereverekről jöttünk ide át. Ha van kedved és időd játszani, az alábbi link közénk rak be, megjegyzem közelben lesz sok ütni való jó sok román van:)

    http://mm-hk.com/referral/17d3240b979aaffc627812c51c2d661264058e38
  • b-type
    #53
    10.-n jár le a védettségem:

  • Cat 02 #52
    15 nap alatt új városig jutottál ? :o
  • b-type
    #51
    Nem igen vágom mert én is asszem elcsesztem..de már mindegy, sztem ahogy véget ér a védettségem, már abba hagyom...akkora szövetség van körülöttem hogy megesznek reggelire :D
    már felhúztam a második várost, pont egy időbe esett a rank engedélye, meg a hősöm felszabadulása, legyalultam a bányák rémeit, és most nézem a 60ezres erősségű szörnyek hadát :DD..át kell hoznom az egyik kisebb hőst bánya fejlesztésre, akkor majd alaposabban megnézem hogy is érdemes.
  • Cat 02 #50
    Bányát hogy érdemes húzni ? Mert ha simán fejlesztem, akkor nem lehet már %kal :/
  • b-type
    #49
    ja nyomogatom én is hébe-hóba...hála az égnek nem az a trappolós böngészős móka, két világban játszva pont jól el lehet lenni.
    Eleinte van tennivaló, de jelenleg simán el vagyok tök jó kényelmesen.
  • Cat 02 #48
    Én tegnap, de eddig eléggé bejön.
  • donatus13
    #47
    én most kezdtem :D
  • Cat 02 #46
    Játszik még vele valaki ?
  • Peter26
    #45
    Sziasztok. Kezdetben unalmas a játék, nem sok izgalmat tartogat. De késobb, mikor már nem 1edul játszol, hanem szovetségben és harcok vannak a szomszédokkal akkor már teljesen más lesz. Nagyon sokat kell taktikázni, számolgatni, odafigyelni a nyersanyagoda, hasonlók. Sztem nagyon jó.
  • plu604
    #44
    Beregeltem, elég puritánnak tűnik így elsőre. Kicsit játszogatok vele aztán meglátjuk.
  • Pio
    #43
    Ezt is megértük, elstartolt a játék Magyarországon!
    Az elkövetkező 3 napban minden regisztrációra 1 hónapos premium hozzáférés jár.
  • Pio
    #42
    Bár még mindig nem érhető el a játék tőlünk, a tutorialt viszont bárki végigjátszhatja.
    felmész a honlapra, rányomsz a PLAY-re és a szokásos ablak helyett a karaktergenerálás fogad, majd végigjátszhatod a tutorialt.
  • Peter26
    #41
    Sziasztok. Elérheto már Magyarországon a játék? Én Angliában játszom vele kb 20 napja. Nem szar, de nem is dobtam hátast tole... még :D
    Traviánhoz nem tudom hasonlítani mert nem tudom hogy az milyen, de ha bármi kérdésetek van szivesen válaszolok.
  • plu604
    #40
    Jól néz ki, remélem minél hamarabb elérhetővé teszik itt is
  • Pio
    #39
    Launch trailer, sajnos még mindig nem nekünk szól:

  • Zomil
    #38
    eleve kb. fél évig csak a franciáknál volt...én sem értem miért ennyire lassan oldják fel a különbözö országokban :S
  • Pio
    #37
    Ja, elég sokfelé megy már, sajnos itt még nem. :( Sajnos elég lassan terjeszkednek, aminek az okát nem értem, de ilyen ütemben haladva nagyon soká kerülünk majd sorra. :( hidemyass.com-on keresztül meg lehet vele próbálkozni esetleg.
  • plu604
    #36
    Tökre megörültem hogy elindult, bejelentkezek, és mi vár? "Magyarországon még nem elérhető." :(
  • Pio
    #35
    Videó review. Mondjuk a srác eléggé motyog és az első pillanattól nyilvánvaló, hogy fikázni akarja a játékot, azt például, hogy nem nagy csöcsű karakter nyomja a tutorial rizsát nagyjából ötször felrója a játék hibájának, de azért jól bemutatja az alapokat:

  • Pio
    #34
    További infóknak nyitottam ÚJ TOPIKOT, hogy ne ide offoljak, mivel a screenshot alapján bizonyossá vált, hogy nem a Kingdoms-szal kapcsolatos hírről van szó.
  • Pio
    #33
    Facebookról jött a hír amúgy, ott már lehet lájkolni, akinek ilyesmire van ingerenciája... :)
  • plu604
    #32
    Jól néz ki, hagy jöjjön az info :)
  • Zomil
    #31
    én a sorozat folytatásának jobban örülnék :)
  • Pio
    #30
    Hoppá, valami készül! Kérdés, hogy ezzel a projekttel kapcsolatos dolog lesz-e vagy egy egészen új cím, esetleg a szerepjátéksorozat folytatása... jövő héten többet fogunk tudni. :)

  • Zomil
    #29
    A franciáknál már megy, aztán szép lassan országonként teszik elérhetővé elvileg.
  • b-type
    #28
    Nem tom, de még mindig semmi elérhető/játszható nincs :(
  • Pio
    #27
    Már el is felejtettem a projektet, de belefutottam ebbe... csak számomra új?

  • plu604
    #26
    egész jól néz ki :)
  • ZsZso
    #25
    Én kérek elnézést. Ez egy ólcsó utánzat, de jó időtöltés lehet a Kingdomsig :)