133
  • Dany007
    #13
    Jaj neee :) Gergő ne keverd bele ide is ezt a dolgot. plz !
  • donsergiooo
    #12
    Ez megmagyarázza előszőr is azt, hogy miért volt a Föld Kietlen és Puszta (TohuaBohu) a Biblia szerint! Még az Ember elött (több mint 6000évvel ezelött) Isten már ezt a térséget itélettel súlytotta. Azt h a Pre Adami korszakban itt miylen lények voltak nem tudjuk, de hogy fellázadtak ISten ellen úgy mint az angyalok 1/3-a az biztos! Az biztos, h a Démonok (test nélküli szellemi lények) Ádám elötti korszakból maradtrak itt (azt nem tudni miért nem kerültek Ő a Seolba)

    NAh részemről ennyi....!

    Üdv!
  • roliika
    #11
  • LowEnd
    #10
    te roliika

    nem szoktam beállni a téged gyalázók táborába (nem azért, mert néhanap nem értek velük egyet, csak minek rugdalni a döglött oroszlánt, főleg, ha az álcázott csirke)

    de baráti tanács (nemcsak neked, de az önjelölt professzoroknak is):
    - elöször gondolkozik, utána beszél (ír)
    - a többi ember nem hülye. Ha nem értenek veled egyet, akkor is leht igazuk
    - Ha kitaláltál valami újat, jó eséllyel más is rájött arra már. Először utánanéz, utána lehet észt osztani.
    - Ha valamiben "tovább akarsz lépni", akkor illik legalább azt a szintet megismerni (legalább nagy vonalakban), mint amit meg akarsz haladni. Enélkül az elméletek gyártása (többnyire) üres handabandázás.

    egyébként semmi bajom veled, te legalább nem az "agresszív és kuka" alfajból való vagy, mert azokat csipázom nagyon kevéssé.
  • pite
    #9
    No.1.
  • trogi
    #8
    Elképzelem a mamut/bölény/tigirs pofáját, ahogy megy előre, aztán egyszerre csak lehuppan a fűre, vagy odébbdülöngél pár métert... :) Oltári lehetett! Talán kellene forgatnom egy őskori börleszket.
  • bvalek2
    #7
    Korabeli Al-Kaida már akkor is utálta amerika lakosságát... akik történetesen mamutok voltak... ezek merénylet nyomai...
  • Mr Gumby
    #6
    +3, csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!
  • roliika
    #5
    :DD Na azt is elértem, hogy itt ismert vagyok...jólvan azért az sem rossz. :DD

    Te...olvastam ennél vadabb sztorikat is amit leírtál, szerintem az ufó magazinba már kérd előre a honoráriumod... :DDD (Bocs szerkesztők :DD)
  • bvalek2
    #4
    Akárki akármit is mond, ezek bizony golyónyomok

    Vannak is elméleteim, hogy kik lőtték ki őket:

    1. Az akkori civilizáció fejlettebb volt mint hittük, és ezek atlantiszi félautomata fegyverek nyomai

    2. Az orosz hadsereg időutazással kisérletezett, de csak oda működött, és a múltban ragadt, éhes kiskatonák mamutra vadásztak kalasnyikovokkal

    3. Akkoriban gyakran jártak felénk predátorok, és nagyvadra mentek

    Ahogy roliika a hülyeségeit aláírni szokta: kopirájt

    +1. Ezek fröccsöntött műanyag ál-leletek

    +2. leszámolás volt a Mamutban (pláza) és ezeket a BRFK állítottak ki a sajtótájékoztatón
  • UnnameD
    #3
    Azt hittem elsőre valami ultra erős kozmikus sugárzás volt a probléma.
  • gyuri12
    #2
    :D
  • T0nk
    #1
    Höhö. Már látom is a Jégkorszak 3 sztoriját. Bruhahaha...