93
Sony Ericcson w200i
  • Cat 02 #93
    Ha már állítottál be vmit akkor arra jó lenne emlékezni, ha meg nem akkor kézikönyvben le van írva.
  • asir
    #92
    szeretetnék segítséget kérni elfelejtetem a mobilom zár kódját Sony Ericcson w200i ha esetleg valaki tudna nekem tanácsot adni megköszönöm a 0000 kód nem jó ide várom a segítséget [email protected] köszönöm
  • hewlett
    #91
    cső.nem tudja valaki, hogy a W200-asomra hogyan lehet másik fajta menüt és médialejátszót tenni?
  • nonicks
    #90
    senkinek nem volt még olyan problémája a w200i-vel hogy amikor telefonál (és nincs kihangosítva)olyan mintha a hangszóró aligg szólna...(és sehol nem lehet át állítani :S) nem tudja valaki hogy lehet ezt a dolgot megszüntetni??
  • Szaszy09
    #89
    Ha esetleg még valaki tud játékokt az küldjön ide léccyke:D Ezer kössz:D
  • Papa01 #88
    Szia,

    igen én is oda másoltam be mindet... most annyival vagyok előrébb, hogy egy saját lejátszási listát hoztam létre, és abban ott van mind... De alapból továbbra sem látszik minden szám. :(
  • Cat 02 #87
    Nekem a memóriakártytán van mp3 mappa, én abba szoktam.
  • Papa01 #86
    Sziasztok!


    Lehet ez egy buta kérdés, de mi az oka annak,hogy csatlakoztattam a telefont a géphez, és simán TC-vel másoltam fel számokat. (2Gb-ra bővítettem) és az az érdekes, hogy nem mind látszik ha WALKMAN menübe megyek bele.

    Viszont a hiányzó számok a SAJÁT MAPPÁK->HANGOK mappában ott vannak és le is tudom játszani őket..csak ugye így kényelmetlen... :)

    A másik, (ez is lehet hülyeség :) ), hogy ezek a letölthető játékok vírust nem tartalmazhatnak?

    Ja, és nektek, sűrűn fagy le a telefon?

    Köszönöm a válaszokat!

    Papa01
  • Cat 02 #85
    http://www.mininova.org/tor/1186671
  • Szaszy09
    #84
    Esetleg még valaki tud olyan honlapot ahol sony ericsson w200i játékok vannak? Jah és ha lehet ingyen
  • Szaszy09
    #83
    Amiket Július 20.-án elküldtél játékokat, azokért kell fizetni? Remélem nem:S :D
  • Szaszy09
    #82
    Előre is köszi!
  • Szaszy09
    #81
    Tudom hogy ez nem ide tartozik, de hátha valaki tud segíteni...
    Múltkor amikor ránéztem a telefonra, láttam hogy be volt lépve az internetbe, kb. 15 vagy 30 percig...Nem használtam, de attól még viszi a pénzt? És le tudom kérdezni előfizetéses telefonnál az egyenlegemet ha pannonos vagyok? Milyen számot kell hívnom?
  • lava6
    #80
    előre elgépeltem
    nah még egyszer előre kössz
  • lava6
    #79
    valakinek nincs star wars játék ha van fel tudna tölteni ja és még a Ben 10 is kén!!!

    alőre is kössz
  • aadam
    #78
    hello. lennne 1 kérdésem az elölapot hogy lehet leszedni ?
  • Szaszy09
    #77
    Kössz!
  • Cat 02 #76
    Felmásolod az Others (egyéb) mappába a játékot és a telefonon bemész a mappába és telepítés. Pár játék.
  • Szaszy09
    #75
    Sziasztok!
    Nemrég kaptam egy W200I telefont, meg vagyok vele elégedve. De sajnos nem tudom hogy hogyan kell rátenni a játékokat. Ugyan úgy mint a képket meg a zenéket? És lenne még egy kérdésem: mennyibe kerül kb. egy 1 gigás memóriakártya?
  • Cat 02 #74
    Most tervezek ilyet venni. Sztetek megéri ?

    Illetve adnak hozzá kábelt amivel gépre lehet kötni, illetve mennyibe fáj hozzá egy kis + memória ?
  • csoky73
    #73
    syastok!! Tudna valaki segíteni??
    SONY ERICSSON W200i telefonomnak elfelejtettem a telefonzár kódját!!
    Tudnátok segíteni,hogy lehet ezt kijavítani??
  • Super Saiyan
    #72
    játék, zene fénykjép video sms stb...
  • Holdpro
    #71
    nem hívsz senkit ? akkor minek neked telefon ?
  • Holdpro
    #70
    nekem
  • 6610
    #69
    SE tulajdonosok!!Van vagy volt valakinek K750i-je?
  • 6610
    #68
    sziasztok!!
  • aadam
    #67
    szerintem is jo a hangja és a hang equalizelbe van sima basszus meg mega basszus is
  • kuci06
    #66
    A W200-nak kíváló hangja van, sőt, ha esetleg nem lennél vele megelégedve, még hang-driverek segítségével tuningolni is tudsz rajta :) (ami nem kis különbséget tud okozni ;) )
  • Super Saiyan
    #65
    ja szerintem jó hangja van :) ha másért nem, legalább ezért megérte megvennem XD (nem szoktam senkit hivogatni, meg fényképezni :D)
  • YakooZa
    #64
    mármint equalizálni?

    mert lehet h iet vennék de nem akarok ugy belemenni h nem tom biztosan h fasza hangja van mert nekem arra kell..
  • Super Saiyan
    #63
    ja, be is lehet állitani hogy milyet szeretnél
  • YakooZa
    #62
    nyilván mivel walkman mobil, de mégis mekkérdezem..

    elég király basszusa van meg minden?
  • YakooZa
    #61
    jo a hangja ennek a mobilnak fulhallgatoval?
  • k roy96
    #60
    Ja most olvasom serián, hogy elszáll..
    Kössz mégc 1x
  • k roy96
    #59
    Köszi! De a gari elszáll?
  • kuci06
    #58
    vkp patch kell hozzá, SeTool2 lite-val töltsd fel ezt:
    http://kuci06.cjb.hu/pafiledb/index.php?act=view&id=196
  • k roy96
    #57
    Nekem meg az a bajom, hogy flash hátteret akarok beállítani, csak amikor bemegyek a Használat menübe és ott Nem engedi a Háttérképnek meg Képernyővédőnek sem. Ha tudtok segíteni, légyszives segítsetek!
  • domedani
    #56
    sziasztok!!!! Hogyha valaki eltudná nekem készíteni a flash témákat és ide ide feltölteni azt Qrvára megköszönném!!!! De tényleg mivel már vagy 2 hete ezzel tökölök de sehogy se megy!!! Szóval tényleg nagyon megköszönném ha vki ezt megcsinálná!!!!!
  • PeeTeR
    #55
    java jatekok topicban tobb szerencsevel jarsz ha jatek kell - ide tok veletlenul keveredtem be :D

    Lost SE 128x160
    Download
    (innen es ingyen )
  • k roy96
    #54
    Lehet én vagyok h*lye de nekem az IMEI kódom 17 számból áll. Hogy van ez?