215
Cheat Engine
  • takysoft
    #215
    Magyar nyelvű CE tutorial

    Igazából ugyanaz, mint az régebben linkelt, csak új tárhelyen :)
  • takysoft
    #214
    #133
  • binya
    #213
    üdv mindenkinek !


    skyrama/aircash csalás kellene de a chat engine 6.1-el nem boldogúltam.
    van valakinek ötlete !!

    előre is köszi !
  • binya
    #212
    ez nelyik játékban ment ??
  • Shoya99
    #211
    Sziasztok én most küldtem magamnak 10.000 kreditet 100 forintért Sms ben Küldd el: BIG 10384155

    a következő számra: 17651

    Feltétlenül ügyelj a szóközre a BIG és a(z) 10384155 között!
    Nekem bejött próbálkozzatok!!
  • binya
    #210
    sziasztok !

    skyrama /aircash hack-re lenne igényem tud valaki segíteni ? cheat engine-nel már próbáltam de nem igazán jött be !!

    előre is köszi
  • takysoft
    #209
    Ctrl vagy Shift + klikk.
    windowsban kb minden programban működik.
  • kabel15
    #208
    Sziasztok! Hogy lehet egyszerre több adatot kijelölni? Melyik gombot kell nyomni? Mert nézem tuturialban egyszerre kijelöl 20 sort nekem meg egyesével kell őket írogatnom.
  • takysoft
    #207
    neked nem, sajnálom.
    vannak trükkök, de ahhoz már jobban kell érteni az informatikához.
  • belapeter
    #206
    sziasztok..
    Olvasgattam itt visszafelé,láttam milyen típusú játékban nem lehet csalni stb....
    De az a baj,hogy nem értek a játéktípusokhoz.. XD
    Nem tudom mi micsoda.. Nekem csak egy egyszerű internetes játékra kellene a csalást használnom,egy online virtuális játékhoz,amit csak böngészőből indítok el.. semmit nem tölt le.
    Nem tudom ennek a játéktípusnak a nevét,de valahogy nem engedi a csalást használni benne.A böngészőm Firefox ,amikor kikeresném az értéket akkor megtalálja,de amikor átírom az értéket,és F5-tel frissítem az oldalt ,kidob hibával a Firefox.. hogy összeomlott...
    Akkor ezt nem lehet meghekkelni?
    Üdv..
  • takysoft
    #205
    C# volt, ha érdekel, írj privit:)
  • Koppixer
    #204
    Ha c-ben vagy c++-ban írtad, akkor szeretném elkérni a forráskódot, please! :)
  • kristofk
    #203
    sziasztok aki tudja hogyan kell a cheat enginet facebook petvillehez használni az legyen szives írjon :D
  • 4004F
    #202
    szia a larkinort meg lehet hackelni?
  • takysoft
    #201
    Elkészült a
    Cheat Engine magyar tutorial

    Kérem, mielőtt bárkinek kérdése volna a CE használatáról, lesse meg!

    (megjegyzéseket is várok profiktól, hogy szerintük hogy sikerült:P)
  • takysoft
    #200
    nincs elfelejtve, készül, sőt majdnem készen is van, már csak pár apró módosítás és felteszem
    csak hát az embernek van más fontos dolga.
    most pl kocsmázni megyek:D
  • takysoft
    #199
    hja, az játékfüggő, hogy mit hogy szinkronizál.
    általában a játékok java része a mozgást a kliensprogramra bízza, és csak akkor szó közbe ha csúnya eltérés van.
    pl wowban ha speedhackelsz és a servernek feltűnik, h X idő alatt jóval többet tettél meg, mint szabadna, akkor bizony bannol:D

    na a tutorial-t meg holnapra megcsinálom:)
  • takysoft
    #198
    ezer éve ígérgetem, most már tényleg csinálok egy magyar tutorialtféleséget:D
  • Hispan7
    #197
    Köszi szépen tudok a veszélyéről ,de azért kösz a figyelmeztetést.Tehát akkor nekem kell kitalálni hogy hogy kapom meg a változót.Mert mondjuk a move meg az attack speedet tudom variálni (bármily meglepő nem az enable speed hack funkcióval).Ebből felindulva gondoltam ha ezeket az adatokat is a RAM-ba olvassa be akkor elméletileg a többit is.(szerintem)
  • takysoft
    #196
    nem ilyen bonyolult.
    alapvetően csak rákeresel, ahogy a tutorialok írják.

    a flash-játékok esetén szokott bonyolultabb lenni. ott kel néha szorozni 8-cal, illetve olykor még +6 -ot hozáadni, de az tipikusan CE elleni dolgok miatt van:D

    mmo netes játékokban nehézkes még, mert ott a változókat a server tárolja. vagyis javarészt ha a rendszer jó, akkor nem tudsz cheatelni.

    olykor ilyen speedhackek működnek, de ha rájönnek, akkor oda az előfizetésed/karaktered.
  • Hispan7
    #195
    Mondjuk én sem értem tökéletesen de a lényeget kb.Annyi kérdésem lenni hogy hogyan kapok meg bizonyos összegeket.pl van egy szám ha jól emlékszek 107 (2 byte-ban volt) ennek a CE-ben keresendő értéke 16256?D(De hogy ez hogy jön ki???).Egy bizonyos programban leírnád hogy milyen műveletek léteznek Takysoft?(Mert úgy látom vissza olvasva a hozzászólásokat hogy értesz hozzá
    A bit-byte ról tudok ott 8-cal szorzok viszont a többi homály.
  • takysoft
    #194
    bizony igaz:)
  • Hispan7
    #193
    Viszont a tutorial minimum első 3-4 lépés elvégzését a cheat engine-ben csak ajánlani tudom mindenkinek anélkül nem nagyon tudsz mit kezdeni.
  • Hispan7
    #192
    Helló!

    Én pl tudok mmorpg ben is segíteni én sikeresen használok speedhacket pl metin2 mesteren (nincs semmi sms utalás meg egyéb) nagyon egyszerű.
  • Globagábor
    #191
    nem csinál semmitt!!
  • Globagábor
    #190
    e nem csinál semmit
  • takysoft
    #189
    hát a metint nem ismerem
    de a CE-ben megnyitod a process-t, és alul találod a speedhack opciót.
  • Globagábor
    #188
    én persze csak a speedhackre vagyok kíváncsi, de nem tom,h. hogy kell csinálni
  • Globagábor
    #187
    a c:... aza cheat engine helye(most nem irom le, de a program filesben van)és aza baja,h. rossz helyen van?
    vagy mi?
    de a 6.0-ás verzio ugyanott van
  • Globagábor
    #186
    vagyis azt irja ki,h. HACK_SHIELD:
    c:...
  • Globagábor
    #185
    mert ki szeretném probálni a speed hacket:)
    jah, és a cheat engine 6.0-át nem is érzékeli a metin2, a cheat engine 5.5, 5.3 , 5.1 -et meg letiltja:p
    hogy lehetne ezt orvosolni?
  • takysoft
    #184
    miért mit szeretnél benne cheatelni?
  • Globagábor
    #183
    sziasztok!
    én nem tudom használni a metinhez!
    valahogy nem érzékeli a játék a cheat engine-t és semmit nem csinál, ha engine-zek!
    v.ki tudja,h. hogy kel kezelni?
  • Brixx91
    #182
    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
  • Basic
    #181
    A felkapott facebook játékokat folymatosan fejlesztik, és ha felkerül youtube-ra egy videó arról h miként lehet csalni, akkor nagy valószínűséggel rövid időn belül frissítik a játékot kivédve az újabb csalási lehetőséget. Tényleg csak nagyon friss videó esetében lehetséges h menni is fog.
  • CzGobe
    #180
    valószínűleg már újítottak a programon és nem lehet csalni benne (nézdd meg mikoriak a videók, és ha több hónaposak... így jártál)
  • Brixx91
    #179
    Sziasztok!
    Szeretném kérni a segítségét annak aki ért Cheat enginehez. A problémám az, hogy kezdő vagyok a használatában. Youtubon néztem videókat rólad, de soha nem jött össze az hogy több pénzem legyen. Tehát Facebookon van egy olyan játék, hogy nightclub city, ehez a játékhoz szeretnék több pénzt. Kérem aki tud az segítsen.Meg köszönném.
  • Anett1
    #178
    hello
    cheat enigne 5.6-ot szeretném használni a farmerámában légyszi segítsetek mit kell csinálni ha aratni vetni ill.farmaranyat szerezni szeretnék
    köszi:-)
  • davida10
    #177
    előre is köszönöm a segítséget
  • davida10
    #176
    hello remélt tudnátok segíteni facebookon a happy island játékhoz kéne segítség hogy hogy lehet ezzel pénzt csinálni regében lehetett de most már valamiért nem