14
  • Neakardtudni
    #14
    Minek vegyek LCD meg HDMI redi tévét, ha szar a műsor. Valami szellemes ember mondta, hogy a "film minősége nem egyenlő a felbontással és a speciális effektusok számával". Sztem rohadtul igaza volt. Nézzek nagy felbontásban Győzikét meg Mónika Show-t? Broáf.
  • archkoven
    #13
    "Az elektronikai áruházakból ilyenkor párosával vitték az LCD- és plazmatévéket, DVD-lejátszókat, házimozirendszereket..."
    -az embereknek láthatóan nincs pénzük, mert az a mocskos gyurcsányi ellopta!
  • xmodule
    #12
    LCDL vizsga:D:D:D hát ez jó volt:D
  • NeoMaN
    #11
    :FDDDDDDDDDDDDDD
  • muerte2
    #10
    Es csinal hozaz egy LCDL vizsgat. :D
  • FoodLFG
    #9
    Nem baj. Az a lényeg, hogy neki van elcédéje.
  • stukov
    #8
    Aztán majd amikor a Barátokköztet akarják rajta nézni, csak csodálkoznak, hohy miér szarabb a kép mint az előző tv-n...
  • Csi9aa
    #7
    "Nyomorog az ország!! Az embereknek nincs pénzük!! Jajj..." Ugye?
  • qwas
    #6
    Pláne ha sorbaállni el kellett menni nagyfaluba mert vidéken nem volt hol sorba állni. Itt a narancsra gondolok.
  • Vogel
    #5
    Ugyanez jutott az eszembe.
  • bakagaijin
    #4
    Hmm, én még emlékszem ilyen "slágertermékekre" amiért sokat álltunk sorba. Ezeket úgy hívták pl: banán, hús, esetleg narancs. Öreg-e vagyok. Most meg úgy hívják a slágerterméket amire várunk: hivatal, esetleg: bank.
  • akron
    #3
    Mert senki nem tudja mi az a HD3850/70. ...talán ha a nevén kéred az eladótól.
  • Cat #2
    Gratulálok, sikerült kiválasztanod egy terméket, amit nemcsak itthon, de világszerte sem kapni.
  • MaSzKa kitiltva
    #1
    "A számítástechnikai eszközöknél más a helyzet, noha égető áruhiányról azért nincs szó. Amihez nem tudnak hozzájutni a vásárlók, azt már nem is gyártják. Magyarország egyébként informatikai cikkeket tekintve kis piacnak számít, így a szállítók kevésbé koncentrálnak az itteni kereskedőkre,"


    Hogy is van ez akkor miért nem kapni az országba nagy számba HD3850/70 és 8800GT-t? - kérdezem én