42
  • Tower Guard
    #42
    Az nem igaz hogy a játék nem nagy szám. A Dungeon Siege 1 az a játék nagyon ott van szerintem, a folytatások is elmennek de a legelső rész a tuti, meg a történet is.
  • irkab1rka
    #41
    figyu, az, hogy mennyit hoz egy film a konyhára nem feltétlenüljelent bárit is. A befektetőknek igen. Nézőknek nem. Tömegcsürhének igen. Neked nem.
    Amúgy meg, ha okos a befektető meg a forgalmazó, akkor nem lesz nagy a bevétel, de minden érintett szarrá keresi magát :)
  • scagnetti
    #40
    Én eddig egy olyan Boll filmet láttam ami tetszett is. Ez pedig a House of the Dead
    De ez is csak azért, mert szétröhögtem az agyamat rajta (annyira szánalmasan rossz).Sajnos az Alone in the Dark-on már nem lehetett nevetni,mert az szimplán rossz volt,sőt borzalmas. A Bloodrayne meg akkora csalódás volt hogy hajjaj!!! Semmi köze nem volt a játékhoz,mégcsak nem is úgy nézett ki a csaj benne. A Heart of America-t nem láttam,de majd bepótolom. Mindenesetre ez a Dungeon Siege már most megbukott.Ha ilyen kevés mozi meri bevállalni a filmet,akkor már el is áshatja magát. Ezt a dvd megjelenés sem fogja megmenteni. Meg nem értem,hogy van arca egyáltalán ezt a filmet a Gyűrük Urával hasonlítgatni? Ez azért pofátlanság. Ismerem a játékot,amiből csinálták. Szerintem nem nagy szám,még mindig a Diablo 2 a jobb. Eddig csak a trailer-t láttam,de az elég is volt.Boll újBoll megbukik!
  • WiZZaRD
    #39
    A Heart of America tényleg nagyon jó volt. Néztem a filmet és csak a végén derült ki számomra, hogy ki rendezte. Meglepődtem. Nem béna csávó ez, csak ezek a játék feldolgozások...nem kéne erőltetni.
  • neoG
    #38
    azért én megcsinálnám, Boll helyében, hogy eltitkolja / eltitkoltatja, hogy ő rendezte, és az emberek úgy mit szólnak a filmjéhez
  • Atisz #37
    Egyébként tényleg csupa B kategóriás színész... azért mert a legtöbbjük ismerős, még nem jelenti azt hogy élvonalbeli sztárok.

    Erre a filmre is 3 féle ember fog beülni: 1.) a tudatlan 2.) az örökké remélő, aki bízik abban hogy ez a Boll-film végre jó lesz 3.) aki röhögni akar... sajnos ez még mindig csak kb. a vetítőterem tizedét teszi ki.
  • xuldar
    #36
    Már meg is mondták Statham titulusát a "paraszt" helyett: "Az Őstermelő" :D
  • winnie
    #35
    ja. és évek óta ő az egyetlen rendező, aki ezt tudja. pedig még az sg-fórumozók is vágják:)
  • silanor
    #34
    Nem tudom, hogy él-e még a német törvény, de ha igen akkor addig nem fog olyan filmet csinálni ami nem bukás, mert akkor bukja az adókedvezményt.
  • winnie
    #33
    bolondság? racionalitás.

    dolgozni csak kell. kevés színész van, aki megengedheti, hogy válogasson a szerepek között. egy rhys-davies kalibernek meg pláne kell pénzt keresnie - idén csak ebben és egy dvd-s béhorrorban játszott. meg is kell élni.
  • Nethyrrea
    #32
    én rhys daviest, hogy egy gimli után volt annyira bolond hogy egy ilyen szemetet elvállaljon
  • Laza
    #31
    Ezt a Statham gyereket nem birom. Mikor megjelenik egy filmben, es elkezd karatezgatni, meg az agyon koreografalt mu jeleneteket eloadni, kapasbol B kategoriaba sorolja a muvet.
    Ray Liottat sajnalom legjobban, hogy ilyen filmre vetemedett.
  • winnie
    #30
    "mostanság pangás van eredeti filmek terén, "

    ööö, izé. az év rohadt lassan indult, de október-november igazi kincs volt, ha az ember eredeti filmet akart. lehet, hogy csak te választasz rossz filmeet:)
  • winnie
    #29
    a bad taste-re gondoltam, mondjuk:)
  • noti83
    #28
    Boll sok jó ötletet cseszett már el, ezen az ismert arcok sem segítettek.
    mostanság pangás van eredeti filmek terén, ez is csak egy epikus műanyagdarab lesz
  • Zedas
    #27
    Nehogy már egy Hullajót egy Alone in the Darkhoz hasonlíts, mert sikoltva fogok menekülni :)
  • winnie
    #26
    ha szigorúan nézzük, akkor peter jackson is trashfilmekkel kezdte, szóval, ki tudja, idővel boll is kinőheti magát:) (najó, jackson már trashből is jót csinált:)
  • VgwV
    #25
    Hogy ez miért nem birja abbahagyni...jah, és Gyűrűk Urát összehasonlítani egy uwe boll filmel....
  • winnie
    #24
    ?? statham még mindig c-kategóriában van. tör föl a b-re, de ahhoz illene legalább egy 50 milliós filmet összehozni.
  • asdasdasd
    #23
    Csupa B kategóriás színész.
    Statham már majdnem kiverekedte magát ebből a kategóriából, de most majd szépen visszacsúszik... a parasztja.
  • koimbra1978
    #22
    Uwe Boll nem adja fel és nyomul előre...valaki megállíthatná. Viszont rejtély, hogy miért szerződnek ismertebb nevek a filmjeihez.
    A plakátot itt meg lehet tekinteni.
    http://filmdroid.blog.hu/2007/12/02/kepben_vagyunk_in_the_name_of_the_king_t
  • Nethyrrea
    #21
    csupán ezért a mondatáért eleve szarráverném az ürgét.
  • immovable
    #20
    "Boll elmondta, hogy eddigi legepikusabb műve, mellyel az utóbbi időkben bemutatott filmek közül egyedül talán a Gyűrűk ura trilógia vetekedhet látványosságban."

    muhahahaaaa a év vicce
  • gabr
    #19
    Szerintem ezzel a filmel nincs semmi baj, én biztos megnézem!
  • Ren
    #18
    Azért pl. a Plan 9 from Outer Space-t nehéz überelni :)
  • Jim Kirk
    #17
    Nehogy komolyan vedd már... :)
  • Randal
    #16
    Jobbnál jobb színészek? Naaaa, azért ez túlzás.
    Inkább olyan színészek akiket szeretünk, mert jót nyújtanak abban amiben tudnak alakítani, de azért ne emlegessük már őketnagy színészként. Hiába szeretem Burt Reynoldsot vagy Ron Perlmant, azért azt nem mondanám rájuk, hogy jobbnál-jobb színészek. Kellett a pénz, ez a lényeg:)
  • Librarian
    #15
    Te nem tudtad? :-) Volt egy boxmeccse, a vállalkozó kedvű kritikusait elgyepálta... :-o Pedig ellene drukkoltam.
  • zombeeka
    #14
    Igazán lehetne már egy merénylet áldozata!
    Szégyen amit játék adaptációk címen művel!!!
  • Su0my
    #13
    te meg miről beszélsz??
  • assdf
    #12
    Még akár türhető film is lehet. Legalábbis a szereplők szinpatikusak (a szállitó a kedvencem :) )
  • Sance231
    #11
    Kicsit sokat nézel ki a csávóból. Méghogy Uwe Boll hatással lenne a filmiparra? Ne viccelődjünk már. Amúgy hanyatlásról sem beszélhetünk, bár kérdés, hogy milyen szemszögből (Hollywood pl. valóban picit gyengél muzsikál mostanában minőségben, de ez is csak az abszolút blockbusterekre igaz - anyagilag meg nincs gond)
  • Cat #10
    Szerintem ed wood címére hajt - ő is valami ultraszar hollywoodi rendező volt vagy 50 évvel ezelőtt, olyan szinten, hogy filmet is csináltak belőle.
  • neptum
    #9
    akkor jó 100 év múlva esetleg a top legszarabb filmek a világonba csak az ő filmjei lesznek :D
  • sanner011
    #8
    Legszarabb filmélményeim megalkotója. xD
  • Csaba42
    #7
    Vérbeli rendező, mindig csinálja a cirkuszt!
  • Hesztia
    #6
    Végre hát!:D
  • GVG
    #5
    még a kritikusokat is kihívta egy box meccsre xDDD
  • GVG
    #4
    Boll a legnagyobb arc!^^

    aki nem érti meg a filmjei rejtett művészetét azt valóban csak sajnálni tudom
  • opeca
    #3
    Döbbenetes ez a fószer...

    Tönkretette az amúgy is hanyatló filmipart.