17
  • Tekken5
    #17
    Fincsi lesz! :D
  • DJ Progress
    #16
    Baromi jó játék lesz ez!
    Szerencsére a gépem azért simán el fogja venni, de kíváncsi vagyok erre a game-ra.
  • Theodolit
    #15
    Jónak igérkezik de az én gépemen bizta nem fog futni:D
    amugy meg nem kötekedésből de mire megy ha megtlálja a feleségét? boldogan élnek amig meg nem halnak .....egy zombi támadás miatt?
  • Shan
    #14
    Ez oan Silent Hill szerű lesz, csak fpp nézetből?
  • magyarszurke
    #13
    bazz,ez jobb,mint az enyém:D:P
  • Prof William
    #12
    Vagy tiszta McGawer módjára majd 3 gémkapocsból és egy ananászból plazmavetőt épít. :)
  • magyarszurke
    #11
    a Gothic II volt a múzsám:P

    várom a fegyverek további elkészítési módjait:D
  • csgj
    #10
    Már megint félreértelmezést látok.... Mi az, hogy ez kalandjáték?! Nincsenek tisztában az emberek a kalandjáték jelentésével. :(
  • LowEnd
    #9
    Azért láttam már bányászolós, kiöntős, megeddzős rpg-t is...
  • magyarszurke
    #8
    huppsz,kimaradt,amikor a vashoz hozzáadja a szenet:D
  • magyarszurke
    #7
    hogy készíti a fegyvereit?
    Vegyük például a képeken is látható pajszert:
    -talált egy vaskohót(1: a bánya lenne,de a kohóban már van érc;))
    -készített öntőformát
    -kiöntötte a kemence tüze által felmelegített acélt
    -megvárja,h khüljön,és:KÉSZ!!!!!
    XDXDXDXD

    köv munkafolyamat:lézervezérelt távcsövespuska:P
  • kovadam87
    #6
    szerintem ígéretesnek néz ki a gém. A cikk olvasása közben az jutott eszembe arról "hogy még a szokottnál is jobban a történések részesei leszünk majd", mekkora király lenne ha kis bejátszások lennének arról - persze játék közbe akár a játékos szemszögéből- ,hogy a krapek akivel vagyunk hogyan teszi össze a fegyvereit lim-lomokból amiket éppen talál (és itt persze nem a fa mellé döltött shotgunra meg pajszerre gondolok amik ugye általában lenni szoktak) és h fedezi fel az egyre jobb fegyvereket támadói ellen. Bár ez már inkább rpg-re hasonlít nem fps-re :) én várom a játékot, remélem rendesen lesz optimalizálva :)
  • grebber
    #5
    Techlandnek mind a 3 készülö játékát várom már!
    Ezt, Warhound-ot és a Chrome 2-öt!
  • qwas
    #4
    Szerintem a Call of Juarez grafikailag teljesen egyben volt. Legalabbis Xbox-on. Annal jobb nem kell. Gyurjanak inkabb a jatekelmenyre akkor talan kiprobalom jomagam is bar nem szeretem a zombis dolgokat.
  • SuperCharger
    #3
    Remélem rendesen kicsiszolják a Call of Juarez engine-jét, az elég szarul futott a nyújtott látványhoz képest.
  • Adam II
    #1
    Azért remélem nem leszünk teljesen magányosak és lesznek területek ahol kivételesen nem támad ránk minden és mindeki illetve lesznek segítőtársak.