55
Mabinogi
  • DarkHorSe
    #55
    Jatszik ezzel meg valaki?:)
  • Hikaru
    #54
    Na, ezt is megértük.
  • XxUseDxX
    #53
    Nekem működik rendesen...
    Leszedtem az EU Klienst Regeltem és lám... semmi baja xDD
    Működik rendesen :D

    Nemtom mit pancserkodtok :S
  • fejnelkuli
    #52
    Hogy kell vele jatszani:
  • bubu33
    #51
    nektek nem fagy le?
  • DarkHorSe
    #50
    mar.. egy eve meg nem lehetett
  • bubu33
    #49
    dehogy nyomorék a kiadó, hiszen már európában is lehet játszani!!!
  • DarkHorSe
    #48
    nekem nem ment a hotspot, bar nem is banom hogyha ekkora nyomorek ez a kiado
  • overx
    #47
    Még mindig nemlehet... de van megoldás... én hot spot sheildel csinálom, ami ad egy amerikai ip címet így beenged ... sokan írják hogy ezzel laggol de nekem minden jó ... Van egy 12 es elfem, sokmindent lehet benne csinálni, jó kis játék... Miután kiidegelt a sok felmentett 12.es a gimiben jó kis kikapcsolódás :)
  • DarkHorSe
    #46
    meg mindig nem lehet eubol tolni?
  • Foglaltnick
    #45
    Q: I want to play Mabinogi but I live in <insert country not in North America>?



    A: Nexon America’s Mabinogi is only available for North America due to licensing reasons. We must protect our licensee’s interest along with any future licenses thus we’ve blocked other countries and regions. We do not have information on if there will or will not be future licenses of Mabinogi.





    Q: I’ve installed Mabinogi but when I try to log in I receive the error “Not a service area (30022).”



    A: This version of Mabinogi is for North America only. If you are not from North America, you will not be able to play Nexon America’s Mabinogi. Bypassing the IP block is illegal and will only result in the loss of your account.


    http://forum.nexon.net/Mabinogi/forums/thread/953858.aspx
  • Marvi
    #44
    az miért van hogy ha be akarok jelentkezni a játékba akkor kiirja hogy error not a service area vagy valami ilyesmit...pedig az oldalon be tudtam lépni...
  • TQ cheater
    #43
    Áhhh,kösz!
  • lmarko
    #42
    Ezzel én is szívtam egy-két órát, de nagyon egyszerű. Bemész a játék könyvtárába, és ott találsz egy LiveUpdate.exe-t, na annak kell Winfos98/NT kompatibilisnek lennie.
  • TQ cheater
    #41
    Van egy kis problémám. Letöltöttem a ZU-t Flashgettel. Elindítottam, feletelepítettem mindent. Elindítom, kijön az a kis ablak, jólvan. Rányomok hogy start vagy mi, és látok egy fekete képernyőt, meg a Zu-s kurzort, de semmi mást. A játék nem indul, a program nem válaszol. Mi lehet a baj? Próbáltam már a settingssel babrálni, de nem megy. Először a serverre gyanakodtam, de ez inkább progihibának tűnik. Ezt a Zu topicba is beküldtem. PlS help!
  • ZsZso
    #40
    OFF:
    Útálom a PvPt, és a az agyamra ment, amikor 50 szinttel nagyobb emberek öltek puszta poénból.
    Amúgy nagyon jó gamma, remek ötletek ... lapos, de jó. (és jobb minél hamarabb túltenni magad azon, hogy ingyenes, bár szinte minden pénzbe kerül ... pl. guildot is csak valós pénzért hozhatsz létre)
  • TQ cheater
    #39
    Na és az a Zu Online milyen?Tetszett?
  • ZsZso
    #38
    Engem kicsit szíven ütött a videók és a Zu Online után :S
  • TQ cheater
    #37
    Ja, és a grafot 1 óra alatt megszoktam, szerintem poénos, aranyos.
  • TQ cheater
    #36
    Na, beléptem azzal a progival és játszottam. Nálam nem volt nagy lagg.
    Jó kis játék! lvl12 vagyok, és 15 éves (onnan is kezdtem).Közelharcra gyurok. A questek jopofak, a bagoly zsenialis. A zeneles is jo, mar komponálgattam egy kicsit, de nem tudom, hogy lehet egy oktávot lefele menni a composer progiban. Egyelöre ennyit mondanék.
  • TQ cheater
    #35
    Értem....de én nem vagyok nagy grafos...
  • ZsZso
    #34
    Mostanában játszottam a Zu Onlinenal ... ugyanez a stílus, de sajnos a Mabinogi sokkal randább :S. Végül is jópár évvel idősebb az előbb említett játéknál.

    Szóval csak arra akartam utalni, hogy a videókban látható graf élőben csúúúúúnyább. Persze a játékélmény számít, s nem a graf.
  • TQ cheater
    #33
    A rohadt életbe!!(már bocsánat)Ez szemétség tőlük!
    Azért megprobálom azzal a progival, hátha nem laggol nekem annyira.

    Grafika:hogyhogy szokni kell?Hogy szokjuk meg, ha nem játszhatunk?
    És a hivatalos verzsön mikor lesz?
  • ZsZso
    #32
    Nexon verzió North America only lesz végig (hivatalos verzióig). Szóval egy ideig tuti nem Mabinogizunk.

    Ellenben megjegyezném, hogy létezik egy ún. HotspotShield progi, amivel fel tudtam menni a preOBra, IPbantól függetlenül :). Sajna rohadtul laggzott úgyhogy számomra ez se megoldás :(.
    - Grafját szokni kell amúgy is, itt már azért meglátszódik az idő vasfoga. -
  • TQ cheater
    #31
    Szevasz ZsZso!!

    Látom kinézted magadnak ezt a játékot PW után :).Nos, én is.Tetszik, és PWre időm nem nagyon volt, meg egy kicsit be is untam.Szal már csak néha játszom.Úgyhogy úgy gondoltam, körülnézek ai ingyenes piacon...és ezen akadt meg a szemem!!Remélem csinálunk majd együtt egy szép klánt!

    Az OB (remélem nem csak amcsiknak) március 5.-én(szerdán) indul!!
    Üdv.:Titan
  • ZsZso
    #30
    Na ilyet még nem láttam. Miután kijelentették, hogy indul a Pre-OB, ami mindenki számára elérhető (All nexon.net users) most az indulásnál eszükbe jutott, hogy boccccs, továbbra is csak Észak-Amerikai IPkkel engedünk játszani Titeket ... tehát ennek a verziónak is lőttek ...

    Erre mit lehet mondani? Ilyen gané egy csapatot mint a Nexon ...
  • ZsZso
    #29
    Hölgyeim és Uraim!

    Február 23án kezdetét veszi a PreOB! (mely 2 napig tart)

    Jöhet mindenki, tegyetek egy próbát még az OB előtt!
  • ZsZso
    #28
    Na ezt nem olvastam, de való igaz, hogy csak most vettem észre én is - a hivatalos fórumot olvasgatva - azt a tényt, hogy csak amcsik jelentkezhetnek.

    S most hogy írtad, nekem is tisztán rémlik, a "you got a chance" szövegrész a jelentkezés után ... most viszont már automatice rááll Amerikaföldre a jelentkezési ív.

    Hogy őszinte legyek engem nem is ez zavar, sokkal inkább az hogy ingyenes lesz -e, vagy sem: Pl. csak IRL pénzért vehetek -e rebirth kártyát.
  • Hmuda
    #27
    Hopp, ezt olvasom egy angol figurától a hivatalos fórumon:

    I could wholly swear that that banner on top was not even displayed when I had applied for beta testing. And by further note, American only? Why LET other countries be selected in the dang 'Select your country' drop down. Maybe you should fix that part of the form and properly display banners from day one.

    I already got my 'You are now eligible for beta testing' page (not to be confused with the newer 'You may be considered for beta testing' page), is it really a good idea just to say "Hey, I know we said you were in before, but.. now we've decided you're not."?


    Nos, nekem se volt kirakva az a szöveg és én is megkaptam a "lehetősged van bejutni a bétába" szöveget. Szóval ha nem tartják akkor lesz egy pár kellemetlen törölnivalójuk a fórumról. :P
  • Hmuda
    #26
    Én azért elküldtem, max nem vesznek be, de ha csak a regisztráltáskor megadott országot veszik figyelembe akkor úgy át lehet őket verni, hogy ihaj. :-)
  • ZsZso
    #25
    Észak Amerikaiak számára.

    Trükkösen csak a bétára jelentkező lap tetején "írják ki" (egy képről van szó végülis) ...
  • Hmuda
    #24
    Csak mellékesen szólok, hogy a korábbi oldalon már mehet a béta-regisztrálás. :)
  • ZsZso
    #23
    Mivel még sehol se láttam magyar Mabinogi fansite -ot, gyorsan összedobtam egy fórumot. Gyertek, lakjuk be. MabiHun
  • ZsZso
    #22
    A játék CBje 29 nap múlva indul!

  • Frosty01
    #21
    :S valaki küldjön privit ha lesz emberi nyelven is, köszi :))
  • Culram #20
    Hát tök mindegy mit kérdez nem fogad el semmit. Már mindennel próbálkoztam. Vagy esetleg tudja az oldal hogy nem mondok igazat?

    Ha valaki regelt valahol, plz vezessen végig.
  • Ferro
    #19
    BabelFish. Elég jól el lehet vele bogarászni azon az oldalon amelyik hagyja magát.
  • Culram #18
    én is találtam már angol leírást, de sose a legfrissebbek, és egy két rublikával mindig több van. és azokat nem tudom beírni.
  • Ferro
    #17
    Aki elég mazochista kipróbálhatja és regisztrálhat, itt talál egy regisztrációs útmutatót.

    A megjelenés teljesen bizonytalan. Értelmezhető weboldal híján. A megjelenést ez év decemberétől (haha), jövő év közepéig tippelik. De nagyon abandon szaga van számomra.
  • ZsZso
    #16
    Jelenleg nincs sajnos