A Microsoftot okolják a nagy felbontású állóvízért
← ElőzőOldal 3 / 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Microsoft játszott már tisztességtelenül a saját malmára, simán el tudom képzelni hogy ilyen céljuk lehet, nem kell védeni a Microsoftot. Elég taho egy cég.
#1
Jó tudni, hogy errõl is a Microsoft felelõs, nem pedig a szabványokat megalkotó cégek.
Gondolom, már itthon is készül a vádirat:
- FIDESZ részérõl, amelyben a MS-t teszi felelõssé mert Gyurcsány nem mondott le
- Adófizetõk részérõl, akik az MS-t teszik felelõssé a vizitdíj bevezetése miatt
- A tanulók, mert a tandíj biztos az MS licencekre kell
- A munkanélküliek, akik úgy gondolják, hogy az MS miatt vesztették el állásukat
- stb.
Sok sikert!
Gondolom, már itthon is készül a vádirat:
- FIDESZ részérõl, amelyben a MS-t teszi felelõssé mert Gyurcsány nem mondott le
- Adófizetõk részérõl, akik az MS-t teszik felelõssé a vizitdíj bevezetése miatt
- A tanulók, mert a tandíj biztos az MS licencekre kell
- A munkanélküliek, akik úgy gondolják, hogy az MS miatt vesztették el állásukat
- stb.
Sok sikert!
← ElőzőOldal 3 / 3