745



Ghostbusters: The Video Game
  • kirol
    #705
    InstallShield Installation Information -ben megtaláltam a telepítőjét, kitöröltem, most úgy is indul, mintha most látná először a lemezt, de kiírja amikor elkezdené felrakni, hogy:

    "Error 1610 A termék beállítási adatai hibásak. Forduljon a technikusokhoz." :(
  • kirol
    #704
    Végső esetben valaki adjon már egy printscreen -t a fájlszerkezetről, és manuálisan kimásolom a fájlokat a telepítőlemezről.
  • kirol
    #703
    Kitöröltem regeditben is mindent, de még mindig látja hogy fent volt.

    Valaki segítsen már légyszi!
  • kirol
    #702
    Mivel lehet leirtani ezt a játékot?
    Újra akarnám rakni, de mindig azzal jön, hogy fent van, és csak módosítani lehet, de még azt se csinálja.
  • dani71
    #701
    HELP!
    (a central parki temetőben járok ott ahol angyalszobrokat kell ölni)
    beengedem a társaimat de nem tudom ,hoy ezután mit kell csinálni.
  • kirol
    #700
    Gyors vagyok mint állat, mondom az élete el is fogy, már csak 1 pöcök marad neki, és ekkor már nem is tűnik el, mert az adott üreget se ő, se én nem tudom elhagyni, mert le van zárva. Lövöm fél évig, de nem hal meg.
    Itt valami hiba lehet, csak nem tudom mi. Minden este lövöm 10-15 percet, de nem jutok túl rajta. :(
  • dani71
    #699
    gyorsnak kell lenned mert mikor eltünik akkor míg nem találodmeg újratölődik az élete
  • kirol
    #698
    Valaki segítsen már, mert ez szerintem megölhetetlen, mert sose hal meg.
  • kirol
    #697
    Van egy rész, ahol egy barlangban egy női pókot kell megölni.
    Életéből csak 1 pici egység van, de 15-20 perc lövöldözés alatt sem döglik meg. Hogyan lehet ezt megölni?
  • Evoluti0N
    #696
    Lenne egy kis gondom. Elindítom a játékot, lemegy a videó és alig teszek 1-2 lépést a karimmal, rögtön lefagy a játék. Szaggatni nem szaggat, szóval nem az a gond, h nem bírja a gépem. Egyszerűen kiírja, h not responding és kész. Próbáltam már vitality és reloaded crack-el is és egyikkel se jó.
  • disp
    #695
    párat visszaolvasol és megtalálod a választ-.- de ha nem akarsz olvasni akor elmondom:NEM .egyszerüen a DVD röl(mountolt mert még szerintem nálunk meg se jelent ezért gondolom warez)a bin mappát bemásolod a játék könyvtárába és kész futni is fog a D-n vagy améken akarod
  • RETROB0Y
    #694
    Csak és kizárolag a easy install megy??

    Semmi mod sincs a custom-ra?
    Mert nincs elég hely a C particion
  • Botond97
    #693
    ha kell mutatok képet.
  • Botond97
    #692
    ghostbusters the video game amikor karriert kezdek megnézem a videot és mikor vége a video nak akkor kidob és hiba üzenetet küld valami c++ rol meg még valami röl öttlet?pls
  • Fehercsoki
    #691
    Régebben volt 1 olyan hír miszerint majd 1 patchben belerakják a multit,erről van valami hír?
  • BlackBlade
    #690
  • BlackBlade
    #689
    Ha jól láttam lehet vásárolni cuccokat is a játékban ugye?
    Most kezdtem el a játékot...ha minden igaz a szellemeket különböző képen lehet megölni..ezért vannak a különböző sugárnyalábok is.
    Most gondolkoztam ezen,mivel kinyírtak folyton az elején ezek a antik lámpába bújt szellemek.
    Ha jól láttam némely tárgyak kilövésekor pénzt kapok,amiket beváltva tudom fejleszteni a cuccaimat.Nem olvastam vissza,lehet már írtatok erről.Úgy látom sokan már a végén jártok,vagy már végigvittétek!
  • gregtom6
    #688
    ..meg húzzuk az időt. Meg szoktam nézni, hogy mikor jelennek meg a dolgok, csak nem gondoltam volna, h magyarul még meg se jelent...
  • gregtom6
    #687
    Jól van na, csak nem egyszer volt már ilyen kérdésre ilyen válasz, és annak nincs értelme, h csak vitatkozunk...
  • Kandurex
    #686
    Nézd már a pofátlan huszárt...még ő szab feltételeket!
  • grebber
    #685
    Mivel még meg sem jelent magyarul így senki nem tud neked adni semmit!
  • gregtom6
    #684
    Üdv. Magyar nyelvi fájlok kellenének( az NEM válasz, hogy vegyem meg, kösz)
  • Shirani
    #683
    Cs Cs all kellene 1 kis help :D

    Eljutottam a Habcsók manushoz és hát nagyon megszívtam a második ACT 6-7 pályán 6 dik rakat ellen 1x-re éééés most azt sikerült megoldani. Most az a manus jön akarom mondani mászik felém és nézztem videót a Youtube-on de nem működik az amit láttam. Valaki tudna nekem fordítani hogy mi a szent */-*//* kell ott csinálni mert már a feladásnál tartok mert annyira idegesít.

    A Filmet a mesét is nézztem :D

    ÜDv
    Shirani
  • balee4
    #682
    Hát ha ez így van elég hülye a CD Projekt..., addigra mindenki beszerzi, amire megjelenik. Végigvinni meg sztem többször nem érdemes.
  • tmisi
    #681
    Inkább adták volna ki angolul (is). Persze aztán meg mi leszünk a csúnya warezosok mert letöltik és nem bírnak várni 3 hónapot, ami alatt köcsög amcsik rongyosra játsszák.
  • grebber
    #680
    Egymillió eladott példány!
  • COJ754
    #679
    Nemtudjátok hogy a videók alatt miért nincs beszédhang?
    Csak az effect-ek és a zenék hallatszanak.
  • kirol
    #678
    Tök király ez a játék. Utóbbi idők egyik legjobbika!
  • COJ754
    #677
    Nekem az a bajom, hogy először a custom telepítésre mentem,aztán letöröltem a játékot, és amikor újra fel szeretném telepíteni az easy telepítéssel,ugyan abba a mappába telepíti ahova a custom telepítette.
    Nem tudjátok hogy hogyan lehetne helyrehozni,hogy újra a C-re tegye?
  • Hellsing47
    #676
    lehet egy ember fordítja és van mellette más fordítani valója/munkája
  • grebber
    #675
    Ezek szerint igen!
  • balee4
    #674
    nevetséges... :D ennyi ideig tart a magyarítás? :D
  • grebber
    #673
    576.hun október 30-át írnak megjelenésnek :(
  • balee4
    #672
    Igaz már PM-ben megbeszéltük, de leírom, hátha más is beleütközik: a DVD-ről a Bin mappa tartalmát kell belemásolni a játék könyvtárába és már müxik is.
  • elitehun
    #671
    Olvastam hogy easy install-al kell feltenni. én véletlenül mégis custom install-al tettem fel és nem volt ó. töröltem aztán amikor easy install-al akartam felrakni abba a mappába akarja rakni mindig amit a custom install-kor megadtam neki. van valami megoldás?
  • dupcsik
    #670
    meg van
  • dupcsik
    #669
    a négy oszlopot leromboltam, és tovább?
  • dupcsik
    #668
    ahol az a két hatalmas szobor van?????
  • Shep
    #667
    A zöld szutymóval ragaszd össze a kaput és a kocsit, de amúgy el is mondja.
  • dupcsik
    #666
    a temetőben amikor már együtt a csapat mit kell csinálni a két kapu között
    hogy kell kinyitni a kaput?