745



Ghostbusters: The Video Game
  • kuci06
    #225
    Directx-et tedd újra
  • bajtokarpi
    #224


    Üdv!

    Segítsetek légyszí, akárhogyan telepítem fel kidobja ezt a hibaüzenetet: X3DAudio1_3.dll nem található. Azt kéri telepítsem újra, de 3x megtettem, és nem akar elindulni.

    Köszi
  • Hellsing47
    #223
    van
  • Prince23
    #222
    Van ennek a gémnek egyáltalán uninstall algoritmusa a progik telepítésénél?
  • gfreak
    #221
    na végre! már meg is feledkeztem erről a cuccról!

    aztán jó-é? egy óra múlva meglátom

    azt örömmel olvastam, hogy jobban teljesít mint a széthypeolt Prototype
  • cumfu
    #220
    köszi, valamit láttam a tv-ben de már nem emlékszem rá :) (reklám volt-e vagy bemutató már Isten se tudja)köszi még 1x
  • Eagle16
    #219
    Nincs, majd elvileg 2012-ben érkezik a harmadik rész. Ghost Buster III

    Prince23: értem. Nálam ilyen probléma nem volt, viszont a 181. akárhanyas driver-rel már az elején csontra fagyott a gép. Muszáj volt felraknom az újat.
  • Prince23
    #218
    Mert a Windows, amikor belép, ilyen fekete csík fut alatta, meg amikor indítom a gépet, a töltöcsik alatti résznél is. a májusival is ez volt a gond. ha nem lenne ez, akkor maradt volna az új driver fenn.
    szal kétszer szórakozik itt a géppel. Olyan mintha egy rádióadó megszakadt volna...:D
  • cumfu
    #217
    Bocs, de a szellemírtókból van új film? Rákerestem google-be, nem nagyon találtam semmit csak a régebbieket. kiskoromban a mesét nagyonsokszor néztem, és úgy döntöttem leszedem a filmeket és megnézem.
  • Eagle16
    #216
    Nekem sem kért. Miért raktál vissza régebbi drivert?
    Láttam van béta is, de olyat nem teszek fel inkább.
  • Prince23
    #215
    Nektek kér restartot a windowq a WHQL instal után? nekem májusitól kezdve nem kér, így visszaraktam áprilist
  • Eagle16
    #214
    A legutolsó WHQL driver felrakása után is elég keményen beszaggat egy-két helyen, főleg mikor rombolom a tereptárgyakat...lehet hogy inkább visszaveszek a beállításokból, mert így elég zavaró.
  • Shep
    #213
    Hát jó, de 16Q-nál meg is érdemli :)
  • grebber
    #212
    Már leirtuk!! A custom intallal való telepítés bugos.
    EASY install a jó.De ha már feltetted másképpen csak át kell másolni a többi fájlt a telepítési mappába!

    #199-be van a kép hogy kéne kinézni a mappának normálisan!
  • Prince23
    #211
    LOL
    feltelepítettem és sehol semmi baszki. se ikon, se start menű bazz. csaka könyvtár van meg, ott is video fileokkal a játékikon pedig hiányzik. hát ez meg mi??
  • grebber
    #210
    "ut3.exe or bioshock.exe+forcing aa works."

    Tehát lehet élsimitást előcsalni

    "Damn, Forcing AA really affects performance. Tried 16Q and its a slide show." Ez az eredménye:D

  • TaRka0107
    #209
    Hey guys! Ennek ilyen szép elsimított grafikája van valójában is, vagy csak a képeken elsimított?:D
  • ricsa008
    #208
    reméljük megmoccan majd nemsoká megyek be a céghez ott le is kapom és akkor tudok mondani arról valamit hogy nekünk kis gépeseknek milyen esélyeik vannak
  • Shep
    #207
    A filmekben az a jó, hogy ma is simán nézhetőek, legalábbis számomra.
  • Eagle16
    #206
    Nálam ilyen beállításokkal szépen megy, csak néha esik le az FPS szám.
    Még csak a legelején vagyok, de nagyon tetszik, mikor megszólalt a zenéje, eszembe jutott milyen sokat néztem régen a tv-ben a rajzfilmet, meg mennyiszer láttam a két filmet :)
  • Carloska
    #205
    +1
  • balee4
    #204
    Pont a legjobbkor jött, úgysem játszottam már napok óta szinte semmivel...:)
  • balika16
    #203
    nekem az iso sem volt jó! külön ki kellett csomagolni!
  • CalebJoe
    #202
    Amekkora csalódás volt a Prototype ez annyira jó lett pedig nem is vártam annyira.
    Szerintem sikerült visszaadniuk a film hangulatát bár ezt inkább az én korosztályom értékeli inkább jobban, szóval nagyon jól megcsinálták bár néha durván leesik az fps de talán majd egy patch segít rajta.








  • Shep
    #201
    Na ez érdekes, nem tudom mennyire fog ez engem lekötni. Majd kiderül :)
  • grebber
    #200
    Semmihez mivel ez Ghostbusters :D
    Mész és jönnek szellemek el kell kapni őket.Meg van nálad scanner azzal kell scanelni artifactokat.
    A kapott pénzből lehet upgradelni a dolgainkat!
  • grebber
    #199
    Ha Custom installal tetted fel akkor ezekre egészítsed ki a mappát:

  • Shep
    #198
    Grebber a játékmenet miből áll? Mihez hasonlít leginkább?
  • Fehercsoki
    #197
    Nekem valami fileman.cppt keres=/Azt a filet nem találtam sehol a játék dvdjén.
  • kuci06
    #196
    Igen :D
  • TaRka0107
    #195
    Szevasztok! Én nem vagyok képben.... ez a játék már megjelent PC-re?:D
  • Prince23
    #194
    ÚJ Nvidia VGA driver!!
  • grebber
    #193
    Hát olyan 15-18 fps ha leesik nagyon.Nem Unreal Engine 3 hanem Infernal Engine!
    Élsimitás jó lenne bele! Driverből nézte valaki elfogadja úgy a game?
  • balee4
    #192
    az lenne szép, ha ez az orzságban mindenhol elérhető lenne...
  • cumfu
    #191
    kb mennyi az fps-ed és ha leesik akkor mennyire? Amugy ez UE3-as motorral készült? Ja és maxon vannak a képek igaz?
  • balee4
    #190
    Egész pofás a grafikája..., remélem holnap már én is tolhatom:)
  • balee4
    #189
    Szóval maxon szépen fog futni...:)
  • grebber
    #188
    Nem lett rossz!
    Néha leesik az fps sajnos.De átlagban jól fut.










  • Hellsing47
    #187
    hát nemtom..nálam stabilan fut, de néha néha swappol az egész, de ez lehet csak azért mert régóta megy a gép :D

    játékmenet: eddig sokat nem játszottam vele, de nem olyan könnyű ez a szellem elkapósdi mint én azt gondoltam :D
  • balee4
    #186
    Na milyen lett a gépigénye? valós a megadott requirements?