745



Ghostbusters: The Video Game
  • robicarlos6
    #745
    A Szellemirtók színésze erősítette meg, hogy készül a következő Ghostbusters-játék
  • hunbalee
    #744
    Ghostbusters: The Video Game Remastered 5.24€
  • hunbalee
    #743
    Steamre látogat a Ghostbusters: The Video Game (November 17)
  • grebber
    #742
    Nosztalgikus traileren a felújított Szellemirtók-játék
  • grebber
    #741
    Felújítják a Ghostbusters: The Video Game-et
  • kidlacee
    #740
    Köszi.
    Hát igen én is ezt tenném de ahogy átváltok a nyálka fegyverről a protonra lőhetem én napestig akkor sem kapja el a maszkot úgy mint a csávónak a videón hogy abban a percben meg is vaN...

    Valami csalás kellene...van hozzá valami,mert én nem találtam semmit...
  • grebber
    #739
    Youtube a barátod!
  • kidlacee
    #738
    Tudna valaki segíteni?Azetlort hogy kell lenyomni?Az oké hogy először lövöm a nyálka cuccal,és utána le kellene szednem a maszkját,de nem tudom megcsinálni pedig lövöm mint az idióták
  • grebber
    #737
    2,49 euró Meg is vettem ennyit megér!!!!!
  • Optimus Prime
    #736
    Üdv!

    Én a rendes Ghostbusters játék kapcsán kérdezném, hogy a min 512 MB VRAM komoly? Úgy értem az én 8600 GT 256-omon tényleg nem menne?
    Most épp ~750 Ft Steam, egyébként. Olcsóbb, mint a Slime-os.
  • URH
    #735
    Ez a Sanctum of Slime hát érdekes egy dolog. Azt azért leszögezném, hogy ne tekintsük már, úgy rá mint egy rendes folytatásra. Ez csak egy Steamen elérhető kis minijáték. Egyértelmű volt, hogy nem egy második részt kapunk.

    Kitoltam az első pályát, de hát nem sok értelmét látom a játéknak. Megyünk végig és lövünk, mint az állat és közben pontokat kapunk. Hát ez csodálatos. Ezen még Coopba sincs mit élvezni. Tényleg azon versengjünk, hogy kinek van több pontja? Dolgozni meg mit dolgozzunk össze? Lőjünk mindent, ami szellem. Ha valaki a földre kerül, meg állítsuk fel.

    Tényleg kb nulla ft-t ér a játék.

    Remélem egyszer lesz igazi folytatása ennek a játéknak.
  • RoboKutya78
    #734
    Igaz kezdő szinten próbáltam ki de úgy láttam nagyon nincsenek kiokosítva az AI a társak, mindig valahogy olyan furán mozogtak.
    Kitoltak a pályáról, elvárták hogy én menjek előre.
    Ez a felélesztéses dolog is fura a folyamatos space nyomogatással.
    Elég lett volna csak ha egyszer folyamatosan nyomva tartom a gombot:)
    Mondjuk meglesném milyen a multija de csak ezért nem venném meg a játékot.
  • grebber
    #733
    Én is kipróbáltam már szerintem nem olyan rossz egynek mindenképpen elmegy!
  • RoboKutya78
    #732
    Remélem ezek után kijönnek valami értelmesebb alkotással oké rendben válság elfogadom de ennyire.?
  • RoboKutya78
    #731
    Srácok nem tudom az Atari minek hisz minket rajongókat, mindent lenyelünk ?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a játék szerintem akkora bukás lesz hogy remélem fájni fog a fejlesztőnek.
    Én már csak a névnek hogy szellemirtók köszönheti a játék hogy belenéztem. Kár volt.
    De mát az első főszörnynél azt mondtam hogy buhaha.
    Nem vagyok hozzászokva az ilyesfajta játékstílushoz, de annyit máris mondok hogy brutálisan nehéz felvenni a karaktered elhelyezkedését a játékban.Többször vesztettem szem elöl mint magát a szörnyet.
    Csak azért csinálni egy felülnézetes rendszert hogy ki tudja rakni a játékot a netre.Szerintem mindenkinek jobban tetszene ez a felállás egy fpsben nem? Én legalább is jobban kedvelném.



    Na mindegy ez egy vélemény nem kötelező elolvasni reagálni rá
  • grebber
    #730
    Ghostbusters: Sanctum of Slime Trailer

    Megjelenés 3 nap múlva!
  • grebber
    #729
    Ghostbusters: Sanctum of Slime - itt az első videó

    Kár hogy más nézet lesz :(
  • Qwerty4
    #728
    Ott, ahol a gyertyatartók életre kelnek, hogyan lehet elpusztítani őket?
    Valamit rosszul csinálok, mert nem megy, már legalább 4 esetben öltek meg.
    Nyomom a jobb és bal egérgombot (csak ennyit).Meg próbálok rájuk közelíteni és úgy sugározni őket.Egyet még sikerül kinyírni, de mikor csapatba jönnek végem.Mit hibázok?
  • Qwerty4
    #727
    Hello!!!

    Itt, ebben a játékban mi a franc jelzi a checkpointot?Akárhogy figyeltem, semmit nem vettem észre.
  • Evin
    #726
    Helyesen magyarítás, és nincs, és a hírek szerint senki sem csinál jelenleg hozzá.
  • garfield5001
    #725
    magyarosítás van?
  • Fehercsoki
    #724
    Miért reklámozod mindenhol a honlapod?
  • Prince23
    #723
    Hungamer teszt
  • balee4
    #722
    Az hogy mégsem a CD Projekt adta ki, behozták külföldről.
  • Evin
    #721
    Utána kellene érdeklődni, hogy akkor most mi a fene van.
  • grebber
    #720
    LOL ez szép volt grat végre megjelent.
    Nyelv: ANGOL!!!!!

  • balee4
    #719
    Igen, mostanában sok címmel eljátszotta ezt a CD Projekt, a magyar felirat miatt csúszik, aztán végül marad angol. :D (DMC 4 pl) Mondjuk kutya sem fogja már megvenni ezt a játékot, aki akarta végigjátszotta. Fél évvel később kihozni... :D
  • grebber
    #718
    Hát ez egyre viccesebb lesz:

    Ghostbusters (Megjelenés előtt)
    Platform: PC játék, Windows XP/Vista – Honosítás: angol nyelvű játék
    Kategória: akció – Kulcsszavak: akció
    Várható megjelenés: 2009. november 6.
    nincs ár

    Most már nem is írják a magyar feliratot
  • balee4
    #717
    Ki kell az autóval húzatni a kaput.
  • kirol
    #716
    Amikor ilyen kis buzi kőangyalkákkal kell szenvedi, ott a 2. ajtót hogy lehet kinyitni?

    Nincs ellenfél és mindenki áll egy helyben, a kocsi is várja, hogy kinyíljon az ajtó.
  • Balumann
    #715
    Hihetetlenül jó a játék, de a teljesítményén azért javíthattak volna, valahol 50 fps felett megy, aztán elfordulok másik irányba, vagy jönnek ellenfelek és ilyen 20 körülre lemegy, így nehezen játszható nálam :(
  • Sgtfathi
    #714
    Gyanus ez a magyar felirattal megjelenés,mert a cd galaxis oldalán már csak angol nyelvet jelölik.
  • cice1221
    #713
    oké sikerült.thx.
  • cice1221
    #712
    hy nekem van 1 gondom mikor elindítom a gamet nwe carier beállítom is a sziintet és viszadob a menübe akárhányszor probálom vagy változtatok nehézségi sziintet semmi help pls
  • kirol
    #711
    Eredeti a játékod?
  • ApPa123
    #710
    Öcsém már elakadtam a legelején mikor jön az a sok kis szar gyertyatartó h lehet őlet megölni mert qva sokan vannak :S
  • ApPa123
    #709
    Thx már megoldottam viszaolastam 1 pár napot thx azért :P
  • ApPa123
    #708
    hy nekem van 1 gondom mikor elindítom a gamet nwe carier beállítom is a sziintet és viszadob a menübe akárhányszor probálom vagy változtatok nehézségi sziintet semmi help pls
  • kirol
    #707
    Hálás köszönet mindenkinek. Megoldottam!
  • kirol
    #706
    Köszönöm a rengeteg segítséget.

    Valami legalább egy mentést adjon már onnan, miután legyőzte a pókot. Mert itt valami bug van.