11
  • endrúdí
    #11
    Ja, bebaszna. Miért nem tiltják be a reklámokat?
  • Frosty01
    #10
    rohadjonak meg, nehogy elkezdjenek küldözgetni nekem sms reklámokat mert a földhözcsapom a telefonom és nagy szart fogok előfizetni nekik! omg már csak pont ez hiányozna....
  • irkab1rka
    #9
    3 választás van:
    1, hülye mobilt venni, nem megy rejta a reklám (well,... sms...)
    2, okos mobilt venni és adblockolni :))
    3, megkeresni wander01 cégét, beloppozni a kajáldába és mindenkit megmérgezni (nem javaslom, van még egy csomó ilyen cég, és mindíg lesz valaki aki fizetne nekik és mindíg lesz valaki aki pénzért embert ööö... akarom mondani reklámsoftware-t ir.

    Mondjuk ha végre valaki feltalálná azt, hogy nem szart kell reklámozni össze vissza az embereknek ("ordibálni a piacon") hanem a vevő keresési igényeit kiszolgálni ("customer: - te, van egy kis kokód? Sales: - persze") akkor nem lenne baj. De ez sajnos a jövő, és ott is csak a kiválasztottaknak!

    Persze az is megoldás, ha jó sokan úgy gondolkodnak, hogy bármilyen terméket megveszek, csak azt nem amit reklámoznak (sajnos a jót is reklámozzák, ezért ez szivás lenne).
  • wander01
    #8
    igy van. és elárulok valamit, most jöttem ide egy elég komoly szoftverfejlesztő céghez melózni, és az 5 nagy Projekt közül ez az egyik :) dolgoznak rajta a srácok :)
  • JoniBorius
    #7
    Az a hejzet, hogy szarom a reklamokba, ha lessznek a mobilon is reklamok akor az elso dolgom az lessz, hogy csinalok egy programot ami megszuri oket s jo penzert eladom:D
  • Cat #6
    A helyzet az, hogy pont azért akarnak benyomulni mobilos területre is, mert a tévéreklámoknál elkapcsolnak az emberek, az internetet meg szűrik, de nekik az a dolguk, hogy elérjenek mindenkit, ezért fizetik őket a cégek. EZ A MUNKÁJUK.
  • AgentKis
    #5
    Már most is van ilyen reklám a szolgáltatók önmagukat reklámozzák az általu kínált telefonok szoftverébe kódoltan. Ennyi szerintem elég is.

    De lehet, hogy ilyesmik lesznek: fogadj mobil reklámot, és 1000 Ft-tal csökkentjük az előfizetési díjadat, vagy 15%-kal a percdíjaidat (természetesen hálózaton belül belföldön). Ezeket a költségeket (illetve nyilván ennél jóval többet) a reklámozó fizeti majd. Így esetleg működhetne...

    Végülis a TV-reklámokra is mennyit költenek, saját bevallása szerint senki sem nézi, mindenki útálja, de ha lemegy egy jó új reklám azért mégiscsak kimutatható az adott termék forgalomnövekedése. Érdekes...
  • wOlFbYTe
    #4
    Eddig szerencsésen elkerültem a reklámokat, mivel nem nézek TV-t, nem hallgatok rádiót, a gépen és PDA-n pedig a böngészőimet felvérteztem a megfelelő szűrőkkel. Azt hiszem ha a mobilokra eljut a reklám, sokan fognak áttérni GSM-képes PDA-ra. Ez megint csak bevételt jelent nekik...

    Nagyon cseles. :S
  • Romel
    #3
    Akkor szarnának utoljára, ha a mobilomra reklámokat küldenének...
  • ocsieu
    #2
    Nehogy azt hidd!!! lásd google 700Mhz-es tervei... Bár biztos eltart egy ideig, mire ideér...
  • sanner011
    #1
    Kizárt dolog, hogy a telefonomat is megszállják a reklámok. :)