16
  • Mice
    #16
    szomszédok:D:D

    lol jk
    amúgy fingom sincs, akkor még kicsi voltam
    Sümeghyékre is csak homályosan emléxem
  • Kobaljov
    #15
    Ja, valószínüleg inkább az 5.-re gondoltak
  • orkaman
    #14
    szerintem most kéne stargate spinoff.. vennék mint a cukrot (én kajálnám ha heti 2-3 rész lenne, pause nélkül)

    Apropó tűzvonal, csípem. Nem mondom hogy "24" es szintű megvalósítás, de a történet nagyon viszi. Csak így tovább. Esetleg egy spinoff? Nem rémlik magyar sorozatnak valaha volt-e.
  • Dexxter
    #13
    Lehet hogy ez egy 40 részes évad lesz. :D
  • teddybear
    #12
    "S bár a hírek szerint Kanadából is támogatják az írók a sztrájkot, a Stargate: Atlantis írógárdája nem lankad és gőzerővel tovább írja a népszerű scifi-sorozat negyedik évadának részeit, ezért mondhatni az SGA az egyetlen sorozat, melyet nem fenyeget a munkabeszüntetés. "

    Csak hozzáfűzném, a negyedik évadot már régen leforgatták, perpillanat már a 9. epizód is lement a múlt hétvégén.
  • Tpe
    #11
    És mi lesz a "Tűzvonalban"-al? Arról miért nem írnak??
  • Su0my
    #10
    hát az Atlantist azt kajak csak a képen látható hölgy miatt érdemes nézni...
  • lich
    #9
    Majd azt mi tudjuk. ;)
  • lammaer
    #8
    Függő banda, azért éljétek már túl ha leáll a kedvenc sorozatotok
  • Zedas
    #7
    Ezt csekkoljátok, itt meg lehet nézni, hogy melyik sorozatból hány rész van hátra.

    http://community.tvguide.com/blog-entry/TVGuide-Editors-Blog/Ausiello-Report/Updated-Strike-Chart/800026937
  • Agamemnon69
    #6
    Stargate forever.
  • Kobaljov
    #5
    Ott a pont, nekem is eszembe jutott már
  • Librarian
    #4
    Most az jutott eszembe, hogy mindegy, hogy sztrájkolnak-e... Lassan már el sem kell készülnie a sorozatnak, már letölthető lesz a netről. XD
    (Emlékeztek, az Űrgolyhókban, amikor a kalózvideót nézték a filmben??? :D)
  • bippo
    #3
    Jericho-t ha jól tudom, már leforgatták, szóval emiatt nem késhet.
  • saco
    #2
    Én a Lost miatt sírok :(
  • Zsoltika 007
    #1
    Nagyon helyes :D
    Csak a Dr House ne csúszna meg a Jericho. Meg se érezném hogy sztrájk van.