216
  • Apa27
    #216
    Persze magyarul ha lehet:)
  • Apa27
    #215
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni, hogy hol lehet megtalálni a neten (vagy leírná őket) az ütés kombinációkat (kombókat)?
  • storm181
    #214
    Hamarosan kint a Super Street Fighter 4. Itt egy kis előzetes/kedvcsináló róla. KATT
  • Anubys
    #213
    kb. 3 hete van pc-re is...
  • minerva9
    #212
    pc-re nincs meg az sf 4,nem de? ps3-ra és x360-ra van meg eggyenlöre..
  • DoNorBi
    #211
    SF4 bajnokság holnap:
    http://playstationcommunity.hu/blog/14686
  • kawaclipse
    #210
    Sziasztok. Segítsetek. PC-n van meg az SF4. De nem találok semmi speckó mozgást, amit meg találtam nem tudom megcsinálni. Sztem nem PC-hez van amire ráleltem. Egy linket ha tudnátok, vagy egy részletes leírást. Végre élvezhetném a gépem tudását, de így sajna ezt is hamar megunom.
  • Oldern the 1st
    #209

    C Viper útmutató

    Nem tudom, hogy játszik-e még valaki vele, nekem erős négy hónapja ő a mainem, és azt kell hogy mondjam, cseppet sem bántam meg. Cserébe sokat kell dolgozni vele, viszont nincs hozzá fogható karakter dinamizmusban a játékban (jó, nyilván: a Fuerte-féle rohanótempót nem érjük el :)

  • truefighter
    #208
    jaja ez egy jó oldal, ott minden fenn van. már csak a gyakorlás maradt:) megéri, mert baromi jók az ultra combok, és eszetlen látványosak. és még jobb érzés, mikor először sikerül végre:)
  • ggeerryy
    #207
    Itt egy jó kis honlap:
    http://www.eventhubs.com/guides/2008/jul/08/street-fighter-4-strategy-guide-hints-and-tips/ -----> nem tudom hogy kell úgy belinkelni hogy csak rá kelljen kattintani :S
  • DoNorBi
    #206
    jááj,olyan széép mint az álom!!
  • schrank
    #205
  • petike23
    #204
    bírnám ha ismerném őket:-D tudsz honalpot ahol vannak leírások?:-)
  • truefighter
    #203
    ja Rufus oltás karakter:D Ken-t meg anno sem birtam:)
    az ultra kombokat birod? mert szerintem eszetlen jok, nagyon jo kis újítás.
  • petike23
    #202
    Itt van még egy nagyon jó video a Street Fighter IV-ből:-) én nem tudom megindokolni, de én Kent nem bírom:-D Akuma és Sakura nálam is favorit, de még Rufus is

    SF IV [/URLvideo[URL=http://www.youtube.com/watch?v=2e3sSNDi38A]SF IV video
  • truefighter
    #201
    én a csajokat nem birom annyira:) mármint csak a játékban természetesen:) még talán Vipert a legjobban.
    és az ultra kombok közül melyik a kedvencetek? találtam egy videot, itt van összes egyébként, nagyon állat:
    http://www.youtube.com/watch?v=7xyuX7u-Xts
  • ggeerryy
    #200
    Nekem Akuma és Sakura a kedvencem az újak közül meg Viper, velük nyomom a legtöbbet de hogy miért ők azt meg nem tudom mondani :D
  • deep
    #199
    Nálam most Blanka, Honda, Bison a favorit. Régen Ryu és Ken volt de most annyira nem jönnek be:D
  • romeozor
    #198
    ha valakinek esetleg van cb rege, szavazzon igennel egy sf4 ladderért:
    http://clanbase.ggl.com/ladderpetition_vote.php?lpid=11050
    hátha jó lesz
  • truefighter
    #197
    na mostmár, hogy joideje csak ezzel játszom kijelenthetem, hogy ez az év játéka nálam:D egyszerűen eszetlen a grafikája. meg a játékélmény.
    ki a kedvenc karakteretek amugy? vagy mondjuk, aki már százéve is játszott vele, annak változott azota?:) ezt ugy értem, hogy mondjuk én blanka-t nagyon szerettem, most viszont nem jön be annyira. ellenben guille azota is kedvencem:) meg mondjuk gouken. neki az ultra komboja is vadállat:) tényleg szerintetek kinek van a legjobb ulta komboja?
  • petike23
    #196
    Végre:-D tegnap este neki eshettem én is:-) 3-kor sikerült is abbahagynom:-P retro életérzés:-) ritkán mondok ilyet, de tényleg megérte megvenni:-D
  • ggeerryy
    #195
    Hááát igen ismerős ilyenkor legyél te is köcsög :D én is lövöldözök meg szétfogom a kis görényt ha ilyeneket csinál jah meg persze minden második mozdulatnál védjél egyet lábra is :D ilyen ez az ilyen :D
  • romeozor
    #194
    egyedül azt bánom hogy multiban az esetek jelentős százalékában valami őrültbe botlom, aki kb. annyit fog fel a játékból, hogy ha olyan karaktert választ be, aki ki tud lőni lángoló bogyókat a testéből és azt folyamatosan csinálja is, az jó lesz neki. és miután kilépek, mondván ez a játék többre hivatott, küldi az üzenetet: "n00b"
    nameg a 20-ból egyszeri sikeres csatlakozástól is feláll a szőr a hátamon (lehet csak nekem van ilyen szerencsém). ezektől eltekintve nagyon dendy.
  • truefighter
    #193
    hehe, akkor lemondom előre a hétvégi programokat:D
  • deep
    #192
    Mindenképp, baromijó:D
  • truefighter
    #191
    ma kezdtem el tolni, és eddig eszetlen. szerintem fenn leszek egész éjszaka és visszasirom a gyerekkorom:) na megyek és gyakorlok is inkább:)
    de az eddigieket olvasgatva ugy látom megéri rászánnom az elkövetkező pár hetemet:)
  • Moyko
    #190
    Akuma After unlocking Sakura, Dan, Cammy, Fei Long, Gen and Rose, Play with someone you've beat the game with and get at least 1 perfect (on single round matches) and use no continues.
    Cammy End the arcade mode with Crimson Viper
    Dan End the arcade mode with Sakura
    Fei Long End the arcade mode with Abel
    Gen End the arcade mode with Chun-Li
    Gouken Complete the game with Akuma. Then (in single round matches) get at least 1 perfect, 3 Ultra Finishes, 5 first attacks and don't use any continues.
    Rose End the arcade mode with M.Bison
    Sakura End the arcade mode with Ryu
    Seth End the game with all the other characters
  • Inferno
    #189
    #137
    link!
  • Laci08
    #188
    Végigvittem az arcade modot de nem nyitja meg az uj karakter egyikét sem. Pedig vagy 4 különböző emberrel nyomattam. valaki tud megoldást?
  • CHEAPBOY
    #187
    Mennyivel?:)

    Mert 600ft is belefér:)
  • Moyko
    #186
    Picit többre értékelem. :D

  • Moyko
    #185
    Aki szokta nyomni neten, és réér néha egy kis állba verésre vegyen már fel :)

    (eu)PSNID: Moyko-sama
  • CHEAPBOY
    #184
    így kb 500ftért?:)

  • Moyko
    #183
    ha valakit érdekel van eladó SF4CE -ből a figurákat (mind kettő meg van, (Ryu és C.Viper) nem bontottam ki).
  • zs0ltee17
    #182
    rendben! köszönöm!
  • deep
    #181
    Te nem tudsz olvasni? Ott írom 2 hsz-el lentebb.

    Charge = tartani azt az irányt, amihez írva van!
  • zs0ltee17
    #180
    bocs ha hülyeséget kérdezgetek, de nem rég óta játszok vele! bejön nagyon csak így elég nehéz, hogy nem vagyok tisztában a dolgokkal! :S
  • zs0ltee17
    #179
    köszi de mi az a charge? :$
  • deep
    #178
    charge - tartani 2mp-ig
  • zs0ltee17
    #177
    sziasztok! segítsetek nekem légyszives! challenge módban próbálom kivinni a trial normal-t, de valahogy nagyon nem akar összejönni. mi az a mozdulatsor aminél valami hátra-előre nyilat ír ki és még azt, hogy charge? ott mit kell lenyomnom? köszi, zsolti