15
  • barii
    #15
    annak volt élete?:)
  • FoodLFG
    #14
    Ez is PATA-val jön ?
  • slickboy
    #13
    Honnan tudják, hogy hatszoros a sebesség ha még nem is gyártottak sehol ilyen sebességgel írható lemezt? Mit írtak meg vele ilyen sebességgel? Amúgy meg próbáljuk már megtanulni, hogy nem terra, hanem tera a helyes prefixum.
  • roliika
    #12
    Hát izé...na, több rétegűt préseléssel nem tudnak gyártani, gyárban is a lemezt meg kell írni, azért nem is gyors. Másolásvédelmi gondok biztos lennének de még nem láttam olyan másolásvédelmet ami beváltotta volna a hozzáfűzött reményeket.

    Meg mi ez a kényszer,hogy minden áron lemezre akarunk írni? :) Mert ugye holo lemez is van már, meg fejlesztik az UMD hololemezt is... lehet jobb lenne a világ holo kristályokkal, tudom még nincs kiforrva, de ki lehetne forralni. :D
  • roliika
    #11
    Virsli neszójjbe, megeszlek szilveszterkor! :DDD ...Múgy jogos.
  • virs lee
    #10
    terrás

    Földes? Homokozóban volt? ~~
  • dez
    #9
    Esetleg mint adathordozó. De mint gyári film-hordozó, a flash nem jön számításba (egyenként kellene hosszadalmasan feltölteni a filmeket, plusz drágább is a gyártónak).
  • Axon
    #8
    Már most legalább 100 gigás korongokra lenne szükség, hogy lépést lehessen tartani az áradattal. Ár alapján, még mindig jobban megéri beszerezni egy újabb 500 gigás vinyót adattárolásra.
  • roliika
    #7
    ui.: a ZiP Drive-ok élete sem volt hosszú.
  • roliika
    #6
    Oszt 2 év és itt vannak a terrás flashek, ez gyors elavulásra van ítélve.
  • AgentKis
    #5
    "a nagy felbontású optikai meghajtók piaca még mindig nem lendült fel, így mire jövőre valóban megindul a roham"

    Csak aztán nehogy akkora roham legyen mint a vindózvisztáé....

    Mondjuk ezt a rohamot gonolom USA-ra értik.
  • NEXUS6
    #4
    De hiszen ez az!
    Csak nem RW hanem RE a neve.
  • DjDano
    #3
    Már 3-400 ft-ért is jobban megérné, mint 5 darab ugyanolyan kapacitású DVD
  • 1hengeresVmotor
    #2
    szerintem tök felesleges széles körben csak akkor fog elterjedni mikor a gyári tdk lemez ára lefog menni 100 Ft alá
  • who am I 7
    #1
    Én már az RW-t várom