94
  • NiGhTM4R3
    #14
    A DB minden idők legjobb rajzfilmje.
    Előre látom, h egy kis költségvetésű, noname színészekkel fog készülni (ez már kiderült)
    De siker lesz, mert a DB már egy név. Szerintem minden FAN-t érdekelni fogja a film, én tuti megnézem.

    Szerintem több rész is lesz majd. Itt vajon a Harcművészetek Nagytornájára fognak koncentrálni? Mert akkor jó kis akció lehetne, teli bullet-time-al meg ilyenek :)
    Krilin, "Jackie Chan", Ten sin Hann, Jamcsa, stb stb is visszatér?
  • akyyy
    #13
    itthon ugyse kerül forgalomba:D
  • VON ZEPPELIN
    #12
    sztem türhető lesz csak az lesz a gond ha sok bolond megint shongokunak képzeli magát és a vonat előt akar csillagharcos lenni
  • pauly
    #11
    Ajj,soem értettem hogy lehet ezt szeretni :P
  • Loverman
    #10
    azt megnézném
  • xido
    #9
    húú..Marsters nekem meg a Smallville-ben lett ismerős és ott is nagyon szimpatikus lett mint féljó/gonosz
  • Kensin
    #8
    Ez a Chatwin elég érdekesen néz ki, kíváncsi vagyok mekkora beleéléssel fogja ordítani, hogy KA-ME-HA-ME-HAAA!!!
  • Seth
    #7
    Szerintem ezzel semmi gond nincs, én inkább Goku miatt aggódok, vajon a haját is be akarják lőni?? :)
  • neptum
    #6
    max látunk majd egy jó vígjátékot de remélem nem lesz igazam de nem tom elképzelni élő szereplős filmbe
  • lipike008
    #5
    Ezt varom a legjobban... Még az IronMannél is jobban :D
  • NEOreg3
    #4
    összehánynám magam ha valami hasonlót hoznának ki belőle:P
  • NEOreg3
    #3
    szvsz Piccolo-t számítógéppel kéne megcsinálni, vagy James Marsters-re számítógéppel felhúzni egy "bőrt" mert sminkkel meg miegymással elég gagyi lesz:\
  • gabeei
    #2
    DB film? Érdekesen hangzik. Legyen C-18 Cameron Diaz, és akkor kiegyeztünk. Bár az már DBZ. Szóval érdekes lesz. Amúgy youtube-on van fan-made casting képekkel, hogy ki kit játszhatna...
  • bpitzu
    #1
    Kiváncsian várjuk....