2432



Kattints a bannera a hivatalos oldal megtekintéséhez.



Driving Simulator 2.2 MediaFire
Driving Simulator 2.2 Megaupload
  • myers90
    #2232
    Ezek szerint működik? :)
  • balazsgigi
    #2231
    Csak nálam kell minden egyes indításnál beállítani a grafikát,és egyéb dolgokat?Ha kilépek nem jegyzi meg.
  • danyr
    #2230
    Köszönet!
  • myers90
    #2229
    Itt van, amúgy 2.2-höz...
  • bernio
    #2228
    @myers90
    melyik ?
    és melyik verziohoz volt jó?
  • myers90
    #2227
    Hát, van egy, de már nem biztos, hogy működik. Régebben volt postolva itt egy másik törés, amiben valami biztonsági kódokkal kellett bohóckodni. Nem kellett semmit felülírni, csak az exe-t tallózni a progival és utána a kódok... Viszont az nem mindenkinek működött, bár személy szerint nekem igen, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy ott nem jelentkezett fade.
  • danyr
    #2226
    Erre lehet valami megoldást? :D
  • myers90
    #2225
    fade (másolásvédelem)
  • danyr
    #2224
    A 2.2-es verzióban mitől lehet, hogy egy időután eltűnnek a kerekek és felemel a levegőbe?
  • Gibor
    #2223
    Az ilyenbe sosem szabad belemenni, az interneten ilyen dolgok közül ha valamit nem találsz meg ingyen akkor átverés, vírus...
  • Norbi779
    #2222
    Láttam már sok ilyen sms-es dolgot ott volt hogy kikell tölteni mit es a telefont számodat is meg kell adni és akkor letöltehetsd amit akarsz. Az oldal aljan meg kisbetükkel ott volt hogy minden héten kpasz 2 SMS-t és levonnák4-5€-t
  • Rayden02
    #2221
    Hát szerinted mitől?
    Amúgy ezek az sms-es vírusos xarok általában nagy átverések,még ha fizetsz is érte,tuti hogy nem valódi crack,mert már más rég feltöltötte volna rendesen!Szval csak ésszel ezekkel!
  • Norbi779
    #2220
    MerlinW en is ugyan ezt mondtam Robina, de ő nem érti :D
    Robi nem beszélni magyarul? XD
  • Robi546
    #2219
    Rendben,értem.
  • MerlinW
    #2218
    Te nézd meg mielőtt káros anyagot linkelsz be nekünk (ami erősen ellenkezik a fórum szabályzatával is).

    Gondolkodjunk már... Letöltöd, kipróbálod és ha megy belinkeled nekünk. Vagy nem, ez a te dolgod, de ne linkelgess ismeretlen eredetű és minőségű anyagokat. Ez mindenkire vonatkozik.
  • Robi546
    #2217
    ok, megnézném ha nem irtaná ki a vírus irtó amit letöltök. Próbáltam hogy ki kapcsolom az Avastot 10 percre de nagyon be lassult a net/gép. Nem tudom mitől. :/ :S Na nembaj.
  • balazsgigi
    #2216
    Te meg töltsd le,csomagold ki!:)
  • Robi546
    #2215
    nem sms, DepositFiles sokan ismerik ez nem SMs. Egyébként meg meg nézed és meg tudod hogy milyen. :)
  • balazsgigi
    #2214
    Ez is sms-es!
  • bernio
    #2213
    ez biztos ? :(

    nem lehet hogy cask virusnak jelzi, mert ugye crackel-t gamehez van..
  • Robi546
    #2212
    Vírusos!! Ne töltsétek le.
  • Robi546
    #2211
    Hali!

    Máma találtam valamit szerintem érdemes kipróbálni!! :)
    2.2.5 Crack:
    http://depositfiles.com/files/xl0e0rend
  • balazsgigi
    #2210
    Igen az!:) Bocs,már én is néztem,hogy sms-es.
    A 2.2-nél hogy oldottátok meg,hogy ne kelljen minden egyes indításnál beállítani a grafikát,meg a többi dolgot?
  • Misi az ezredes
    #2209
    Szerintem Google
  • myers90
    #2208
    ugyanaz a helyzet vele, kicsomagolásnál smsezni kell... :/ a forrást megtudnád adni ahonnan a link származik?
  • balazsgigi
    #2207
    És ez?link
  • myers90
    #2206
    Elvileg van crack a 2.2.4-hez meg a 2.2.5-höz, de valami sms-t kell küldeni, hogy kicsomagold... Több helyen azt írták, hogy megy, de természetesen mind orosz volt aki ezt írta és hát mint tudjuk ők kiszámíthatatlanok, így én 10%-ot adok, hogy megy és 90%-ot arra, hogy nem :D:D

    Ha valakit érdekel, itt a link.
  • Norbi779
    #2205
    ha megveszem és kiadnak új verzíót akkor én fríssíthetem azt a verzíót amit megvettem? és menibe kerül?
  • Norbi779
    #2204
    szerintem se. Kár
  • biliard10
    #2203
    szerintem itt már crack nem lesz
  • Robi546
    #2202
    nálam már 5 hónapja, kb. júniustól várom a törést a 2.2.4-re. :(
  • dantre
    #2201
    értem, még egyszer köszi !
  • bernio
    #2200
    nem, sajnos ott még lehetetlen
  • dantre
    #2199
    esetleg nem lehet valamilyen módon át tenni a kocsikat 2.2.0-ra ?
  • dantre
    #2198
    okés....köszönöm a segítséget !
  • bernio
    #2197
    hát az a verzió ahol lehet bele kocsikat tenni, az a 2.2.4-es verziótol van. DE sajnos nincs még törés tehát még nem lehetséges kocsikat bele tenni a 2.2.0-ás verziónál :(

    én is nagyon várom már a törést a 2.2.4-hez..
    már több mint 2 hónapja :(
  • dantre
    #2196
    Sziasztok
    Legyetek szívesek segíteni abban hogy melyik az a verzió amihez van törés és lehet bele járműveket is tenni.
    köszike előre is !
    dantre
  • myers90
    #2195
    Asszem a legnagyobb egy uaz 452. De érdemes körülnézni, lehet a ruszki modderek már csináltak hozzá pár nagyobb gépet is.
  • gumikacsa
    #2194
    Nagyobb gépeket nem lehet még vezetni benne (teherautó, busz, kamion)? Mert akkor én is megvenném.
  • repastam
    #2193
    Engem nem irányított tovább, 446volt vagy 13,9USD :S Valahol be tudok vajon jelentkezni ? mert csak sms-em van hogy sikeres volt az utalás, de másom nincs.