2432



Kattints a bannera a hivatalos oldal megtekintéséhez.



Driving Simulator 2.2 MediaFire
Driving Simulator 2.2 Megaupload
  • red bull
    #2392
    Köszönöm szépen a segítséget :)
  • Laaccoo
    #2391
    Free drive módba tökéletes, de career módba mindig kilép(starter.exe működése leállít). Mitől lehet?
  • fecska
    #2390
    "Valahogy kilehet szedni a kocsikból a nagy sebességen való idegesítő "remegését"?"

    Nem lehet kiszedni, tessék betartani a sebességkorlátozásokat!! :D

    "Lehet-e úgy zenét berakni, esetleg internetrádiót stb. hogy a játékon belül szólaljon meg?"

    Ilyen sincs, töltsd le a winampot rakd be a számváltogatást meg a play/pauset egy gombra a winampon belül, és tessék máris tudsz számot váltani :D

    "Van-e működő ún. "night mod" CCD 1.2.4-es verziójához?"

    Nincs "night mod", benne van alapból a játékba, a free drivingnál van olyan hogy time and weather ott tudod a napszakot beállítani.

    "Van egy pár kocsi amiknél nem "illeszkedek" tökéletesen a kormány elé, mi az a mód vagy program amivel eltudom érni hogy nézet pozíciót állítsak?"

    A beállítások/controlsban van olyan ha legörgetsz, hogy view, ott találod azokat, hogy "Move camera..." azokat tetszőleges gombokra beállítod, és már is állíthatod az üléspozíciódat.
  • red bull
    #2389
    És még 1 nagyon fontos!!

    Van egy pár kocsi amiknél nem "illeszkedek" tökéletesen a kormány elé, mi az a mód vagy program amivel eltudom érni hogy nézet pozíciót állítsak?

    Mint pl ennek a videónak az elején:
    http://www.youtube.com/watch?v=M3ZDCOspjuI

    Lehetőleg 1.2.4 hez, köszönöm :)
  • red bull
    #2388
    Megvettem a játékot! Kár volt nem ezzel kezdeni Elnézést a warezért/offért meg a sok marhaságért, mert most már viszont tényleg tisztán látok!

    Működnek a kocsik, letölteni tudok, beregisztrálni nem kell. És igen igen, a fórum nem egy chat portál aminek az a neve hogy segítség kérő. Rég írtam már be sg-re, meg igazából rossz tulajdonságom hogy nem olvasok utána a dolgoknak és úgy teszek fel 1 halom idióta kérdést

    De maradt azért egy pár kérdésem amikre keresem a megoldást :/ Remélem bizalommal fordulhatok hozzátok, még így ezek után is, és lesz aki segít.

    Valahogy kilehet szedni a kocsikból a nagy sebességen való idegesítő "remegését"? Ha igen akkor hogyan? Mert szerintem akkora baromság, hogy így szemlélteti a játék a sebességet hogy majdnem szétesik a kocsi... Remélem van erre lehetőség

    Lehet-e úgy zenét berakni, esetleg internetrádiót stb. hogy a játékon belül szólaljon meg? Tehát hogy maga a játék vezérelje és tényleg azt a hatást elérni hogy mintha az autóban ülnék és zenét hallgatnék? Ha igen pls help, egy videó vagy egy leírás, ha angolul akár oroszul is van megteszi.

    Van-e működő ún. "night mod" CCD 1.2.4-es verziójához? Ha igen. Hol? Mert én sehol sem találtam, pedig youtuben már láttam ilyet, azthiszem.


    Remélem elolvassa valaki is amiket írok, mert ezekben a kérdésekben sok utánna olvasás után sem találom a választ.
    Előre is köszönöm a segíséget! :)
  • red bull
    #2387
    Elnézést az eddigi felesleges hszekér. Mostmár tudom aztis hogy a "2.2.7" az orosz verziónak a verziószáma, és ennek a CCD megfelelője: "1.2.2", és hogy a "1.2.2"-es CCD nem fog működni a "2.2.8" as kocsikkal, ha megfialok se, hanem szépen kifagy. (nemtudom miért volt 2 nap rájönnöm egy ilyen egyszerű dologra

    És mitöbb, aztis tudom mostmár, hogy mit akarok. Szóval!

    Szükségem lenne legalább egy 1.2.3/1.2.4-es crackelt működő CCD-re, vagy ha nincs más akkor az orosz verziónak egy 2.2.8/2.2.9-es verziójára.

    Ha esetleg ilyen nem létezik, akkor a következő kérdés az az hogy:

    Hogyha megveszem a City Car Driving hivatalos weboldaláról a játékot, akkor hogy jutok hozzá egy 1.2.3/1.2.4-es verziójú játékhoz???? Mert a weboldalon szó nincs ilyenről, pedig létezik.

    És akkor tényleg még egyszer elnézést a feleslegeskedésemért. Várom a válaszokat, köszönettel, red bull
  • red bull
    #2386
    Ha valakinek van City Car Drive 1.2.4 hez crackje amivel elindul a játék, légyszives szóljon, mert ahoz már vannak kocsik.
  • red bull
    #2385
    Nem vettem meg egyenlőre. De rájöttem mostmár hogy mivolt a probléma. Hogy nekem a City Car Driving 1.2.2 (2.7.7) verizióm van, és ahoz csak 2.7.7 es kocsikat tudok leszedni hogy működjön is.

    Letöltöttem a 2.8.8 javítást a 3D Instructor hoz, de ahoz meg nincs crackem, de nagyon kéne mert a 2.7.7 re alig van kocsi.

    A legjobb egyébként az lenne ha lenne egy faszán működő City Car Drivingom amihez sok kocsit letudok tölteni, mert most nem ez a helyzet.

    Vagy van valami 5let hogy honnan lehetne jól működő crackelt (persze az hogy elszáll a kocsi nemgáz) 3D Instructort vagy CCD-t leszedni
  • dragon11
    #2384
    van működő cracked v. megvetted ?:D
  • red bull
    #2383
    Sziasztok!

    Nemrég rátaláltam erre a szuper játékra a Youtube-on, és felkeltette a figyelmem hogy kedvemre letudok tölteni olyan kocsikat amiket én szeretnék, sőt mi több, emiatt töltöttem le. Na de itt a probléma...

    Sok videót megnéztem már az interneten/youtube-on, de egyszerűen nekem nem megy, mindent ugyanúgy csinálok és egyszerűen amikor kiválasztom a kocsit a játékon belül (BMW M5 F10 2012) és rámegyek hogy START, betölt a csík olyan 3/4-ig és utána kifagy fekete képernyő és program bezárása gomb megjelenésével.

    És lenne egy pár kérdésem is:

    1.Mi a különbség a 3D Instructor 2.2 és a City Car Driving 2.2.7 es verziószámú játék között? Melyik a jobb?
    2.Honnan érdemes letölteni kocsikat Pl a CCD 2.2.7 es verzióhoz?

    3.Hogyan tudok be regisztrálni a Multisoft oldalára? Mert egyszerűen az oldal regisztrációs felületénél orosz nyelven feltett kérdésre a helyes válasz a NAP lenne, mivel a kérdés az hogy, Milyen csillag körül forog a bolygónk... de egyszerűen nem tudom vele elfogadtatni semmilyen nyelven a nap szót, és ezáltal regisztrálni sem enged

    4. Esetleg van-e egy magyar, vagy angol nyelvű tutorial videó a kocsik játékba való berakásáról, vagy az egész játékról ilyen magyar/angol nyelvű FAQ. Inkább valami videó kéne ami a telepítésről fogva bemutatja a plusz mód berakásáig.

    Nagyon nagy köszönetem érte ha valaki a kérdéseim töredékére is megtudná adni a választ, akár megközelítőleg is, főleg a kocsi berakás részére mert az érdekelne a legjobban.

    Amit tudni kell a feltelepített játékomról, hogy sajnos nem eredeti, mert nincs PayPal kártyám.
  • omsifan
    #2382
    Helló! Régebben volt hang a ladához, csak már link nincs hozzá. Valakinek megvan, esetleg van valamilyen jó hang hozzá?
  • dragon11
    #2381
    máshol keress botneteket, thx
  • Elektron814
    #2380
    Ja car pack, csak épp vírusos, de nem baj
  • Elektron814
    #2379
    Itt egy gameplay videó :

    http://www.youtube.com/watch?v=aNGZKLvcFcc&feature=plcp

    Több gameplay is van, sorozatok minden mennyiségben, ha tetszik a csatorna iratkozz fel, ha nem írd meg min kéne változtatnom.
  • MerlinW
    #2378
    Carpack - 1.2.2 / 2.2.7-hez

    Acura TSX
    BMW M3 E46
    BMW M5 E60
    BMW M5 F10 (2012)
    BMW M6
    BMW X5 M
    BMW X6 M
    Cadillac CTS-V
    Ferrari California
    Infiniti G37
    Maz 1030 BUS
    Mercedes Benz SL65 AMG Black Edition
    Mercedes-Benz E63 AMG
    Mercedes Benz ML63 AMG
    Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Nissan Skyline R34 GTR
    Nissan GTR R35
    Porsche Cayenne Turbo
    Porsche Panamera Turbo
    Audi S4 2010
    Range Rover Supercharged
    Subaru Imprezza WRX STI
  • Lovver2010
    #2377
    Sziasztok tudtok egy jó kormány beállítást a játékhoz logitech g25
  • lony1001
    #2376
    Sikerült találtam normális Cracket viszont az orosszal nem tudok mit kezdeni valaki valami ötlet? CCD 2.2
  • gege97
    #2375
    Sziasztok!Kéne egy kis segítség:/!Letöltöttem a játékot feltettem kért serial-t töltöttem le egy crack-et, megcsináltam, de mikor elindítom a játékot, behozza a kezdő képernyőt és kifagy, akarom mondani, behoz egy ablakot, amit csak akkor tudok megnézni, ha a jól megszokott ctrl+alt+del kombóval megoldom, azaz bezárom a játékot akkor kint marad az az ablak.
    Kompatibilitási problémákkal is nézegettem, egyébként Win7 64bit Ultimate van a gépen!Valami megoldást kérhetnék, vagy tanácsot, segítséget?Előre is Kösz!
  • lony1001
    #2374
    Köszi ha másként nem megy akkor megveszem ha érdemes.
  • dragon11
    #2373
    http://citycardriving.com/buy/citycardriving

    ~7500HUF
  • lony1001
    #2372
    vagy van ehez hasonló szimulátor?
  • lony1001
    #2371
    köszi ha van rá megoldás szóljatok király cucc. esetleg hol lehet meg venni frankóba és mennyiért?
  • dragon11
    #2370
    Sajna nincs még normális törés..
  • lony1001
    #2369
    Na sikerült leszedtem innen az 1.2.2-öt 10perc után jött a lebegés :) leszedtem a hivatalos oldalról az 1.2.3-at meg a patchet is hozzá de ahoz meg nincs crack vagy jó hozzá az 1.2.2-es crack is? vagy erre az 1.2.2-es verzióra tegyem fel az 1.2.3-as patchet??
  • Robi546
    #2368
    Hello!

    Nem akar elindulni a játék de érdekes mert néha elindul néha meg nem mert a bal sarokba ki jön kis ablak itt a kép:



    Aki segít annak előre is nagyon szépen köszönöm mert szeretnék már játszani az új verzióval. :( Előre is köszi!
  • Robi546
    #2367
    Köszi!
  • lony1001
    #2366
    én is most csatlakoztam a játékhoz orosz verziót találtam, most pedig egy angolt itt leszedem megpróbálom a többi infót hibákat mondhatnátok közbe hogyan is kell végig járni ezeket köszönöm.
  • wollnerd #2365
    Ezt a videót lesd meg:

    A leírásában vannak a linkek.
  • Robi546
    #2364
    Erre az új verzióra hol lehet letölteni addonokat és melyik az a verzió vagy honnan töltsem le a legújabbat tehát a 2.7 -est ami működik ? Előre is köszi.
  • MerlinW
    #2363
    Van rá megoldás, 20$-ba kerül.
  • dragon11
    #2362
    Viszont a lebegésre nem volna rossz egy megoldás..
  • dragon11
    #2361
    Mindegy. Ez van meg, és kész..
  • kifli
    #2360
    Arra a válasz a visszaolvasás.
  • dragon11
    #2359
    Már akkor megtörtént!:D

    Viszont a #2357-es kérdésemre akkor sincs válasz.:P

    Egyébként még mindig nincs fixálva a lebegés ? kb. 10perc után csinálja..
  • kifli
    #2358
    A bannerig láss már el legalább, vagy olvass vissza kicsit, nem is kell sokat...
  • dragon11
    #2357
    Nah, látom az 1.2.3. a legújabb, ami letöltehő a hiv. honlapról: http://citycardriving.com/files/CityCarDriving_1.2.3.exe.

    Kérdés, hogy ehhez tudtok-e okosságot??:S
  • dragon11
    #2356
    Please help..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Előre is elnézést a warezért, de Ti honnan szereztétek be a gamet?? Az, ami a bannerban van, aktuális? Az a jelenlegi verzió?



    Köszönöm!!!!!!
  • maxonklex
    #2355
    Azt szeretném meg kérdezni hogy mi lehet annak az oka hogy el indul a játék és be is tölt , és egy fekete kép jelenik meg de a km/h órát mutassa !
    City Car Driving 2.2.7 verziom van !
  • Dupi30
    #2354
    Azt szeretném kérdezni, hogy a játékban van-e lehetőség kormány holtjáték növelésére, mert thurstmaster RGT alatt elég érzékeny az apróbb kormánymozdulatokra.
  • wollnerd #2353
    De nem tudok! Alapból a Ctrl gombok, de nem megy. Ha átállítom a kormány gombjaira, akkor se!