131
Nostradamus-The last prophecy
  • sjucus
    #1
    Hali! Van valakinek ötlete hol lehet ehhez a játékhoz magyarítást vagy végigjátszást letölteni?
  • kulabácsi
    #2
    magyaritasok.hu? google?
  • blackgamer
    #3
    English demo van már?
  • Enosh Chan
    #4
    Mi ez?
  • blackgamer
    #5
    elvileg egy középkori kalandjáték, hivatalos oldal





  • joebacsi
    #6
    szögletes a cicije a néninek :(
    nemkő...
  • Enosh Chan
    #7
    Koszi :)
  • blackgamer
    #8
    amúgy a néni a főszereplő
  • Jano
    #9
    Jóslásszimulátor? :-o
  • Enosh Chan
    #10
    :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #11
    De a néni bajszos pasinak öltözik, mer ugye nem szoktak akkoriban nők kalandozódni (se)! Király! Teccik!
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Ja mégsem tetszik. Ez csak egy mászkálós, klikkentgetős Myth szerű puzzleőrület okosság... Kösznem. (régen még oké volt)
  • joebacsi
    #13
    bezzeg ha normális fizikát kapott volna a játék...:)
  • z99999
    #14
    ezt hívják kalandjátéknak
  • csgj
    #15
    Myst... De egyébként nekem sem a kedvencem az fp nézetű kalandgame. Inkább a tp-s kalandjátékokat komálom. Habár volt kivétel, pl a Zork Grand Inquisitor.
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Az a DOTT, vagy a Monkey Island-ok, vagy a Kyrandia-k, vagy a Space Quest-ek, vagy a Kig Qust-ek, vagy a Full Throttle, vagy a ...
  • csgj
    #17
    Ez is kalandjáték, csak logikai fp kaland.... (fp = first person)
  • Beast Machine
    #18
    ami nem Sam & Max, az már nem is jó kaladjáték:D
  • daver88
    #19
    miután megcsináltam a krémet, meg a jam-et, utána mit kellene tenni??? itt elakadtam egy picit...
  • sjucus
    #20
    Ha már sikerült odaadnod a krémet a csaj apjának, akkor egy hangteszt következik. Ez után fogja megmutatni hogyan "fesd ki a csajt", hogy olyan legyen, mint a bátyja.
  • sjucus
    #21
    Nem csak angol demó van, hanem teljes angol verzió is.
  • daver88
    #22
    de még az sem sikerült...
  • sjucus
    #23
    Vedd le a parókát, (ha már beöltöztél Césarnak)és nyírd meg az ollóval. Kapsz egy hajat, meg arc szőrt. Így már odamehetsz az öreghez, és nekiadja a krémet.
  • sjucus
    #24
    Én is elakadtam. Tud valaki segíteni? Jean-Amié szobakulcsát szeretném agyagba nyomni, de azt mondja előbb valamivel el kell tereljem az ürge figyelmét. Tudja valaki, hogyan?
  • daver88
    #25
    ááá....kész, remélem lesz hozzá magyarosítás....kaptam az öregtől vmi naptárféleséget..asse tudom mi, hogy, mikor...kész...
  • sjucus
    #26
    közben nekem is sikerült túljutni a nehézségeken...(a naptárossal eljátszhatsz 1 kicsit ) az oldalukon levő minta alapján párosítsd a jeleket, a másikon a jel vége és az elnevezés eleje passzoljon. Jó próbálkozást!
  • daver88
    #27
    na...megvan az "első pálya"...most ott vagyok, hogy beszéltem a a kastélyba vmi nővel, meg egy pappal, aki adott egy listát, odaírtam mellé csillagjegyeket...

    meg a könyvtárba láttam fel van borítva egy szekrény...innen hogyan tovább?? mer már mindenfelé mentem, de elakadtam...
  • sjucus
    #28
    A könyvtárban már megvizsgáltad az eldőlt szekrényt?
  • égijel
    #29
    nemtud valaki végigjátszást? angol nyelvű is jó
  • sjucus
    #30
    (az inventory-ban a képed melletti kis jelek közül a legfelsőnél láthatod mindig az aktuális feladatot.--Things to do-- Amit teljesítettél, azt áthúzza)
  • sjucus
    #31
    Ha valahol találsz légyszi tedd közzé, nekem is jól jönne! Köszi!
  • daver88
    #32
    vizsgálnám, de nem engedi...kiír vmit...
  • daver88
    #33
    i'll have to clear it....

    leszedtem vmit a mennyezetről, aztán ott maradt egy kampó...gondoltam a kötelet beleakasztom, aztán felhúzom a szekrényt...:D :D legalábbis ez volt az elmélet...dehát nemjó, mer azt írja, túl magasan van...
  • égijel
    #34
    a szekrény oldalánál van egy hosszú vas arra kell a kötelet ráakasztani utánna a mennyezeten a kampóra köti
  • daver88
    #35
    hát remélem hamar lesz vmi magyarosítása, mert így rohadt nehéz...legalábbis nekem...
  • sjucus
    #36
    a közelben 1 szekrénynek van támasztva 1 rúd. Azzal vedd le az eldőlt szekrény felett lógó lámpát. tegyél kötelet a rúdra és tartsd a lámpa helyére. aztán a kötél másik végét húzd meg és gyorsan kösd az asztalhoz... Asszem.
  • daver88
    #37
    az már okés...
  • égijel
    #38
    a könyvtárban ül a pap meg az a zöldruhás fickó beszéltem mind a kettővel,utánna mit kell csinálni?
  • BRYAN1
    #39
    a zöldruhás fickó mellett van egy kulcs, azt kombináld a piros agyaggal, de először kattints a könyvespolcra, h eltereld a figyelmét.utána vidd el a kovácshoz a mintát(ha jól emléxem)
  • daver88
    #40
    hogy került neked a pap a könyvtárba????