342
Nokia E51
  • gotchaaa
    #22

    *beszerzek*
  • gotchaaa
    #21
    Tetszik ez a telefon, kb. fél év múlva szerintem beszrzek egyet.
  • 5c0rp330n
    #20
    én nem szedtem le, viszont megpróbáltam azt a kis háromszöget eltávolítani a jobb alsó sarokból és ezt csak úgy sikerült, hogy buborékosan tudtam csak azt a szélét visszatenni. a kijelzőbe bele se lóg, csak kicsit zavaró az a pár miliméternyi terület.
  • Mr Hyde
    #19
    Nekem egy dolog van ami zavar, bár az a saját hülyeségem volt, hogy leszedtem a foliát a kijelzőről. Javaslom senki ne szedje le :)
  • 5c0rp330n
    #18
    én is hasonlóan vagyok vele, egyszerűen nem tudok mibe belekötni, pedig az eddigi összes telefonomnál amikor vettem már tudtam, hogy ez bizony sok dolgot nem tud még és még ezekre jöttek rá még a csalódások. ez meg mindent tud és csalódás sincs :)
    illetve 1 van, ami kicsit idegesítő: az usb sebesség. 1 (legfeljebb 2) MB/s körül alakult eddig, nem értem miért.
  • Mr Hyde
    #17
    Az első olyan telefon amivel maximálisan megvagyok elégedve. Ami nem kis szó :)
  • 5c0rp330n
    #16
    1 hete megvettem amúgy, nem gyenge kis teló!
  • Pheel
    #15
    Én telefon nélküli előfizus vagyok, ráadásul nem is tervezem cserélni az előfizetésem. Röhögve aláírnék két évet, ha kapnék érte olcsón mobilt. Persze nem akármilyet. ;-)

    Egyébként ha 50 felett marad Vodánál, akkor én is inkább függetlennek veszem meg.
  • Mr Hyde
    #14
    A pannonnál is lehet kapni előfizetésesként. Ott 54 ezer, jan 13.-áig még él a használtmobil beszámítás, ami -10000.

    A jelenlegit eladom 15-ért, és máris 30000 :) Nekem annyit simán megér.
  • 5c0rp330n
    #13
    Van olyan bolt, ahol 70k 2év nokia garival, de ennél olcsóbb tényleg nincs. Sztem ha én ilyet veszek, függetlenü fogom venni, nincs akkora különbség az árak között, hogy megérje elköteleződni...
  • Pheel
    #12
    A voda nem hozta be még Karácsony előtt. :(
  • Pheel
    #11
    Én kivárom, amíg nem csak szürkeimportból lehet csökkentett garival ennyiért venni. Ha a rendes két év garit akarod rá, akkor hirtelen 75-85 az a 65 egyelőre.
    Hátha beakciózza a Csodavoda. Akkor megveszem náluk. Van időm várni, a lassan három éves 6230i még mindig jó telefon nekem. ;-)
  • 5c0rp330n
    #10
    Amúgy jobban utánaolvasva: qrvajó ez a telefon. Bevallom, mindig a rühelltem a Nokiát és az összes szappantartó telefonját (1-2 jól sikerült telefonja volt, azok pedig nagyon drágák voltak vagy kihagytak pár léneges dolgot belőle), de ez iszonyatosan bejön. Tényleg minden benne van ami kell: Tűrhető kijelző (240*320~16M színnel), WLAN, profi böngésző (JavaScript-et is támogat), jó aksiélettartam és ezek mellet az alap multimédiás képességekkel is rendelkezik (mindenféle zene, kép és videó megnyitása). Symbian 9.2, rengeteg RAM: 96MB, boot után is marad 50mega szabadon (ezáltal nagyon gyors és sok program futhat egyszerre), a legmodernebb proci dübörög benne, amit a Nokia gyárt (369MHz, N95-nél is gyorsabb). Ezek mellé ott van a mindenféle file-ok megnyitása (zip-től kezdve pdf-ig minden), beépített e-mail kliens és VoIP (!), 4 gigáig bővíthető memória, Bluetooth 2.0, infra, 2 megapixeles kamera, 3,5G (UMTS+HSDPA), USB 2.0, miniusb csatlakozó. Szóval gyakorlatilag tényleg szinte minden lényeges dolog benne van. Ezek mellett egészen jól is néz ki, igényes anyagból készült, jól össze van rakva (rozsdamentes acél borítású), és nem is túlzottan drága. (65-70k függetlenül) Frankón elnyerte a tetszésemet ez a teló, egészen komoly esélt látok rá, hogy beruházok egyre.
  • Adaaam
    #9
    Mobilfórumokon néha írnak ilyen infókat :) pl. itt: http://forum.terminal.hu/viewforum.php?f=12&sid=d61f04cefab6bc79d276f758aacdd1bf
    A t-mobile szerintem behozza, mert elég nagy kereslet lenne rá, az e50-et is vették rendesen, persze ezt csak én gondolom :)
  • I.C.ram
    #8
    Amúgy ezt honnan tudod, hogy behozza karácsony elött? Én meg felhívtam a tmobilt, és megkérdeztem, hogy lehet-e valahonnan értesülni az új telefonokról, erre azt mondták, hogy nem igazán, mert ők is minden héten kapnak egy listát, aztán azon vagy rajta van, vagy nincs.
  • I.C.ram
    #7
    Azt tervezem, hogy eladom a k810-esem olyan negyvenpárezerért, és akkor veszek előfizetéssel egy E51et a t-mobilenál. Kb ugyanannyiba kerülhet a két teló. Max 50 lesz az e51 előfizetéssel, szóval rádobok egy tizest, és megvan az e51em :)
  • Adaaam
    #6
    A voda behozza még karácsony előtt, szetintem a T-nél is lesz.
    Amúgy jó telefon, van benne wi-fi és symbian
  • skinnyman
    #5
    Mért olyan jó az az E50? Még WLAN sincs benne :) Nálam már itt elvérzett.
  • I.C.ram
    #4
    Nagyon szomorúan hallom a történetet, de tudtok segíteni? :D
  • Yoda001
    #3
    sikerült összeszedni?
  • ColdFire
    #2
    nekem e50em volt, de mostmár e50 slim, mert motorozás közben kiesett a zsebemből, és kb 50 auto ment át rajta :)
  • I.C.ram
    #1
    Hello!

    Tervezem egy ilyen mobil beszerzését, viszont mindenképpen előfizetéssel szeretnem megvenni. A telefon már rég kijött, de a mobil szolgáltatóknál még mindig semmi, csak szürkeimportos, független teleofnokat lehet kapni vagyonokért.

    Lehet tudni, hogy kb mikor jön ki T-mobile-nál a Nokia E51 telefon? Jó lenne tudni, mert akkor úgy időzítem a mostani telefonom eladását.