342
Nokia E51
  • ZilogR
    #342
    Köszönöm! Várom az eredményt!
    BTW: Én is kipróbálhatom, ha eladod nekem, ha már "kotorni" kell ;)
  • gotchaaa
    #341
    Holnap előkotrom az enyémet és kipróbálom, hogy lehet-e ilyen turpisságot csinálni vele.
  • ZilogR
    #340
    Üdv! Olyat próbált valaki, hogy a telefon wifin csatlakozik a netre és egy infrás eszköz így használja a telefont infra modemnek?!? Ez szerintetek megoldható? (Van egy régi PSION, akkor még nem volt BT és WiFi, de infra van benne, ennyi a sztori és a PSION-nek jobb a kijelzője, fullos a billentyűzete, stb...)

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    BTW: akar valaki eladni E51-et esetleg?! Árajánlatot privátban várok egy kis leírással, hátha... :)
  • SigS
    #339
    Energy Profiler

    Ingyenes, meg lehet nézni vele hogy mennyit ogyaszt az akksi.
  • Zsolt01
    #338
    nokiaprogramok.hu/forum/ - E51
    Itt érdeklődj.
    Ha nem vagy tag, regisztrálj.
  • repvez
    #337
    Arról tud valaki monani, hogy az mitöl lehet, hogy 2 hete kint voltam ausztriában és elötte nap reggel vettem le a töltöröl a telefont és kint délután már le is merült, vagyis max 1,5 napig birta ugy hogy nem is hivtam rajta senkit, azelött 3 napig elment 1 feltöltéssel.
    Semmit nem állitottam és nem raktam rá uh programot sem, mitöl van az hogy azota még 2 napot sem bir ki?Van valami program amivel meg lehet nézni, hogy valami használja e a telefont ami meriti az akksit?Mert régebben volt a GPS-nek a beállitásainál, hogy a serverhez akart kapcsolodni és emiattt merült, de egy jó fél éve már nem tettem a telefonra uj programot és a beállitásokon sem változtattam.
    Vagy egyszerüen kezdi megadni magát az akksi? 2 éves teó, csak kicsit furcsa hogy pont egy külföldi utnál kezdi el teljesen hirtelen és nem fokozatosan csökken a készenléti idö .
    remélem tud valaki ebben segiteni .
  • Kolpi
    #336
    Eladó Nokia E51-es típusú mobiltelefon!A telefon 2008 december 27.én lett vásárolva Pannonnál(telenor).Nem kártyafüggetlen.2010 december 27.ig van rá garancia.Eddig még semmi baja nem volt a telefonnak.A telefon viszonylag jó állapotban van, \"zseb kopottnak\" mondanám. Amit adok hozzá:dobot.töltő.garanciajegy.Képeket e-mailbe tudok küldeni!! Irányár:15000Ft Érdeklődni e-mailben:[email protected] MSN:[email protected]
  • SigS
    #335
    E51-es telóm eladó+ BlueGPS és így teljes értékű ingyenes navigátor! Érdeklődni privátban.

    Csak Szeged és környékére!

    Csók!
  • n3whous3
    #334
    megnézem akkor

    mindenesetre eddig egyik se vette be azokat az flv-ket amiket néztem volna, pedig standard a felbontás. Kódolást nem tudom mivel lehet másabb.

    nekem lehet nem a legújabb van fent, megkeresem mi a legutolsó
  • Dj Tommy
    #333
    Ez érdekes, mert most próbáltam ki egy flv-t a core-ral és lejátszotta
  • n3whous3
    #332
    wooooow na azt még nem láttam

    nem, core nem t udja az flv-t az tuti
  • Dj Tommy
    #331
    Akkor próbáld meg a Smartmovie-t, az is viszi az flv-t, meg a coreplayer is
  • n3whous3
    #330
    kösz a tippet, megnézem, bár nekem offline lejátszás kéne, nemtom ez tudja-e
  • Dj Tommy
    #329
    Ezt próbáltad már?:
    http://www.youtube.com/yt_mobile_app
  • n3whous3
    #328
    ok találtam még egy flvplayer nevű progit, hátha...
  • n3whous3
    #327
    nem hackeltem, semmit nem buheráltam rajta, még szignózásokat se csináltam.

    azóta frissítettem firmwaret most ok

    btw: emtubeot ki ismeri? Egy flash lejátszó + youtube lejátszó. Ezt akarnám rárakni, de túl régiek a fájlok amiket neten találok, mind szignózni akar... Nincs szinte alternatíva. Egy szép GUIjú progi van még: mobitube. De az meg nem játssza le, csakis azokat a flash videókat aminek a formátuma egyezik a youtube standard videó formátumával. Egy oldalról leszedtem pár flash videót és nem kezdi el játszani :(
  • Dj Tommy
    #326
    H*ckelted a telod?
    Mert akkor írja ki általában, hogy sérült a fájl, ha a c->sys->bin mappába rossz verziójú installserver.exe kerül.
  • n3whous3
    #325
    Hi

    Valaki t alálkozott már olyan problémával, hogy seemmit nem lehet felrakni? Először akartam egy flash videó lejátszót, majd amikor már 6 verzió se ment, random elkezdtem kersni még progikat. Most kipróbáltam azokat is, amiket eddig felraktam a telóra és egyszerűen NEM MEGY, vagy azt írja, hogy nem kompatibilis, vagy hogy sérült a fájl és ennyi... :(
  • Palika20
    #324
    És a térerőtök nem ugrál a telón? Mindig fullon van (általában)??
    Nekem eléggé ugrál! :( :( :( :(

  • PitLer
    #323
    Az elmúlt negyed évben GSM
  • n3whous3
    #322
    én 3G-ben
  • Palika20
    #321
    Akkor valószínüleg mind a két telefon antennája szar? :(

    Milyen módban használjátok a telefont? GSM vagy 3G vagy kettős módban? Lehet valami szoftveres baja szerintetek?
  • PitLer
    #320
    Nálam sem jelentkezik ez a probléma, még panel liftben is mehet a csevej - akadozás nélkül.
  • n3whous3
    #319
    nekem ilyen gondom nem volt
  • Palika20
    #318
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem : valaki tapasztata hogy a nokia e51-nek kevés a térereje épületeken belül?
    Ha GSM módban használom akkor az épületekbe egyáltalán nincs térerőm! ez a telefon hibája vagy típushiba mert ez a második e51esem 5 nap alatt és mind a kettő sza**kodik vagy csak én vagyok PECHES????
  • nesto
    #317
    én ilyesmiről még nem hallottam, de az engem is érdekelne, mivel tud többet az új szoft
  • n3whous3
    #316
    És a defaultról szerintetek érdemes? :D Van egy t-mobilról kisütött e-51-em, de úgy hallottam, hogy csak kártyafüggetlent és nem kisütöttet szabadna, mert a kisütöttekre rakott szoftver vagy fel se megy, vagy ha felmegy, akkor valamit bebaszik.
  • gmilan
    #315
    Olvastam, hogy megjelent az új szoftver. Tapasztalatok vannak? Érdemes frissíteni 400.34.011-ről?
  • husqarna
    #314
    Köszönet a segítségért, bár előrébb nem jutottam.
    Az NSS valami miatt nem tudja olvasni a telóm adatait.
  • Dj Tommy
    #313
    Itt a megoldás:
    Szoftver frissítés
  • husqarna
    #312
    helló mindenki!
    Először csináltam szoftver frissítést a mobilomon. Típus E51-es.
    A nyelv angol lett automatikus módban, de lövésem sincs hogy lehet magyarítani. Nincs hungarian opció!!!Segíthetne valaki. Tegnap óta
    küzdök eredmény nélkül, nem tudom magyar nyelvűre állítani sehogy
  • n3whous3
    #311
    Én pl nem szignóztam eddig semmit. Nem töltök le rettentő sok progit, de van egy pár, ovi storet is nézd, van sok ingyenes cucc ott is. Meg a nokiaprogramok.hu is jó, ahogy Zsolt alább írja

    btw valaki tudna egy fasza játékcsomagot felbaszni egybe rarba vagy valami? A nokiaprogramok.hu-n nézelődtem, de valahogy a legalja szennye amit én látok rajta, alig van értelmes, VAGY igényesen megcsinált progit. Néha jó szórakozni ez-az, letöltöttem vagy egy tonna játékot és egy DARAB nincs közte, ami tetszett, na talán jó 2-3.
  • Zsolt01
    #310
    http://www.nokiaprogramok.hu

    Keresd meg a Nokia E51 fórumot és sokmindent megtudhatsz.
    Sok program közül válogathatsz. Letöltésék / ...
  • sugga
    #309
    Hali! Még mindig az utánaolvasgatós stádiumban vagyok, nézegetem, hogy milyen programok vannak a telefonhoz, hogy a K550-en jelenleg használt alkalmazásaimat mikkel tudnám kiváltani.
    Több helyen olvastam ezt a szignózás dolgot. Ez pontosan mit jelent? A telefonnal vagy az alkalmazással kell valamit operálni?
    Ja és még egy kérdés: néha ránkjön, és játszunk egy kicsit BlueTooth-on a haverokkal (FishLabs játékok, GISH, stb.). Ezek mekkora valószínűséggel fognak elmenni az E51-en?
  • Mészy
    #308
    Hali. Nekem 1,5 éve van meg és még nem volt vele gondom. A fring nevű program probléma nélkül kezeli az MSN-t(nekem csak üzenet) és a Skype-ot(ennél a hívás is működik) is. Bár a Skype megy magától is. Szerintem jó kis telő, csak kicsit kicsi a kijelzője..., persze azért mondom ezt, mert ma már sokkal nagyobbak vannak. Normál használat mellett kb. 4 napot bír az akksija. Üdv.
  • sugga
    #307
    Köszi a gyors választ. Most olvasom a mobileranás tesztet, ott írják, hogy valahol a kijelző fölött van a fényérzékelő, akkor azt majd kicsit letakarjuk... Elég sokat hirdetnek, valamelyik jobb állapotút csak sikerül megszerezni :)
    Egyébként mennyire ritkán van velük gond? Mert ahogy nézem, van még néhány garis példány is, csak hasonló áron adnak nem garisat 4 gigás kártyával, esetleg még GPS vevő is jár hozzá...
  • n3whous3
    #306
    A legjobb létező wifi vevőt ebbe építették bele, az ő idejében ez volt a csúcs.

    Nálam stabil totál

    Nincs rá msn, van alap böngésző végülis, az elég szuper. Mobilos opera bizonyos szempontból szarabb is nála :) De vannak progik bőven amiket lehet találni, sőt ingyen is, nem kell szignózással baszakodni stb. Látom mindig ez a bajuk ezekkel a telefonokkal, nekem soha nem kellett, 1-2 esetben volt, hogy kellett volna, hát nem raktam fel és ennyi. Találtam mást helyette.

    Tipushibája úgy általában a felső bekapcsgombos nokiáknak, hogy elbaszódik felül a gumiborítás, betörhet a nyomógomb. Ha ilyet találszm, akkor kb 5 ezerért cserélnek keretet rajta és új gombsor.

    Továbbá hajlamos egyes esetekben kontakthibázni a gombsor háttérvilágítás

    erre a kettőre figyelj oda, főleg ha nappal veszed, a gombsorvilágítás intelligens és csak sötétben kapcsol be, addig észre se tudod venni.
  • sugga
    #305
    Hali! Már jó ideje kutakodok, le szeretném cserélni a jó öreg K550-et, eleinte új telefonokat nézegettem teljesen más árkategóriában, aztán észhez tértem, és rájöttem, hogy nyárig nem szednék össze annyi pénzt, amennyi egy akármilyen újabb csodához kéne.
    Úgyhogy most az E51-gyel szemezek, úgy láttam, 15-25 ezerért egész jó darabokat lehet belőle venni, akár még garancia is van rájuk, viszont nem akarok mellényúlni.
    Elsősorban azért vennék új mobilt, hogy WiFin netezhessek. Ez mennyire gyors az E51-esen? Gondolom, mindenféle csodaböngésző meg MSN program van rá, úgyhogy ezzel a részével csak nem lenne gond, inkább a sebesség az, ami érdekelne.
    És úgy általában véve mire kell figyelni, ha használt E51-et vesz az ember? Van valami tipikus hibája a telefonnak, ami ha fenáll a kiszemelt készüléknél, akkor jobb messziről elkerülni?
    Szoftveresen mennyire stabilak ezek a mobilok?
    Előre is köszi.
  • n3whous3
    #304
    Jah, aztán láttam, hogy miről volt szó. Mindenesetre nekem most elvileg talán nem a google maps van fent (Térképek a neve, mondjuk a kép meg minden arra utalt, hogy hát csaaaak a google maps van), de a névjegyek közt nem találtam erre utalást. Szal majd felrakom egyik nap ha wifi közelben leszek.
  • gotchaaa
    #303
    Google Térképen beül nekem van egy olyan menüpont, hogy Saját helyzetem és az gps meg minden nélkül úgy nagyjából el tud engem helyezni a térképen, bár eddig úgy tűnt, hogy internetkapcsolat midnenféleképpen kell hozzá.