57
Adventi hangulatvilágítás, lámpa, otthonra, házra, ablakba, ajtó körül, kerti bokorra, fenyőre, kerítésre, eresz alá
  • Nuki
    #17
    Én a szobámba tettem csak és kizárólag KÉK égőket :)
    Így, hogy mostmár másik szobában lakom, nem fogom túlzásba vinni, ablakba kiteszek valamit, így előre ennyi. (aztán ha helyben megtámad az ihlet, akkkor arra módosítom:)
  • VRSDM
    #16
    nekünk embernagyságú, mikulás van, beledugva a kéménybe, 2láb lóg ki :D szerintem mókás...
  • Wolfsnack
    #15
    amit még utálok és giccsesnek tartok, a mikulás ami mászik fel egy kötélen, kiráz a hideg tőle
  • Atkamon
    #14
    ez kurva jó:D
  • Wolfsnack
    #13
    persze a kép amit beszúrtam túlzás, de az ablakban valami dísz az nem fogyaszt sokat
    sőt mi ilyen konektor időzítővel oldjuk meg

    bekapcsol 16 órakor amikor sötétedik és 23 órakor ki, mert aludni jobb sötétben

    villógó díszek viszont irritálnak, szomszéd se örülne neki gondolom ha valami folyton vibrálna
  • gz8
    #12
    Ha tisztességes mennyiségű hó is esik, akkor szépen mutat :)
  • Szabi1991
    #11
    ez se rosz :D
  • gabber_saviola
    #10
    nagyon komoly :Dddddd
  • hykao #9
    Micsoda pazarlás...
  • Szabi1991
    #8
    de durva :O
  • [Walaki]D`Lair
    #7
    Mi is szoktunk fényesíteni, de nem kell azé' túlzásokba esni...ablakdíszek, fára égők, korlátra égők...ilyesmi...:)
  • CattiBrie
    #6
    Nem messze tőlünk egy családi hátat kidíszítettek égőkkel.. de szerintem nagyon csúnya. Olyan nevetségesen majmolós.
    De azért meg lehetne ízlésesen csinálni..
  • Rockynhooo
    #5
    áá annyira yol néznek ki... :)
    mi elég szolídan oldjuk meg, egy két ablak dísz, meg egy világítós akármi az ablak köré!
  • akyyy
    #4
    pont tegnap beszéltük, csak karányoskor érdemes kitenni, ha csak nem vagy gazdag, aki szórja a pénzt áramszámlára
  • Dragooon #3


    annyira jók:)
  • SimaSuna #2
    karácsonyi fényjáték :)
  • Wolfsnack
    #1
    Szeva!

    Holnap advent első vasárnapja van, egyre divatosabb világító dolgokat kifüggeszteni mindenhová.
    Ti szoktatok ilyet csinálni? Mi csak diszkréten az ablakba valamit, de vannak akik igen komolyan kidekorálják a házukat