597
Battlefield: Bad Company
  • PoisonChihuahua
    #557
    Én meg pont tegnap néztem a külföldi oldalakon, hogy a Classic kiadás 14,99 Font (~ 4500 Ft)...
    A vicc az egészben, hogy én kb. 1 éve vettem 9000 Ft-ért a Gold Edition-öm. :)
  • Lunatic83
    #556
    a pc dome shopban a bf:bc jelenlegi ára: 18.740 Ft
  • Lunatic83
    #555
    ment rá még egy szavazat
    ahogy elnézem, a többség is erre szavaz...
  • PoisonChihuahua
    #554
    Itt van az a bizonyos szavazás amit már korábban említettem. Én a Garand-ra tettem a voksom, ikonikus 2. VH-s fegyver és talán még használható is lesz a BC2 modern fegyverei között. :)
  • Lunatic83
    #553
    gondoltam újra elkezdek kicsit játszani a BC-vel...
    a játékom enyhén szólva kritikán aluli... iszonyat volt.... nem is játszottam többet mint 5 perc...
    nagyon elszoktam az irányítástól, nagyon úgy akarok játszani mintha az 1943 lenne...:(
    tank vezetésnél a külső nézetre akarok váltani, de inkább fényképezek helyette...
    pozíciót akarok váltani a tankba, de helyette kilépek belőle...stb...


    még mielőtt elkezdek játszani Smithwarden-nel előtte kicsit rámegyek a single részre, h újra megszokjam az irányítást..
  • Lunatic83
    #552
    ott a pont, lebuktam, már vagy 1-2 hete nem is játszottam...
    az a k. 43 elvette az eszem... :)
  • PoisonChihuahua
    #551
    Csak a kisebbeken van 3x2 láda. A nagyobbakon (Oasis, End of The Line, Harvest Day) 5x2 láda van.
    Gold Rush-kor pedig a támadóknak van egy megadott számú "Respawn Limit"-je, amit egy kék csík mutat, ha elfogy akkor vesztettek, viszont ha sikerül megsemmisíteniük egy adott szakasz 2 ládáját, akkor egy negyedet visszakapnak.
  • Smithwarden
    #550
    Thx a leirast.
  • Lunatic83
    #549
    a régi játékok UT, quake, delta force, shadow warrior, cs, stb pályái sajnos több okból is kiesnek, kicsik, s többségük zárt térben játszódott... vagy elég erősen le volt szűkítve...
    pedig volt pár örök klasszikus...
  • Lunatic83
    #548
    a BC-ben két mod van
    egyik a goldos, vagyis van egy védő ill. támadó csapat,
    a védőknek meg kell óvnia két ládát, ezek a ládák bizonyos mennyiségű lövéstől , vagy ha aktiválod a ládán a bombát, felrobbannak...
    minden pálya 3 szakaszra van felosztva (3x 2 láda van), ha a támadok felrobbantják a ládákat, elérhetővé válik a köv. pálya szakasz...
    a védőknek meg természetesen meg kell védeni a ládákat, ha elfogy a megadott idő/élet mennyisége, akkor ők nyernek.....
    a pályák óriásiak, így nincs olyan h csak két út vezet a célhoz...
    a másik mód, amit később raktak a játékba, az a zászlós, ez sajnos elég gyengére sikeredett.... valahogy nem találták meg a megfelelő beállításokat... itt egyből fullra elérhetőek a pályák, így nem áll másból mint zászlótól zászlóig rohangálni... s ha szerencséd van, találkozol egy ellenséggel... igaz van itt egy k. jó pálya, amikor egy híd köt össze két városrészt...
  • Smithwarden
    #547
    Regi UT99-es Assault mod a best...3-4 pont van ahol at kell jutni a tamadoknak a vedok ellen es van egy vegso cel / dolog amit azutan lehet felrobbantani.
    Bar valami ilyesmi van alap BC-ben is, vagy rosszul tudom (soha nem jatszottam vele meg online )?
    Ezen kivul a sima CS-szeru A-B bombalerakos es a BF-es zaszlos modok amik jok sztem.
  • Lunatic83
    #546
    nem mellékesen a videón látható pálya a kedvenc pályám a 43ban...
    remélem a BC2-be is beraknak 1-2 kis pályát, olyan kis arénát, ahol aztán mehet az ereszd el a hajamat.... XD


    írták h lesz több mod is a játékban, ti mit látnátok benne szívese?
    egy kis régifajta deathmatch? team-deathmach? ctf? king of the hill? stb...
  • Lunatic83
    #545
    "...használhatnak majd 2. VH-s fegyvert a BC2 multijában..."

    M1903 Sniper rifle VS. M95 Sniper rifle
    érdekes meccs lesz... XD


    ha már szavazni lehet, én inkább a rifleman fegyvereire szavazok...

    a legnagyobb hátránya a kis tár lesz...
  • Lunatic83
    #544
    láttam már a trailert, tényleg iszonyat jó
    és végre nem a havas pályát nyomatják....

    azt hiszem ez lesz az a játék amikor nem fog érdekelni semmi, már az elején meg kell venni...
  • PoisonChihuahua
    #543
    Itt a legújabb BF:BC2 trailer. Nem közvetlenül a multiból van a videó, inkább annak a hangulatát mutatja be, amolyan kedvcsináló, viszont marha jó.

    GC 09: Squad Stories Trailer HD

    A hivatalos blogon meg olvastam, hogy megint lesz ajándék az előrendelőknek, történetesen egy AK-74U-ról van szó, ill. akiknek megvan a BF1943, azok használhatnak majd 2. VH-s fegyvert a BC2 multijában, hogy pontosan melyiket, azt közösségi szavazás dönti majd el.
  • PoisonChihuahua
    #542
    Heroes-ért én is automatice megkaptam, mondjuk nem meglepő, hisz egy rendszer alatt vannak. Képfeltöltéssel nem tudom mi van, majd megnéztem, bár én úgyis csak bugshot-okat nyomok.
  • Lunatic83
    #541
    lassan egy hónapja nem elérhető a képfeltöltés a BC oldalán
    pedig készítettem pár jó képet játék közben, remélem előbb utóbb sikerül majd megosztanom, s nem tűnik majd el a semmiben...

    a bf veterán se műxik, valószínűleg az 1943 miatt, azt írták nem kell majd regelni, hanem automatikusan megkapja mindenki a jelölést...
  • Lunatic83
    #540
    mint, állat... főleg a kis sunyi snipereket(mint jómagam:) érdemes lekéselni... XD az a legjobb ha sorba ülnek mint a verebek...

    a játék menüjében meg is nézheted,h eddig kit késeltél meg...

    jelenleg 718 dogtag-em van... sajnos a sajátomét is "osztom" elég rendesen, de ez elkerülhetetlen... utána koncentrálok a revansra, s vagy én is lealázom, vagy nem...
  • Zickler
    #539
    Hi!
    egy olyan kérdésem lenne hogy sima dog tag-t, amire "rá van írva" valakinek neve hogyan lehet szerezni. Lekéselem?
  • Lunatic83
    #538
    én most/ még mindig az assault-os cuccokkal szenvedek, vagyis már csak egy akadálya van, 6 embert kell megölnöm gránátvetővel...

    eddig nem szerettem ezt az osztályt, de tegnap k. jól ment vele a kaszabolás (20-30 kill)... a kedvencem az m16 és a m416

    majd az Ascension pályán próbálkozok, mert ott lehet sok falat berobbantani, s így vele együtt ölni is...sajnos face2face nem megyek sokra vele, mert a demo után visszavették a fegyver erejét, így esélyem se lenne, szitává lőnének, mielőtt betárazná a 2. gránátot...


    a másik számomra oly kedves "követelmény" az a 20 squad spawn, abból valami kempelős game lesz... felkúszok az ellenségig, elbújok, semmi ölés, csak kussba lapítok mint xar a fűbe, és várom a csapattársaim...csak evvel az a gond, h ha valami idióta tőlem éled újra mondjuk egy m60al és mellettem kezdi el szórni a golyókat... ez a halálom, látja h sniper ül a fűben, de azért ott osztja az észt.... esélye sincs akkora távolságból ölni, csak felfedi a búvóhelyét...
  • FuryAlpha
    #537
    ah okes koszi!
  • Lunatic83
    #536

    A 8. gombot jobbra(vagy balra, vagy fel vagy le, mittudoménmá melyik volt:) kell megnyomni játék közben, ekkor villan egyet a kép, így lefényképezted az adott nézetet, s már fel is töltötted, ennyi...
  • FuryAlpha
    #535
    hogy lehet kepet feltolteni?
    Van az a 3kepet toltsel fel achievement.
    How? How?
  • Lunatic83
    #534
    Egy hónapos "kényszerpihenő" után azt hittem 50es skill levelem lesz...
    de nem , sőt! 9ről 7re javultam.... XD


    délelőtt kipróbáltam a B1943-at... nem rossz, bár kicsit szokni kell h nem olyan modern fegyverekkel vagy... :)
  • Lunatic83
    #533
    inkább gyönyörködtem a látványban, "páholyból" néztem végig.... :)
    a képen nem jön át, de k. közel volt...

    nagyon szeretem ezeket a kisebb járműveket felrobbantani aknával, c4el, rakétával, tankkal, bármivel... jobb mint a házakat lerombolni.... :)
  • PoisonChihuahua
    #532
    Szép!
    Gondolom rendesen meglepődtél amikor egy HMMWV robbant be melléd.
  • Lunatic83
    #531

    nemtudom mennyire kivehető, de az az égő izé egy Hummer volt...
    ha nem is az égbe, de az épület tetőterébe felrepítettük... XD
  • Lunatic83
    #530
    nem dehogy, csak mostanában kicsit jobban megnyomtam a játékot...
    nyaralni megyek :)


    ...

    talán estig kibírom nélküle ;)
  • PoisonChihuahua
    #529
    Akkor, te csak az acsiért játszottál? O_O
  • Lunatic83
    #528
    végre megvan a 10.002 kill, most vagy egy hétig nem játszok vele :P
  • REPS0L
    #527
    most nem jövöl? :)
    ránézhetnél am a mikire mer én így gyorsan ráunok :D
  • Lunatic83
    #526
    igazából még meg se néztem...
    most a minél több ölésre koncentrálok, nem sniperezek és társai...
    még kb 400 kill kell a 10002 eléréséhez...
    tegnap is már majdnem kifolyt a szemem estére :)
  • REPS0L
    #525
    na még mindig nem működik? :s
  • REPS0L
    #524
    helyes, majd du játszunk ha leszel, sokkal izgalmasabb szvsz a játék mikrofonnal, nem olyan unalmas :)
  • Lunatic83
    #523
    én szerintem totálisan elnémítottam , nem csak kapcsolgattam a cuccot...
    idáig "felesleges" volt nekem a cucc, nem volt "kiért" használnom... de majd ma megnézem h mit tehetek az ügyért...
  • REPS0L
    #522
    hát csak annyi az egész hogy a fülesen lévő kis kapcsoló zöld legyen, és akkor jó!
  • Lunatic83
    #521
    ja és bocs h olyan sokáig nem léptem a játékba való hívásra, de pont nyerő futamban vettem részt, azt pedig nem szeretek félbeszakítani....

    a füles meg nálam nem műxik, vagy le van tiltva, vagy el van állítva, nemtudom, de majd utánanézek, eddig nemnagyon volt rá szükség, csak zavart.. így nem használtam...
  • Lunatic83
    #520
    thx, jó passzban voltam így jól ment a játék...
    szerencsém is volt... az Oasis pályán pont védtünk, néha megfeledkezve a feladatunkról, "akciózni" szoktam az ellenségnél, most is gyorsan felkúsztam az ellenség bázisára, hál'istennek csak egy eltévedt emberke jött velem szemben, miután azt elintéztem c4es bombákat helyeztem a tankok területére, ekkor még üres volt a plac, ezért gyorsan elfutottam megkéselni azt az ágyús "k*cs*g*t", s észrevettem h közben leszállt a heli a tankoknál, a szokásos kis javításra.... több se kellett, detonátor a kezembe és BUUUMMMM ... :))))

    a másik kedvenc "akciós" területem az end of the line pályán van... a víz és az út között felmászok az ellenséges objektum felé, a közeledő tankokat megjelölöm, de el is bújok előle , ha szerencsém van út közben 1-2 snipert is elkapok, aztán megkéselem az ágyús csávot, c4 az ágyúra, elfutok a bázis elejére, ahol már a sniper nem tud bemérni, aztán ha látom h műkődésbe lépett az ágyú, BUUUMMM... és ezt még simán el lehet játszani 1x 2x... odafut c4 le, elfut... műkődik->bummm... és sokszor ugyanaz az ember az áldozat... b) változat, megkéselés után az ágyú mögött van egy bokor, oda elbújni és csak várni a következőt... :)


    persze nem mindig jönnek be ezek (és nem is lehet olyan sokáig csinálni), van amikor úgy lelőnek, vagy leszúrnak mint egy disznót... DE ha bejön... :)
  • REPS0L
    #519
    fújok még egy cigit aztán megyek lassan
  • REPS0L
    #518
    látom, away vagy.