Dél-Korea is hozzáférést akar a légiutas-adatokhoz

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3
USA és az EU miért akar adatbázist csak úgy?
#2
A japanok nem kedvelik az idegeneket, ezt tudjuk. A kinai munkaero beengedese helyett fejlesztik a technikat. Korea pedig csak valszolni akar a japan lepesre, mivel a ket orszag viszonya nem tul baratsagos. Egymasnal talan csak a kinaiakat utaljak jobban.

Egyebkent a japanokat es az angolokat sem igazan ertem, ha nem tudjak azonsitani a sajat allampolgaraikat, akkor semmi ertelme figyelni a kulfoldiekre, mert attol, hogy valaki nincs benne a beleptetesi adatbazisban, meg nem biztos, hogy japan. (lehet pl. illegalis bevandorlo is eszak koreabol...)
kisgabo
#1
hova tart ez a világ... <#wow3> korea meg miért akar adatbázist csak úgy? mindenkirõl... azért jóval kevesebb usa turista megy koreába.