70
Football hooligans - minden szerdán 23:00-kor a Discoveryn
  • Nadi
    #30
    Ez a film érdekelne. A címét meg tudnád mondani?
  • Winz
    #29
    Ütősebb lett volna ha Westham hulligánt játszhatott volna.
    De Westhames ultrás film már volt,nem a Greenstreetre gondolok...abban egy rendőrnek kellett beépülnie a westham ultrái közé,annyira sikerült,hogy tönkre ment a családi élete,alkesz lett,és szélsőjobbos felvonulásokon vett rész..kicsit durva volt.
  • Winz
    #28
    Én pont az angolról maradtam le,pedig hogy készültem rá :(
    Igaz a yutyubon pótoltam.
    Az olasz se lesz gyenge,mikor az Inter meccsén leb*sznak egy robogót a lelátóról :)
    Most nem azért de az Alkaida az egész Sansirót a levegőbe röpíthetné,annyira "fasza"ott az ellenőrzés.
  • skristof
    #27
    egyelőre 7 részt sikerült leszedni, nem rossz
    de elég megrendezettnek tűnik, szvsz azok akik szerepelnek azért nem annyira fejesek, sőt...
    szóval a den haag-osokon nincs mit meglepődni
    danidájör meg egy szimpla színész akinek van egy kedvenc csapata, köze nincs sem a hool-hoz sem az ultrához
  • hunbasser
    #26
    ja,eléggé keresztbeálltak a szemei :D ha nem ivott volna,szerintem ugyanúgy be lett volna szarva,mint Argentínában :D (ott át is ment másik szektorba)
  • Hajnalcat
    #25
    Nagyon jó sorozat (Y) (minden részét láttam eddig), pont ma néztem meg a tegnap esti részt, a törököset videóról. Basszus, Danny hogy be volt rúgva. :DDDDDD Jól leitatták a Fenerbahce szurkolói.
  • hunbasser
    #24
    azért érdekes,hogy a srác whu-s,közben meg elvállalta azt a filmet,amiben chelsea drukkert játszik... :D
  • hunbasser
    #23
    annyira nem jó,könyvben sokkal jobb,én most olvasom.

    csak azért lett megemlítve,mert a film főszereplője ennek a sorozatnak a műsorvezetője.megy mindenfelé,lebratyizik a hoolokkal,bemegy velük meccsre,stb.
  • GTheo
    #22
    Futballfaktor ilyen jó film? Asszem megvan itthon valahol DVDn...
  • báttyó02
    #21
    jaja láttam,jó film volt nagyon:) tuti ebbe is belenézek
  • hunbasser
    #20
    azt ne mondd nekem,hogy most az első részt nyomták le.... :) mert hogy most volt a törökös.

    feliratot nem hiszem,hogy találsz hozzá,de magyar torrent trackereken az eddig nyomott részek fent vannak.

    nem tudom,hogy hol,nem néztem még,de akkor sem mondanám,ha tudnám,hisz itt tilos a warez...mindenesetre haverom szedi minden részt,szóval,majd tőle fogom megszerezni :)

    12 részes,kb 300-400 mb körül van egy rész,pont egy dvd-nyi anyag :)

    és nem is lenne hülyeség kiadni dvd-n,sokan megvennék.
  • Nadi
    #19
    Az 1. részben Törökország van.

    Magyar felirat létezik a filmekhez? Mert nekem megvan az összes rész, viszont 1-2 dolgot így nem teljesen értek.
  • hunbasser
    #18
    :DDdddddddddd A futballfaktort láttad?

    az a csóka a műsorvezető,aki Tommyt játsza a futballfaktorban.
  • bardocz
    #17
    hollandokat láttam,azok nem gynegék,akik lebontották a saját stadionjukat:D
  • Rockynhooo
    #16
    sajna még csak két részt láttam
    a szerbeset meg a hollandot , de mind2 ütött!
    remélem vhonnan majd lelehet töltögetni az összes részt!
  • báttyó02
    #15
    jajj de fasz vagyok,ott van a bannerba...:DDDD
  • báttyó02
    #14
    hánytól szokott lenni?
  • ForzaInter
    #13
    az argentin huligánok minden túl tesznek...
    ott fanatikus őrült szurkolók vannak... európába ebből már nagyon kevés van kisebb országokban pl szerbeknél,görögöknél nagyobbak közül már csak olasz...
  • hunbasser
    #12
    ja.a Racing drukkerek :DDdddddd jól nyomják,így védik meg a csapatot az alázástól :D
  • endiboy
    #11
    azt hiszem hollandokat láttam... meg akarnám nézni, de mindig elfelejtem vagy már alszok :S
  • Punker
    #10
    1-2 részt láttam nem rossz
  • John Cena
    #9
    Olasz az igazi
  • 9csöves9
    #8
    az argentínost láttam,kemény volt azis

    hihetetlen milyen fanatikus az egész stadion
  • hunbasser
    #7
    mondjuk a Den Haagosokon én is elcsodálkoztam...ilyen még nem volt,hogy lemondta volna valaki a találkozót,ha jól emlékszem.

    a mostani török részben meg elég barátságosak voltak a feneresek,én azért a helyében nem vettem volna fel a kabátot meg a sálat... :D
  • hunbasser
    #6
    általában mindig az van,hogy ha megtudják,hogy Danny beszélt a riválisokkal,akkor egyből csúnyán néznek rá,és ő meg lécel.

    a múltkori argentinos részt láttad? ott majd be szart :D majd leestem az ágyról,mikor így ugrál,közben meg benyögi,hogy "Asszem,most betojtam!" meg így nyomja a szinkron,hogy "Majd leesik a fejem!" erre ez meg elüvölti magát,hogy "FUCK!" :D
  • 9csöves9
    #5
    a lengyelekre lettem volna kiváncsi,róluk lemaradtam

    a hollandok se voltak gyengék,bombák stb...ott meg pont a Den Haag-osok nem járultak hozzá a felvételhez pedig ők ottvannak a toppon
  • hunbasser
    #4
    a szerbek tényleg durvák voltak.

    meg egyébként sem vagyok híve a pisztolyos/késes huligánoknak :\

    oroszoknál meg nem volt semmi,hogy 200 vs 200 elkezdték egymást püfölni :D

    az első rész gondolom az angol volt,aztán még talán volt svéd,már nem tudom,majd letöltöm,ezeket nem láttam :S
  • 9csöves9
    #3
    jó kis sorozat

    a szerb rész durva volt,az oroszból pedig a női huligánok voltak érdekesek
  • hunbasser
    #2
    egyébként viszonylag későn nyitottam neki topikot,mert már régóta nézem,és ez már a 7.rész volt talán,és azt hiszem,hogy 12 részes ez a sorozat.

    de gondolom majd fogják ismételgetni ^^ (Discoveryn szokás)
  • hunbasser
    #1
    Nos,ez a dokumentumfilm sorozat szerdánként szokott menni a Discoveryn,és mindig más országokban jár a Futballfaktorban(Football Factory) játszó Danny Dyer.

    mindig szoktam nézni,szerintem elég jó.

    várom a véleményeket