9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kill3r21
    #5694
    lehet szerevezni az SG-s multi csatákat....nem figyeltem de nincs benne lan nem?
  • kill3r21
    #5693
    nya így éjjeles műszak után, aktiváltam kipróbáltam, extrem-re tettem 1650 es felbontiba, 25-35fps között mozog és picsaszép...xboxon is tetszett gyerekek de ez igy igazi, levagyok hidalva :)
  • foxxi
    #5692
    Olyan mint a szervrek, végtelen ciklusra vannak kapcsolva és baxnak menni
  • Zaraki Kenpachi
    #5691
    Ez a mycrysis.com oldal csak velem szórakozik??? Be loginol, de amint rá megyek valamelyik másik fülre rögtön kidob és nem hajlandó loginolni, csak ha a main-re megyek. Ott viszont kezdődik minden elölről.
  • Sir Cryalot
    #5690
    Attól függ miből nézzük a lobbyt, ha gőzölgő szarkupacra (x) mutató jegyeket mutat, akkor azonnal kezdjünk hozzá szemforgatni, amennyiben korrekt szimulátorról van szó (semmiféleképp sem microsoft), a szemforgatásunk abbamaradhat.
  • Fpocok
    #5689
    Az.
  • Gabe18
    #5688
    Ja, dehogy.
    Mért a "lobby" is konzolos ördögtől való szentségtelenség?
  • Fpocok
    #5687
    Remélem nem vetted magadra, nem ellened szól. Csak sír a szívem, amikor ilyeneket olvasok a PC fórumban
  • Gabe18
    #5686
    Hát most hogy írjam hogy örüljél neki? Ahol összegyűlnek ott a népek csata előtt, és szidják a Crytek-et per pillanat...
  • Fpocok
    #5685
    "Bemész a lobby-ra..."

  • Gabe18
    #5684
    Viszont a multi meg van dögölve.
    Bemész a lobby-ra, kiválasztódik a pálya, aztán nem indul meg a visszaszámlálás hogy kezdődjön a meccs. Vagy ha elindul ezzel a "tikk-takk" hanggal akkor visszaszámol 1-ig, és ott 1-en megáll és tikk-takk-tikk-takk a végtelenségig...
    Úgyhogy eddig jó.
  • lolSL
    #5683
    hát olcsóbb csak xbox dvd-t gyártani :)
  • Fpocok
    #5682
    Day0 Patchel javították. De a DVDre még úgy van kiírva.
  • Gabe18
    #5681
    Mindenki megnyugtatására, nincs már START a menü elején, hanem totálteljesenhardcore pc módra "Press Enter".
  • Gabe18
    #5680
    Ja akkor az más.
  • lolSL
    #5679
    gamespyid.com nickkel lépj be.
  • orichalcos
    #5678
    COol, már csak az a gond hogy nem fogadja el mycrysis-os nickemet.
  • Gabe18
    #5677
    Aha, kösz. Na akkor ezt is megértük.
    Akkor én is felrakom, mert eddig nem akartam vele feleslegesen küzdeni.
  • lolSL
    #5676
    tudják, mert ez nem az aktiválásra vonatkozik, hanem ea downloaderbe akkortól töltheti le aki tőlük vette a gamet.
  • Ari18
    #5675
    Nekem is megy a sima verzió!
  • Gabe18
    #5674
    Sima verzióval?
    Akkor az se igaz ami a #5668-ban van? Mert akkor már maguk se tudják mit csinálnak...
  • orichalcos
    #5673
    Na beengedett játékba. :) Aktiválás sikeres.
  • Gabe18
    #5672
    Holnap ilyenkor.
  • Drizzthsz
    #5671
    Lehet aktiválni. ;)
  • GDI
    #5670
    Én csak arra probáltam célozni, hogy szerintem a videoban nem ez volt a fö poén, hanem a végén mikor kizuhant
  • balika16
    #5669
    Egész pontosan 25-én oldják fel A megadott időpontok GMT-ben vannak, mi pedig CET-ben vagyunk (GMT+1), vagyis pont éjfél
  • balika16
    #5668
    24-Mar-11 Hungary 23:00

    tehát majdnem 25.-én oldják fel!

    Feloldások!
  • tommygear
    #5667
    tragédia
  • tommygear
    #5666
    azok már pingek :DDD
  • koschwarz
    #5665
    szerintem ez is egy easter egg :D
  • SZilaJMaGGoT
    #5664
    Akkor én voltam figyelmetlen... :D
  • asysoft
    #5663
    Szerintem itt nem az a pláne, hogy nem vette észre, hanem hogy -ahogy ~0:11-től láthatod- a semmibe gyalogol le lelkesen a katona...
  • modelcar
    #5662
    Na ezt sztem megérdeklődöm EA Hungary-nál, hogy nekünk miért nincs.
  • foxxi
    #5661
    Eddig is a multiról beszéltem hogy megy...

    Na szeressem amikor el se olvasnak, csak nyomják a dumcsit :P
  • foxxi
    #5660
    A legalacsonyabb pingű szerver az 109, ennél kisebb nincs. Jah, és csak unranked enged be ( a ranked szerverek végtelen ciklusra kapcsolnak és 1 mp-nél kifagynak ), bár érdekes hogy unrankeden is számolja az xp-t stb.
  • item
    #5659
    Várgyáá vazze, ez a multi része nem ? Ott lehet van ilyen beállítás,én a single részről beszéltem..
  • DarkSector
    #5658
    Jah NextRém-e? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #5657
    Igaza lehet, mivel simán kívül eshet az AI perspektíváján és ettől nem butább az AI, csak kisebb a látószöge. Max olyan szempontból tekinthető butának, hogy nem keres a tekintetével, csak előre néz. De nézz meg egy bármilyen videót ami bemutatja az AI "látó" képességét. Semmivel nem butább az AI mint bármely másik játékba. Vagy jobb lenne, ha egy bizonyos nagyságú körön belül bárhogyan észrevehetne? Az sem lenne élethűbb... :D
  • item
    #5656
    Biztos annak a genyó nvidia-nak van a keze a dologban... Kecsegek!
  • DarkSector
    #5655
    Átnevezte magát már nem bob...:)