9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Skynet
    #8386
    Nemtoom egy rakat embernél néztem külföldi fórumon hogy az 1.9 óta csak new game...RESUME-ra töltöltöl és nemtörténik semmi...
  • grebber
    #8385
    Ott valami gáz lehet én is folyamatban lévő game közben (tehát volt mentésem) tettem fel a patcheket és minden jó betölti a mentéseimet!
  • Skynet
    #8384
    Öhm....Felraktam a játékot,feltettem a. 1.9-et feltettem a dx11-es motyikat...Minden szép és jó,de a játék szarik betölteni a mentett állásokat,állandóan új játékot kell kezdenem...Láttam más fórumokon hogy sokan szenvednek az 1.9 óta ezzel..Van már vmi megoldás?
  • grebber
    #8383
    Windows 8-al jön a DX11.1 Remélem lesz ilyen patch is a gamehez
  • grebber
    #8382
    Nézegetem mindig userek editor képeit hát ha ez az engine hozzáértők kezébe kerül akkor lesznek itt nagy bokalefosások álleesések.

  • grebber
    #8381
    Szerintem rajtad kívül még nagyon sokan remélik, hogy ehhez már el is készülnek faszák!
  • kill3r21
    #8380
    korrekt cucc, remélem jönnek fasza modok
  • zotya10002
    #8379
    Hogy lehet itt nyomatni?
  • orichalcos
    #8378
    Na ha már kijött a szerkesztő, egyik ismerős meg is csinálta a crysis 1-es steel mill pályát, ahol csináltam egy rövidke pályabejárást:


    Katt
  • Cris99
    #8377
    graffitik
  • grebber
    #8376
    Szerintem nem érdemes ezt felrakni!
  • KaBuTo666
    #8375
  • Sir Cryalot
    #8374
    Lehet menni nyugodtan UDK editorozni és csinálni lakihegyi adótornyot dx11-el ha akar valaki valamit szvsz , az érdekes. Valamelyik elektrotechnikában ott van a története is.
  • orichalcos
    #8373
    Nézd meg a képeket. Az egyik a hivatalos pack a másik a Maldo pack de oda van írva csak el kell olvasni. :S
  • Sgtfathi
    #8372
    Honnan is tudjuk hogy ez jobb mint a gyári Hd pack?
  • orichalcos
    #8371
    Hölgyeim és uraim. Akinek nem elég a gyári hd pack annak itt van egy még jobb:

    Maldo Textura Pack:


    Pack

    Működik elvileg 1.9-el is.
  • janihunk
    #8370
    Azt majd holnap vagy azután mer jön az új vinyóm.
  • KaBuTo666
    #8369
    Ne is mond...30 perc után egy talajt nem tudtam benne csinálni...:D Kénytelen voltam tutorialt nézni, és megdöbbenve láttam hogy kicsit más a logika a többi editorhoz képest. Doom3 editor pl teljesen jó. Azt imádtam és pár hét után már össze lehetett rakni egy rendes pályát. Bár én nem adtam ki őket, de pl csináltam egy labirintust és egy arénát. De olyan durva, akkoriban még gépfogó pályákat csináltak egyesek hogy az atomerőmű gépeken is szaggatott. :D Nosztalgia ftw.
  • Cris99
    #8368
    Passz, reinstall?
  • janihunk
    #8367
    Semmi.
  • janihunk
    #8366
    De ha kilépek winbe akkor ott a hibaüzenet. Nah de megpróbálom hátha.
  • Cris99
    #8365
    Be! De várj többet mert igen lelassult a betöltési idő a patch óta...
  • janihunk
    #8364
    Nektek betölti a mentést az 1.9 feltétele után? Direkt kezdtem újat de se a resume game se a load ne működik. Tölt csak és a hátérben meg leál.
  • grebber
    #8363
    Nem de a VGA gyártók örültek volna akkor az biztos :D
  • arty
    #8362
    jah, ha 0day lett volna dx11, akkor a milliók inkább pécére veszik :DDDDDDDDDDDD
  • arty
    #8361
    dx9ben is szebb minden másnál, dx11ben pedig szaggat, ahogy elvártad

    mi a probléma? hogy nem szaggatott 0day? gratulálok ...
  • janihunk
    #8360
    Nah akkor megérett a 3. kijátszási lehetőség ha majd új kártyám lesz :D
  • bertino
    #8359
    ezekszerint nem neked valo :(
  • grebber
    #8358
    Hát nekem sehogy sem sikerült ebben az editorban bármit is csinálni túl bonyolult.
    Far Cry 2 editora ehhez képest dedós kifestő volt ott még a hülye is tudott pályát csinálni!
    De itt nem látom át mi micsoda :(
  • Sgtfathi
    #8357
    Szerintem sehogy!
    Nálam is monitorozva úgy elhasználja az 1gb-ot a progi mint a pinty.
  • janihunk
    #8356
    Mutatós a DX11 az már biztos. De a HighResolutionTexture-t sehogy nem lehet engedélyezni 512mb os kártyán?
  • DarkSector
    #8355
    Epic fail.
  • KaBuTo666
    #8354
    epic fail.
  • bertino
    #8353
    fail.
  • Cris99
    #8352
    Ha alig játszottál vele, honnan tudod milyen a graf? youtube-on nem látszik azt ne mond!
  • DarkSector
    #8351
    Ez is lehetséges, de aki Crysis 2-őt megvette, annak tudatában hogy akkor MÉG aktuális volt a DX11 ezért ennek kb 0.1% valóságtartalma lehet.
  • DarkSector
    #8350
    Nem nyomom sehogysenem, mert nem töltöm le még1x régebben a beta-ban 1-2 mapot megnéztem aztán majd ha olcsóbb lesz megveszem.

    Sokat youtube-on videókba láttam.
    Nem védem, inkább a butaságokat javitottam.
  • Cris99
    #8349
    Nagyon véded, de égő hogy akkor warezzal tolod ugyanis PC-n már régóta nem advanced meg hadrcore van, hanem high, és stb...
  • lolSL
    #8348
    vissza kellett tartani hogy ne befolyásolja a konzolos eladásokat hogy csak egy szart kapnak a szardobozaikra
  • BoneDragon
    #8347
    Még is az elején dx11-el vágtak fel, utána meg ki se akarták adni. Tiszta ciki. :/