9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #448
    Jobban teszed ha vársz.Év végéig lehet lesz új DX11-es széria majd inkább abból vegyél!
  • Synchronous
    #447
    Pont van annyi spórolt pénzem hogy megvegyem az új ati 5970-est, de egyszerűen sajnálok rá 160-at kiadni, csak a dx11 miatt. Alig különbözik a 9-től vagy a 10-től.
    Még sztem a mostani vga-mat sem használom ki, de a Crysis 2 lehet hogy szép lenne dx11-ben és minden maxon... szal nem tudom mit csináljak.
  • grebber
    #446
    Igen lesz benne!
  • hiper KOCKA
    #445
    A 2. rész fog dx11 támogatással rendelkezni?
  • grebber
    #444
    Cd galaxis:9990FT
    Zavvi.com: 320Ft-os fonttal számolva év végére ki tudja mennyi lesz 8944ft.

    Remélem ez is magyar felirattal jön majd.De erről info még nincs!
  • gduck
    #443
    Nem biztos, hogy légből kapott, de én speciel az incrysis.com információiban bízok Ott meg még nincs semmi ilyenről szó.
  • grebber
    #442
    Ja tehát légből kapott!Magazinba 2010 december volt írva!
  • gduck
    #441
    A hivatalos infó: 2010 utolsó negyedéve. Ennek az "átlaga" november 15
  • gduck
    #440
    CryEngine 3 Brochure
  • grebber
    #439
    Honnan az info?
  • zsozso29
    #438
    Úgy néz ki November 15 a megjelenés.
  • gduck
    #437
    Természetesen VERY HIGH beállításra gondoltam DX10 alatt + FULL AA és AF ;)
  • Bucser
    #436
    1920x1080-ban fut a crysis a 8800GT-men. CCP 1.31-el high-ra állítva.

    Most full részletességre vagy FUll felbontásra gondolsz? jó lenne eldönteni:)
  • Snexi
    #435
    amőgy éns em vagyok pc párti,mert van ps3-am is,igazából egyikkel sem játszom ma már
  • Snexi
    #434
    de nem is a fullt mondtam,konzolon sem fog a pc-s grafika fullján futni...
  • bertino
    #433
    nem hiszem, mert messze a legnagyobb badarság.
  • Szega87
    #432
    cool story bro
  • gduck
    #431
    Pedig hidd el :D AA és AF és egyéb feature ide vagy oda, játék közben egyszerűen nem igen veszi észre a szemed! Akkor nem képkockázod ki;)
    De nem is erről szólt volna a hozzászólásom, csak arra akartam rávilágítani hogy sajnos a PC-nél jobban is optimalizálhatnák a játékokat

    Snaxi: sajnos két év kellett ahhoz hogy megjelenjen olyan videókártya, amivel full felbontásban futtatható a Crysis. Amikor megjelent az első béta, majd a játék, az akkor csúcs 8800GTX kártyámmal elmehettem a sóhivatalba :( /pedig nem kis spórolás kellett hozzá hogy megvegyem! /

    Na mind1, türelmetlenül várom a 2. részt
  • Bucser
    #430
    A gépigények azért nem változtak, mert a rengeteg multiplatform játékhoz nem KELL erősebb hardver.
  • bertino
    #429
    ehh :D
  • Shep
    #428
    Ezt ugye te sem hiszed el?
  • Rowlend
    #427
    Azért nem változnak annyira a gépigények mer az Nvidia "lefizetett" pár céget azzal az okkal hogy ne változtassanak sokat a grafikán mer az Nvidia nem fejleszt mostanában erős kártyákat (Majd most jönnek) és ugye az ATI meg folyamatosan adja ki az erős kártyákat. És így megveszik az nvidia karikat is
  • Snexi
    #426
    pár éve talán megállta volna a helyét ez az állítás,de nagyjából 2 éve megállt a gépigények rohamos növekedése (jó,nyilván nőtt valamelyest,de én speciel 3 éves géppel highon játszok mindennel,ég a crysis-al is)
    nincs az hogy félévente kell új vga hogy maxon menjen
    persze ez nem marad így örökké,de az új konzolokig biztos
  • bertino
    #425
    fullhd és X360 ?
    ehh, távolról is alig ismeri egymást ez a 2 fogalom...
  • Rage47
    #424
    miért vársz többet? ha annyira szép grafot csinálnának, nem menne konzolokon:)
  • gduck
    #423
    A poén az, hogy a most 5 éves ATI kártyán (ami az xbox360-ban van) fullhd felbontásban zökkenőmentesen fog futni és gyönyörű lesz. Persze PC-n majd 3 kétmagos VGA-t kell üzemeltetni, hogy ne szaggasson

    UI: nem vagyok konzolpárti!
  • Szega87
    #422
    semmi grafikai előrelépés túlzás! biztos hogy nem a 3éves motor akkori állapota van
  • hiper KOCKA
    #421
    "...olyasmiket láttok, amiket még a moziban sem láthattatok eddig."

    Akkor vagy valami poligonoktól duzzadó nagyon elmebeteg szörnyet tesznek bele, vagy nagyon szép robbanáseffektet.

    Mégis mit nem láttunk még a moziban?
  • grebber
    #420
    De a Crytektől többet vár az ember.
    Hisz mindig kimagaslót alkottak grafikailag erre tessék megállt az idő :(
    Itt csak annyival lesz másabb hogy városban zúzunk semmi grafikai előrelépés.De nem is lenne lényeg ha fizikára izomból rágyurnának de ez sem lesz még egy darabig :(
  • Kandurex
    #419
    Azért nem is ronda :)
  • Snexi
    #418
    nem sokkal szebb ahhoz képest hogy 3 év eltelt az 1 óta
  • JaSoN HuNTeR #417
    Hát szerintem X360on vagy PS3on nem lesz ilyen grafikája. Ott olyan Far Cry2ős lesz kb.De amúgy eltudom képzelni majd a gépigényét gépre. =D
  • Fehercsoki
    #416
    Kíváncsi vagyok konzolokon mennyire lesz szép!Egy jó PCn szerintem sokkal szebb lesz.
  • DarkSector
    #415
    bocs ha nagyok a képek, de ha zavaróak, kitörölhettetitek a hsz-mat.
  • DarkSector
    #414














  • grebber
    #413
    CryENGINE 3, Crysis 2 to Feature Full 3D Support
  • Snexi
    #412
    szerintem hülyén fog kinézi ez az üres város
    az addig oké hogy valószínűleg evakuálták a városokat de azért ne hogy már new yorkban utcánként két taxi maradjon
  • bertino
    #411
    Ingame képek. van egy pár.
  • Prince23
    #410
    Crysis 2 részletek az Edge alapján
  • grebber
    #409
    A Crysis 2 öt nagy pillanata!

    A Crytek legújabb nyilatkozata szerint legalább öt olyan epikus jelenet lesz a Crysis 2-ben, amire mindig emlékezni fogunk.

    Elméletben már az idén megérkezik a Crysis 2, ami a legszebb konzolos FPS lesz, legalábbis ha hihetünk a Cryteknek. Igazság szerint hajlamosak vagyunk hinni nekik, mert a Crysis is simán a legszebb játék volt megjelenésekor, csak éppen erőmű nélkül nem lehetett élvezni.

    A Crysis 2 viszont nem csak a grafikával hódít majd. A Crytek ugyanis olyan filmekből vett ihletet, mint a Day After Tomorrow, vagy az I Am Legend. "Mindkét film egy egyedi New York-ot mutatott be, és szándékunk szerint ez nekünk is sikerülni fog. A Crysis 2 öt olyan pillanatot ajándékoz majd nekünk, amelyekre életünk végéig emlékezni fogunk. A Crysis-ban úgy változtattuk meg a szigetet, ahogyan azt senki nem gondolta volna. A Crysis 2 esetében még durvább lesz a helyzet, készüljetek fel, hogy olyasmiket láttok, amiket még a moziban sem láthattatok eddig." Jól hangzik, nemde?

    info: Gamestar