9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kifli
    #568
    nincs rajta aa mivel a motor nem tudja
  • Bence94
    #567
    az lehet, hogy tud aa-t de ne mbírja erővel... gta-ban pc-n azért nincsen élsimítás mert nem dx10-es ha az lenne szerintem lehetne.most vannak képek hát elég rond de sztem vagy régi vagy konzolos.
  • DarkSector
    #566
    pedig van szar a kijelző amin nézted.
    amúgy pc-n is a 2x-et észre se lehet venni ez motortól függ részben.
  • kifli
    #565
    én gta-n még 2x-est sem láttam ;)
  • DarkSector
    #564
    azért meglepődnél hogy konzolokra mien játékok vannak mostanában...
    mármint ne a multiplatformokat nézd.
  • KaszaN
    #563
    ott a pont :)
  • KILLER2
    #562
    Most nem azért, de most komolyan a grafikán megy a vita?
    Az első résznél pont azért ment a sírás, hogy csillivilli minden, de alig fut meg hogy egy techdfemo az egész. Most, hogy nem annyira a grafika kerül a középpontba, lehet, hogy végre a játékon lesz az igazi hangsúly. Vagy csak én szarom le, hogy hány poligonból épülnek fel a karakterek és hogy milyen felbontású az árnyék? Jól fog kinézni, akkor most nem mindegy? Vagy most, hogy van konzolra is kiadják, nem viselitek, hogy nekik is lesz Crysis-uk és rögtön szidni kell őket, hogy miattuk nem lesz nekünk olyan szép?
    Ha megint kiadnának egy techdemo-t, akkor megint az lenne a baj, hogy ezzel próbálják eladni és nem fut senkinek. Én pl kifejezetten örülök, hogy picit engednek a rendszerigényből, mert így talán majd a 2vel nem csak minimumon tudok majd multizni, mert a Wars-al igen és még így is beszaggat olykor, kevés hozzá a processzorom.
  • Muttley
    #561
    winter ~


  • Totti5
    #560
    Attól hogy kiadják konzolra, még a pécés verziót ugyan úgy lehet majd játszhatatlan beállítások mellett futtatni 10 fpsel, annak aki szeretné. Hogy ez miért jó azt nem tudom, de nem kell aggódni, a lehetőség meglesz. Egy jobban optimalizált játékot szeretnétek vagy egy használható játékot ami az átlagnál elfut normálisan, nem úgy mint az első rész.
  • Totti5
    #559
    "mert a box 2x-es vagy még akkora élsimítást sem tud"

    2* az alap mindennél, de 4szeres is szokott lenni pl Dirt 2
  • RYO21
    #558
    holliday 2010 az nyár?
  • kifli
    #557
    ja igen, ezzel kampányolnak csak hogy alig lehet majd észrevenni a külömbséget a pc-s illetve a konzolos változat közt (1280x1024-ben aa és af nélkül talán alig lesz külömbség, mert a box 2x-es vagy még akkora élsimítást sem tud)
  • kifli
    #556
    olyan grafon mint amit a box tud, olyanon a géped simán elviszi majd. Pc változathoz képest, a boxos eléggé le lesz butítva. Márcsak azért is mert nemhiszem, hogy azt tervezik hogy az előző részhez képest visszalépnek, márpedig ezt kellene tenniük, hogyha mindhárom platformon egyforma játékot akarnának. A konzol változatokban jóval kisebb felbontásúak lesznek a textúrák, és a cryengine 2 vs cryengine 3 vidiben látottak is úgy lesznek, ahogy a vidiben van. (a cryengine 3 a pc változatban nem kap butítást, a videóban ezért sem szerepel ce3 mellett a pc)
  • Muttley
    #555
    Észrevehetően, de nem számottevően.
  • gduck
    #554
    Elméletileg nem a játékot, hanem a grafikus motort csinálták meg mindhárom platformra. Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy azért a PC-n csak jobban fog kinézni
  • Kandurex
    #553
    Most nagy elhúzzák a jelenlegi konzol generációt. Ami jó és rossz is.

    Jó PC szemmel, hisz így alapvetően nem kell fejleszteni a gépet, egy 2005. -ös évi konzol hardvert nem kunszt átlépni.

    Jó konzol szemmel, hisz több, mint 6 éve nem kellett gépet fejleszteniük.

    Rossz fejlődés szemmel, hisz a vizuális tényezők nem haladnak.

    Jó a játékoknak, hisz a külcsin háttérbe szorulásával kénytelenek előtérbe helyezni a tartalmat.

    3 jó és egy rossz tulajdonság. Szerinted?
  • KaszaN
    #552
    Ez nemigaz. Szerintem jóval brutálisabban néz ki a 3 mint a 2 vagyis nemcsak pár efektet tettek hozzá. Amúgy lekell butítaniuk még így is a grafikát mert különben konzolon nem menne el.
  • Muttley
    #551
    Na, ja. Maj' gyün az Xbox Natal 8-10 magos CPU-val, Hirosima féle VGA-val, meg évekig tartó stabilitás- és hűtésgondokkal 150 e. induló árral.
    Amúgy sza(g)értők szerint még sok kiaknázatlan lehetőség rejlik a 360-asban. Optimalizálás kérdése. Az új platform bejelentéséig az ő érdekük. Vagy még tovább is. Kivéve, ha Microsoft hűen eddigi módszereihez , minden ex-gen csatornát elzár, amint kijön a next-gen.
  • bcrics
    #550
    Eleve nem lehet nagyságrendekkel nagyobb a játék grafja mivel azokon a dobozokon kell elfusson a 2. rész amiken az első rész megjelenésekor is már kifutó modellek voltak,jo az x360 de itt lenne már az ideje egy generáció váltásnak.

    Az első rész sem lett volna ien grafikailag ha nem lett volna pc only,
    Most kcisit optimalizálták az első rész motorját 1-2 effektet beleraktak még és rányomták a címkére hogy Cryengine3 support,kalapkabát:D

    cry2 vs cry3
  • KaszaN
    #549
    Gondolom. De remélem télleg stabil lesz. Akkor nekem nemlesz gondom.
  • Muttley
    #548
    Azért a konzol miatt sz.rt nem adnak ki. Leégni nem akarnak.
  • KaszaN
    #547
    Én biztos nemveszek konzolt. Mondták egy hírben, hogy voltak gondok ugye a konzolos portolásokkal és xboxra úgy tudják megcsinálni, ha elég jó le optimalizálják a grafikus motort. Ami aztjelenti, hogy pc-n is remekül fog futni! Egy videóba írta, hogy milyen videókártyával ment a jelenet és, hogy ott 50fps-volt, hát nemvolt olyan nagy kártya, vagyis nemlesz olyan egetrengető gépigény szerintem.
  • Bence94
    #546
    én viszont még mindig azt mondom, hogy nyissuk össze a tápigot az 1.résszel és írjuk át trilogy.ra mert annak tervezik.
  • Muttley
    #545
    ha viszont nem, akkor atom-PCt
  • grebber
    #544
    A fejlesztők mondták.
    Majd úgyis lesznek összehasonlító videók kiderül hogy hazudtak-e vagy sem4
  • KILLER2
    #543
    Igazából szerintem ha meglesz ilyen a grafika, akkor az már bőven elég. Ez már rég nagyon jól néz ki, a lényeg az, hogy fusson és nem az, hogy minden szarról teljes részletességgel csillanjon vissza a fény.
  • DarkSector
    #542
    JAH!

    Ha már itt tartunk, azt azért tartsátok figyelemben, hogy ez a fejlesztés menetét nézve szerintem x360-as verzió.
    Namost tudtommal mindhárom platformra a maximumot akarják. Akkor hogy lehetünk abban biztosak hogy pc-n is ugyanezt kajuk majd??
    Hiszen oda is külön optimalizálnak.
  • DarkSector
    #541
    jó elhiszem én csak azt mondtam, amit én gondoltam azért is helyesbítettem, hogy biztos ez a stílus miatt nézem elfogultan a dolgokat, azért mondom hogy igazad van részben és majd meglátjuk amikor megkapjuk a végeredményt.

    akkor maradjunk abban hogy átlagon fellüli lesz, és ha lesz valami negatívum a játékban akkor az nem a grafika lesz. :)
  • DarkSector
    #540
    grebbernek szerintem is ebben igaza van mert ugye az első rész full HD vagy a felett is ment, és részletes volt, de ezt isten tudná megmondani, itt az "interaktív környezet" meg amiket mondtak az 5 nagy filmszerű jelenet, háát ezekután el tudom képzelni....:)
  • grebber
    #539
    Nekem nem tűnik unalmasnak a Crysis és a Warhead sem.
    A Crysist szám szerint 6-szor vittem végig és az unalom szó nem igen került elő és ha lesz majd gépem hogy maxon toljam végigfogom párszor!
  • Kandurex
    #538
    Tetszetős. És szerintem jóval szebb, mint az első rész.

    +fav
  • DarkSector
    #537
    jah.
    utoljára a Fear2 volt ehhez hasonló stílus a nagyok közül, de az pfff.
    ott is inkább azt merem mondani, hogy picit uncsi volt a játék, pedig magyarul nyomtam...de nem volt erőm végigjátszani.
  • KILLER2
    #536
    Ketten vagyunk, nekem is sokkal jobban bejön a város.
  • DarkSector
    #535
    igen a régi crysis brutál gépigényes volt, még a patch-ek után is.
    nekem az nem is hiányzik. ez a graf télleg nagy on kompromisszumosnak kell hogy legyen, mert a crysis 1 az nem földi halandóknak készült.
    Nembaj ha nem is lesz szép, de legaláb élvezetes legyen, és az embert húzza magával, nekem ez a lényeg, bár tény hogy a mostani videókból még sajnos ezt nem lehet kitalálni, csak annyit hogy a graf ha ien lesz, akkor már csak egy jó játékmenetért kell imádkozni.
    És ne legyen olyan unalmas mint nekem az első rész volt. :S
  • DarkSector
    #534
    azt észrevetted, nem roszból hogy ez nem 0 ahhoz képest, lehet ott brutál full-hd-ben küldhetted, de volt 2-3 ember akit lelőttél, azt nézted hogy hullámzik a víz a part mellett.
    meg lötted a fákat, azt sokan kiverték a monitorra.

    Itt meg full akciós az egész robbanások füst a szörnyek sokkal komolyabbak, meg egy faxa nagy város.

    én nem pixelszámra nézem a játékot.
    ps3-ra az uncharted 2-őt meg a GoW3-at a crysis pixelszámra meg a 2640-es felbontással veri, de mit kapsz cserébe? full unalmas szar 1x lenyomják és ennyi. Az egy nagy techdemo. Míg a 2 említett játék ps3-ra a grafikát úgy alkalmazza hogy életet "visz a játékba".
    Nem vitaképpen mondtam meg hogy konzol vagy pc, mert nem azon van a hangsúly most.

    de akár mondhatnánk a BF-BC2-őt is, jó ott lehet nincs akkora nagy játékélmény, de a látványvilág nagyon intenzív, a sok robbanás, meg a többi.
    független attól hogy nem nagyszabásúak benne a textúrák ha nagyitóval néznénk.

    összeségében lehet csak nekem jön be ez a betondzsungeles téma, de jobban tetszik mint a régi crysis.
    jó legyen akkor hogy csúnyább, de akkor is én untig megelégednék ennyivel látottak alapján ha persze ez valóban így néz ki játék alatt is, mert a szörnyek azért eléggé hihetetlennek tűnnek, hogy nem cg-s karakterek.

    nekem ez a betondzsungeles téma áll közel az izlésemhez, lehet azért örülök ennyire hogy végre egy normális fps van láthatáron, a sok világháborús után.
  • grebber
    #533
    Hát nem is a videóból állapítottam meg hanem a bemutató techvideokból meg a képekből.
    Annyi a plussz hogy konzolokra is jön és nem óceános pálmafás környezetben játszódik hanem máshol.
    Ezért nem is félek a gépigénytől pláne azok után hogy elvileg mindenhol ugyanugy fog kinézni.
    Max megint kamuztak konzolon zsír jó lesz pc-n meg megint atomgép kell hozzá és hülyét csinálnak magukból.Mondjuk őket biztos nem érdekelné pc már mellékes konzolos eladásokból megszedik magukat eléggé.
  • gduck
    #532
    Ebből a videóból nem igazán lehet megállapítani semmit. Ez csak átvezető képsor ;)
    Ha visszaemlékezel anno a crysisról olyan előzetes képek jelentek meg, amik sokkal szebbek voltak a játéknál
  • grebber
    #531
    Ha már a grafikánál tartunk anno a Crysis grafja akkoriban szép volt.De ez ahhoz képset semmi nagy 0.
    Itt a 2010-es és mindennek jön a folytatása szinte 0 grafika változással.
    AC2 alig szebb,Bio 2 (szóra sem méltatom) itt van ez is.
    Tényleg az lesz hogy majd az új konzolgenerációnál az UE4-el jön el egy újabb WTF grafikai téren!
  • DarkSector
    #530
    pedig jobb mint az a dzsungelharcos. az első rész se volt nagy szám.
  • grebber
    #529
    Már megint kezded?Semmi über álleejtős nincs ebben a grafikában sajnos.
    Nem igen fejlődött :(