9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • strebacom
    #1048
  • RYO21
    #1047
    Physis 3
  • strebacom
    #1046
    ja...
  • RYO21
    #1045
    Modhoz?
  • strebacom
    #1044
    Link??
  • RYO21
    #1043
    Sajnálom, hogy így le kellett butítani a crysist, főleg a fizikát.
    Ma próbáltam a PhysisIII modot. Nagyon élethű. Órákon át el lehet vele szórakozni.
  • Kandurex
    #1042
    Nekem valahogy nagyon tetszik, ahogy ezek a hatalmas épületek romba dőlnek, kurva jól megoldották.

  • grebber
    #1041
    Worthplaying előzetes
  • RYO21
    #1040
    vótmá
  • Prince23
    #1039
    Állítólag új trailer...

  • tutituti
    #1038
    Gratulálunk a szintnek megfelelő kommentjéhez -.- Elég lett volna egy "voltmá" is
  • Kandurex
    #1037
    Ebből már mindent láttunk, ....jah nem...a gusztustalan pofádba tolom reklámomat AXE, mégse...
  • tutituti
    #1036
    http://tv.gamestar.hu/video/crysis-2-marine-salvage-central-station-vs
  • Akranor
    #1035
    Hulla fáradt voltam már :D
    Annyit szerettem volna hozzáfűzni,hogy "story" normális lesz a 2. részben.Nagyon gyúrnak rá. Amennyiben rossz lesz -Crysis- megy a levesbe mindenestől.
  • kifli
    #1034
    mi az hogy azt is? :D
  • readswift
    #1033
    Kurvagyorsan jöjjön ki hozzá egy 50vs50 járműves team fortress ami 8800 gt-n fut 40-50 fps-t akkor minden meg van bocsájtva.

    A valve meg menjen csődbe a tf2-vel együtt.
  • Akranor
    #1032
    Szerintem jó lesz a story is. Ők is tudják,hogy ha most azt is elbaxák akkor a Crytek nem lesz közkedvelt :)
  • KILLER2
    #1031
    Az a helyzet, hogy a grafikán megy megint a téma, pedig lehet többet érnénk egy jó játékkal, mint egy tachdemoval.
  • Bence94
    #1030
    valamilyen x1900-as vagy mi van benne.de a ényeg hogy az atinak egy spcekó gpu-ja.mikor lesz amugy pc-s videjó ?
  • kifli
    #1029
    box nem támogatja a dx9-et sem, saját apija van, így a chip is egyedi megoldás. A teljesítménye és technologiája alapján egy HD2600 chiphez hasonlít, valószínűleg az két chip alapja ugyanaz volt.
  • DarkSector
    #1028
    optimalizálatlanság, erre ez az egy szó a megfelelő.
  • gduck
    #1027
    Pontosabban: egy mai átlagos PC-nek gondot okoznak az új játékok, egy 5 éves elavult konzolnak meg nem. Ez itt a bibi!
  • DarkSector
    #1026
    pontossan erről van szó.
  • Kandurex
    #1025
    Egyébként felesleges a játék hardver igényén aggódni, ha az elmaradott 2005. -ös X360 gépen futni fog, akkor a mai átlagos PC -éknek nem jelenthet problémát. Egyéb esetbe szándékos lassításról vagy programozói analfabétaságról fogunk beszélni.
  • DarkSector
    #1024
    mert konzolokban induláskor olyan technologiát tesznek, ami pc-n később kerül forgalomba mindenapi felhasználók részére...
    amugyse ugyanaz, ne úgy vedd, hogy egy shappire hd2600-as forrasztottak a konzolba....:D
    csak adatokban egyezik meg a pc-s karival...

    ugye jol fogalmaztam kifli?
  • KillTheKonzol
    #1023
    Ezt elmesélhetnéd hogyan lehet, ha a Box360 2005 végén jött ki, a HD2600 meg 2007-ben és a HD2600 DX10-et is tud, a Box360 meg nem...
  • Akranor
    #1022
    A harmadik generációs Crytek motor ugyan számos új feature-rel bőviti a kelléktárat,de a legizgalmasabb mindenképp az új fejlesztőfelület.A stúdió forradalminak tartja a sandbox 3-at,mivel az egyszerre mindhárom célplatformot képes kezelni(a motor mindhárom esetben ua.):külön monitoron fut a PC-s,PS3-as és az X360-as Crysis 2,amibe a fejlesztők pár kattintással nyúlhatnak bele,akár menet közben is,azonnal látva minden módosítást.Ez pedig ényleg úttörő,hiszen a portkészítés folyamata ezáltal teljesen megváltozik...
  • DarkSector
    #1021
    jah..
  • kifli
    #1020
    boxba, egy ati Hd2600 chip van
  • DarkSector
    #1019
    igen mert a külföldiek moderáltak, és ez igaz a muti játékokra is, ha külföldi szerokra megyek monnyuk játszani, nincsenek kis 15éves csicskák, akik kickelnek, mert véletlen 1x belötted, vagy megölted.
    ez van.

    én értem hogy fanok, télleg jo a gt5, de mit kell ettől taknyolni a többi autos játékot?
    mert azokba nemtudnak a fejlesztők dollármilliókat ölni?
  • DarkSector
    #1018
    jah én irtam is, hogy ezzel nem lecseszni akarlak, meg nem más irányba terelni, csak megemlitettem mint infot.
    nem is állítottam hogy rühelled...:)
  • Bence94
    #1017
    nem rühellem iszonyatosan a konzolt csak a fejlesztőket kiadókat... írtam is, hogy egy ps3 beszerzését tervezem a közeljövőben.a másik én nem az "effekt" blurrol beszéltem hanem ilyen mosottas furcsa valamiről...
  • High end PC #1016
    Az ottani házigazdáról tényleg ne is beszéljünk, ő a legbutább mind közül, ő nyitotta a topikot is, egy elvakult fanatikus, aki keresztes hadjáratba kezdett az SG-én, és ha valaki nem úgy gondolkodik, mint ő, primkón és trágárul lehordja a többi maga köré gyűjtött csatlósai előtt, egy kis túlzással: ha nem PS3-ad és GranTurismo-ód van, akkor lúzer vagy ott.

    Egyébként tényleg, ahogy Dark Sector is mondja, sem itthon, sem külföldi fórumokon nem találkoztam még én sem ilyen topikkal, mint az övék.
  • RYO21
    #1015
    Te tényleg elborult az agyuk! A HG csak azért banolt, mert olyan képet tettem be az állítólag tökéletes játékról, ahol nagyon ronda, bugos.
  • DarkSector
    #1014
    meg ha nincs rá az adott játék, akkor is hamis...:)
    de amugy igen bőven erősebb egy konzoltól...

    hát mondok egy olyat, hogy egy x1950-es kártya szintjén van pl az xbogz-ban lévő gpu....legalábbis mikor egyszer kérdeztem ezt írták. :P
  • DarkSector
    #1013
    :)
    jah miről beszélünk, nekem nem kell bemutatni, de ott 4-5 pisi3 elborult fan van, aki inkább a konkurenciát ocsárolja, mint a pc-s játékokat.
    ahhoz nincs mit hozzáfűznőm, régen én is probálkoztam értelmessen beszélni velük, de ott nem türik el ha nem ps3 megy.

    amugy ezzel ellentétben többi fórumban jócskán értelmes emberek vannak, akikkel lehet beszélgetni, és nem minnya személyeskedés megy, legalábbis 1-2%-át kivéve a fórumozóknak.
  • gduck
    #1012
    "a PC az úr. Kár evvel vitatkozni."

    Persze, ha a pénz nem probléma, akkor ez a mondat igaz. Amúgy HAMIS.
  • High end PC #1011
    Igazad van, én voltam egyből kicsit támadóbb stílusú. Tényleg lehet PC-ét és konzolt is projektorra kötni, meg PC-ét HDTV-re, meg konzolt monitorra.


    " az egy dolog, hogy 90%-ban pc-s hordja le, a konzolt "

    Hát, én viszont evvel vitatkoznék. Hány éve is van az SG-én ez a PC-és játékoknak leáldozott topik? (ráadásul a top 10-ben)
    9 éve, vagy több?
  • DarkSector
    #1010
    csak 2 dolog, vagyis 3.

    nem vitatkozok, én pc-ről is meg koonzolokról is elmondom jo és rossz oldalt, az egy dolog, hogy 90%-ban pc-s hordja le, a konzolt, de persze csak akkor irok ha jogtalanul.

    másrészt, a projektor meg az lcd tv képminősége közt azért van némi eltérés, én nem is állítottam hogy nem lehet kényelmessen pc-n játszani.
    pc-t is lehet hd-tv.
    konzolt is lehet projectorra.

    harmadrészt, én azt hallottam hogy ez a crysis 1 motorjánál gyengébb lett, tehát nem létezhet az hogy ha neked a warhead elment ugy ahhogy írod (hozzáteszem a warhead már butitott volt az első részhez kképest)
    az első részben meg alaphoz képest a 1.21 patch-el is butittottab volt kicsit.
    szóval én a te helyedben lennék, én akkor tök nyugott lennék, mert a cry 2 simán röccenésmentessen fog majd futni...
    az én gépemmel viszont kicsit aggodalmaskodok, mert nekem a régi cysis ment 1080p mellett 12fps-t saját cfg-vel.
  • High end PC #1009
    DX11 motor lesz alatta?
    Szerintem mivel PC-re külön fejlesztés folyik, nem hiszem, hogy le lesz butítva a 2 évvel ezelőtti szint alá.
    De azért várjuk meg mi lesz.