9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • MerlinW
    #1088
    Jó hír, bár úgysem várod, hiszen sz@r játék, nem jön be neked:)
  • grebber
    #1087
    "Az Electronic Arts szóba hozta továbbá az idei év egyik legjobban várt FPS-ét, avagy a Crysis 2-t is, amiről annyit tudtunk meg, hogy az augusztusi gamescom rendezvényen láthatjuk majd első ízben a program multiplayer mókáját. "
  • Kopiati
    #1086
    bár szerintem lesz egy klasszikus gyűjtői verzió is, a kis pénzű embereknekXD
  • bertino
    #1085
    grebbernek semmi sem draga krajziszre es ezen kivul itt SGn semmi mas nem szamit jobban.
  • Kopiati
    #1084
    Valószínűleg a 200 dolcsit lepengető burzsoának lesz Holographic sight (hologrammos célkereszt, alá cod) a fegyverén.

    Azért remélem a fegyver modolós képernyőt megtartják, az hasznos volt...
  • KILLER2
    #1083
    Nem gyenge csomag, de azért az a 200$ elég húzós, főleg itthon. Pedig az első részből megvan a gyűjtői, lehet ez már kimarad :S
    Amúgy ti értitek, hogy mi lesz most SCAR hologramos? Meg hogy ezt hogyan is kéne elképzelni?
    És hogy kicsit ez eddigi témához is hozzászóljak: Nem értem mi bajotok van a Crysis 2vel, nekem nagyon bejön. Végre van egy nem egyhangú fás, hanem (bár ez sem túl változatos) egy igazán hangulatosan kivitelezett nagy városunk, sokkal részletesebb fizika (szétlőhető tárgyak, mert az előző részben hiába volt jó fizika, ami bár reális nem volt, de kimerült a ládák dobálásában, a fák szétlövésében és a lemezházak szétrobbantásában), a mozgások is sokkal változatosabbnak tűnnek, én pl nagyon hiányoltam az előző részből, hogy van egy ruhánk kegyetlen erővel és mindössze el lehetett kapni az emberek nakát és boxolni. Itt meg hátulról elkapni, nyakat törni (legalábbis olyasmi), autot elrugni a fenébe, ezek nekem nagyon tetszenek, ezt még meg kéne dobni tárgyak felborításával (fedezéknek) és olyasmikkel, hogy ha valamit átugrok, akkor pl a kezét ráteszi (mint a FEARben). Szerintem sokkal jobb lesz, mint az előző. Az első Crysisban az ötlet jó volt, a grafika szép volt (bár henyenként nagyon gyenge), sosem látott részletességű modellek, a helyszínnel sem volt gond, mert bár olykor egyhangú volt, de azért akadtak bőven szép helyek és azért voltak ott házak, fagyott részek, szóval elmegy. Viszont az akció nagyon elmaradt és bár a nanoruhából szerintem üvölt, hogy itt bezony rombolni kell, mindennek fejjel neki, de szeritnem túl sérülékeny volt, túlzottan taktikázós játék lett. A Warhead már más volt, ott ez mind adott volt, de az általam leírtak nekem hiányoztak, plusz azért ez mégis csak egy kiegészítő volt, így hiába volt szerintem jóval erősebb a történet (több érzelem, jobban ismertük a karaktert, jobban átélhető), az egész kötött volt az első rész miatt és nem vihette lényegében tovább, hanem csak egy másik ágát mutatta.
    Most viszont itt a Crysis 2, új helyszín, beharangozott jónak ígért történet és jelenetek, új ellenfelek, több lehetőség. Mi kell még ide? (monjuk egy jobb AI, ezt csak megoldják) Most nem mindegy, hogy hogy fog kinézni? 2010 van, ronda már ilyenkor úgysem lehet, főleg nem ez. Szerintem a Cryengine 3tól nem feltétlen a világmegváltó grafikát kell várni. Bár azért kapott hypeot iylen szemszögből is, de itt a fő újítás a konzol volt. Most hogy emiatt butítják-e vagy nem. Szerintem mindegy. Annyival nem lehet rondább az előző résznél, hogy az mozgás közben is feltűnjön, sőt szerintem a helyszín és a pályadesign miatt szerintem sokkal látványosabb lesz. Lehet, hgy nem HD textúrák lesznek (bár az eddig se nagyon volt), meg mittoménhánymilliárd poly-s modellek, de szerintem egy játék nem arra van, hogy 16000x7000es képeken elemezzük, hanem hogy játsszuk és közben élvezzük is. Pont.
    (jó kis regényt írtam már megint)
  • SL
    #1082
    ez már egy kicsit drága
  • grebber
    #1081
    Kettőszáz dolláros Crysis 2 gyűjtői kiadásról rántotta le a leplet egy svéd webáruház
  • grebber
    #1080
    Ez tipikus népbetegség kezeltetni kéne!

    Azért nem semmi ha valakinek nem tetszik valami nekiesnek egyből.
    Szép is volna ha létezne olyan játék ami mindenkinek tetszik!
  • readswift
    #1079
    -ez tényleg olyan "sír a szám mert sír a szám" szintű érvelés vót kb. :D

    Énmeg csak multizni akarok vele, crysis sp-vel ha fizetnének se játszanék.
  • MerlinW
    #1078
  • grebber
    #1077
    Tökmindegy mi lesz a 2ben nekem ez már nem jön be 1x végigviszem majd azt megy a lecsóba.Inkább végigviszem még 5x az előző részeket!
  • Prince23
    #1076
    - volna :D
  • Prince23
    #1075
    Kipróbáltad az E3-on a játékot? :D:D Hadd jöjjön már ki.... eza rész sokkal sandboxosabb lesz, több mellékküldetésekkel is. nem mintha nem voltak volna az előző részekben, de a 2. részben sokkal több lesz.
  • grebber
    #1074
    Divatfika? Hát csak eltudom dönteni mi az ami tetszik nekem.Az előző részeket 6-7 szer vittem végig és még fogom is majd párszor mert nagyon jók.Ez meg eddig rakás szar semmi hangulat nincs benne.
    Crytektől nem ezt várja az ember.
  • MerlinW
    #1073
    DX9-10-10.1-11 támogatása lesz.

    Látom megint divatfika a téma:) Mint Borderlands-nél megjelenés előtt. Utána meg mindenki ömlengett. 5 kép és egy félkész 5 perces videó alapján hogy a fenébe vontok le ilyen következtetéseket?:) Mindig csak a bullshit.
  • krisztajo
    #1072
    Most játszottam az első résszel és a kiegészítővel.
    Nem is tudom eldönteni melyik főhős a szimpatikusabb!
    Azt már lehet tudni, hogy ki lesz a második részben kettejük közül?
    Vagy esetleg új főszereplőt kapunk?
  • Magiszter
    #1071
    A végén kiadják Dx8-ba, hogy:
    - Bocs, de csak így sikerült. Viszont látjátok? Van már sztori! :D
  • RYO21
    #1070
    sztem 10 sem lesz. Max 9
  • grebber
    #1069
    Elvileg Dx11-esnek kéne lennie mivel 5800-as atit szériát anno ezzel promozták.
    De nemrég linkeltem egy szösszenetet persze a forrás német abban azt irták hogy dx11 nem megerősített.Szal lehet csak dx10-es lesz!
  • strebacom
    #1068
    Ez a game dx9-s lesz...vagy dx11-es....
  • gman906
    #1067
    Hasonló a probléma a Bioshock szériával. Nagyon jó játékok, de a háttértörténet rádión/hangszalagokon megy előre. Ott mondjuk mentségül szól, hogy a fontos események a múltban történtek.
  • DarkSector
    #1066
    pontossan.
  • Kopiati
    #1065
    Az a gond, szerintem, hogy a történet a rádióból szólt, amíg én lődöztem, aztán akkor nem azt figyeltem:), pl ha a cselekményen kívül is alakulna a történet, feltűnőbben, az sokat lendítene rajta....
  • grebber
    #1064
    Nem is azért mondtam,hogy őket érdekli-e csak kifejtettem a véleményemet!
  • bertino
    #1063
    igazabol a cytek pont leszarja, hogy te epp megveszed-e vagy sem :D
  • DarkSector
    #1062
    idézet a kommentből:

    "szép volt, de a történet elég nyomott volt, és nekem kurvára nem jött be pl hogy volt 2 ellenség, katona, meg ürpolip...."

    a történet, meg az unalom nem függvénye az akció mennyiségének, ponthogy sokszor annak többsége okozza az unalmat.
  • RYO21
    #1061
    Nekem nem tűnt techdemonak egyik crysis sem. Szerintem mind2 nagyon akciódús volt. Lehet hogy te a legkönyebben játszottad ahol fele annyi ellenfél sincs. Ezzel az erővel mindegyik játék az, mert mind valamelyik enginere épül.
  • DarkSector
    #1060
    amugy faszomat érdekli a grafika, csak ne legyen olyan kibaszott unalmas szar mint az első rész...

    szép volt, de a történet elég nyomott volt, és nekem kurvára nem jött be pl hogy volt 2 ellenség, katona, meg ürpolip....
    hát ez az ami szar...az amugy egy techdemo volt semmi más, mert élvezhetetlen volt, már a warhead is elég erőltetett lett...

    aztis a magyar szinkron végett néztem meg, de már ali maradt meg 1-2 jelenet....mert érdektelen volt.

    remélem ez nem lesz az.
  • DarkSector
    #1059
    ez szerintem már pc, mert akadozott mint a szar....:D
    lehet live-os lesz, vagy az x360 joy-t támogatja majd, és azért a jelölések...:)
  • JaSoN HuNTeR #1058
    Ezért játszátok Xboxon.
  • grebber
    #1057
    Ez van ez már nem Crysis.Fillért nem adok ezért!
    Crysis meg Warhead megvan eredetibe.De ez nem érdemli meg hogy megvegyem!
  • samsung123
    #1056
    Nézzétek meg az össze mostani játék valamiben le van butítva grafikában hogy "szép" nek tünhessen. Valami eszméletlen kidogozott és sok dolog meg ronda vagy simán 6 évvel ezelötti éveket idézi, és mindez egy játékban. Egyszerűen már nem jut mindenre erőforrás, mivel az igények nőnek(a keret pedig véges). Olyan nincs hogy egységesen jól kidolgozott legyen minden(talán 1-2 játékot tudok ahol próbálkoztak), a fejlesztő küszködenek(crytech is ezt hangoztatja titkon), és már sajnos nem nagyon tudnak "csalni" a grafikában, hogy ne vegyük észre a optimalizációt. Legtöbbször az erőforrás igény szempontjából a fizikát feládozzák a grafikáért
  • samsung123
    #1055
    látszik hogy a konzol közönségnek készül teljesen scriptelt játékmenet...és csőszerű pályafelépítés, minden statikus adja ég ne legyen igazam... fizika és komplex rendeszer kialakításra nincs már lehetőség, ilyen grafika mellet konzolon. hiába jelenik meg pc-re csak egy két effektel többet kapunk csak a konzolostól, merőben más játékot nem. a Crysis 2 nek nem ilyennek kellet volna lennie, az elődből kiindulva sajna minden forradalmi újítás elmarad amit várhattunk volna. a Cryengine3 -mat meg Cryengine2.5-nek kellene nevezni, mert nézzük meg csak a Cryengine1 és 2 közötti különbséget. Várni kellet volna az új konzolokig inkább. de remélem a háromban már tényleg érdemi újítások lesznek a következő konzolgeneráción
  • FSpofon
    #1054


  • gduck
    #1053
    A videóra rárakják hogy PC (jobb felső sarok), közben látszik hogy nem az. Szánalmas!
  • Prince23
    #1052
    Ez Xox360 gameplay :)

    ott volt az Y gomb vagyis a reloaded. tehát nem R.
  • RYO21
    #1051
    Lehet hogy PC-s mert ugy akadozik, mint a crysis. És az 1 is támogatta az egszbaksz tríszíksztíí géjmpedet.
  • strebacom
    #1050
    Ja a ???????????????????? lemaradtak.....
    de ez sem az....!!!
  • strebacom
    #1049
    Van má valami normáááális PC-s game play....