9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #1128
    havernak egy Gigabyte SuperB 450w-os táppal ketyeg egy q8200-as proci, egy HD 4870-es kari, 4gb ddr2 1066-os ram, 4 vinyó.
    akkoriban én raktam össze neki, 115ezer volt.

    ebből az említett táp 9000ft.
  • KILLER2
    #1127
    Nem rossz. Akkor lehet, hogy 400Wos lesz a vége. Köszi, így azért könnyebb vásárolni, hogy kb fele annyit kell rászánni, mintha 500-600Wos táp kéne.
  • gduck
    #1126
    Nekem a szünetmentes táp szoftvere írja ki a 310W-ot gép+monitor ;)
    Amúgy meg:
  • KILLER2
    #1125
    De amúgy abban valóban igazad van, hogy elég 2 mag. Picit úgy vagyok vele, hogy lehet, hogy később jobban járok egy 4 magossal, de igazából most is jó, ha támogatnak a játékok meg a programok 2 magot, nem hogy 4et. Mire meg már tényleg megéri a 4 mag, addigra már egy C2Qt szerintem úgy fogják dobálni, meg addigra szerintem már az i7 is általánossá válik. Szóval így hogy mondod lehet, hogy jobban járok egy odabaszós C2Dvel. De hát egyelőre mindenképp marad az E6600. Egyedül a Warsnál kevés, mert azt tudom, hogy sok CPUt eszik, pláne ha egy népesebb szerverre megyek (és azt szoktam). Régebben még nem volt gond, de mióta megvan a 22"es monitorom, azóta nagyon nyög a multi 1680ban, de az a baj, hogy 1280ban is, az alá meg azért mégsem akarok menni.
  • KILLER2
    #1124
    Pedig tuti az fogja vissza, mert Warhead very highon megy, a wars meg low-on beszaggat. És a CPU meg 100on.
    #1121: Fene tudja, nem tudom mennyit zabál a gép. Lehet ezt szoftveresen mérni? Igazából csak azért tervezek nagyot, mert 570Wos volt ugyanerre a rendszerre 8800GTSel és azóta került bele egy GTX260 meg +vinyó, +DVD, +venti. Feleslegesen nem akarok nagyot venni, mert nincs rá pénzem, SLI meg nem lesz, mert a lapom (P5Q) nem is támogatja, csak egy hely van benne. Ha azt mondod, hogy 400W elég neki, akkor veszem is. Az FSP tudom, hogy jó, bár én eddig Corsair-t néztem, de ezek valóban fasza márkák. Csak azt nem akarom, hogy nagyon a határon legyek a géppel, de amint nézem, nem lesz itt gond, mert majdnem ugyanaz a gépünk. Szóval ha elég, akkor 400Wnál nem nagyon lesz nagyobb táp ebben. Esetleg arra gondolok, hogy modulárisat teszek bele, mert akkor kevesebb a zsinór. Bár nem nézegetem, de akkor is, jót tesz a lelki világomnak :D
  • Bence94
    #1123
    nekem is e6600 van és csak egy jobb vga kellene bele persze akkor lenne cpu limit de bőven játszhatóak lennének a játékok fullon szerintem.a crysis-nak bően elég a 2 mag mert vga kell neki.
  • gduck
    #1122
    Persze nem akarlak lebeszélni, én is valószínűleg valami erőművet vennék a helyedben
  • gduck
    #1121
    Az FSP minőségi táp, a 400W ezeknél a tápoknál valóban 400W! Az én rendszerem csúcson max. 310W-ot zabál Persze a 620W se rossz, hátha gtx480 lesz SLI-be
  • KILLER2
    #1120
    A 400as kevés lesz, min 570es kéne szerintem. Eleve a GTX260 sokat zabál, meg van még itt 2 vinyó, 2 DVD drive, tuningolt E6600, egy rakás ventillátor, néhány neon. Szerintem kevés lesz ez ide. Bár nem tudok pontos fogyasztási értékeket, de szerintem 500W alatt tuti kevés lesz. Csak az a gáz, hogy kb 26e Ft egy 620as táp, de az erősebbek min 20 körül vannak. Mindenképp minőségit akarok, nem akarok úgy járni, mint most az 570Wos Hyper-el. Bár már várható volt, hogy meghal, mert már pár hónapja ha kikapcsoltam a gépet sípolt, meg ilyenek, de gáz, hogy talán 2 évet bírt, míg most egy kb 5 éves FSP van a gépemben és megy, csak hát ez 270Wal gyengébb és ez meg is látszik, mert nem is tudta elindítani a GTX260at. Még jó, hogy volt kéznél régi kártya.
  • Doom 4
    #1119
    A Crysis Warsban nekem az votl a legfurcsább, hogy lecsökkentették a Gauss puska erejét. Az egyben épp az volt a jó hogy egy fejlövés és kampec. A warsban meg 2-3, komolyan ott jobban megéri a sima távcsöves.
    Bár jó hogy OFFolok. xD
  • gduck
    #1118
    Nekem is e6600 van, semmi baj multi alatt, full grafon 1280x1024 (ennyit bír a monitor) Inkább vegyél egy tápot (pl. egy ilyet) , a Gef6600 már nagyon kevés
  • KILLER2
    #1117
    Nem rossz :D Remélem az én gépem is bírja majd. Bár jelenleg tuti nem, mert elégett a 570Wos tápom és most egy 300as hajtja, de ez el se bírta indítani a GTX260at, szóval most egy GeForce 6600al tolom :) Kicsit mintha érintkezési hibás is lenne a csatlakozója, olykor nem ad képet, ed ha felhúzom kicsit a DVI csatit, akkor megint jó :)
    Meg lassankét kéne egy új proci, mert az E6600am nagyon nyög a Crysis Wars alatt, minimumon van a graf és így se bírja a népesebb szervereket, pedig a single meg majdnem maxon fut (minden max az AAt meg ilyeneket leszámítva).
    Lehet karácsonyra valami C2Q lesz :) Kár, hogy az i7 ilyen baszott drága, meg ahhoz ugye lapcsere, akkor abba DDR3 ram. Ahh, brutális ára van.
    De a Crysis 2 multiját én is nagyon várom, kíváncsi vagyok mit hoznak össze. A Wars-ban nekem egyedül a pályákkal volt bajom, meg kicsit furának találtam a sebzést, de ez inkább csak szokatlan, de jogos is, mert a nanoruha felfogja ugye, így a többi játékhoz képest több ólóm kell a többiekbe. Remélem itt összehoznak több és változatosabb pályát. Meg lehet nem ártana egy zászlórablás sem. Bár én valami alienes mókát is elképzelnék. Ilyen rohamosat is tudnák képzelni, hogy hullámokban jönnek egyre többen az alienek és csoportban kell harcolni ellenük, az ilyeneket nagyon bírom, elképesztő hangulatosak tudnak lenni (egyszer haverokkal X360on 2 géppel GoW2 horda mód, nagyon odabaszott)
  • readswift
    #1116
    Ja, a stereo3d meg 1.5% teljesítményt fog elenni más elől ;) Aszem 2x GTS250 maximum csúszka lesz 720p-be projektoron.
  • readswift
    #1115
    -állítólag qrvajó lesz a c2 multija. Abból kiindulva h konzolon is lesz, még gép se kell hozzá.
  • KILLER2
    #1114
    Akkor nem csak nekem nem jött be úgy tűnik. Bár egy haveromnak nagyon bejön a FarCry 2, de ő kedveli a lopakodós, becserkészős stílust. Én egyszerűen eluntam magam benne, ott vagyok a nagy semmi közepén és bár vannak jó ötletek, dolgok a játékban, de eleve utálom az ilyen száraz, narancssárgás színvilágot, egyszerűen fáradt leszek tőle. Szóval nálam megbukott a játék.
  • Bence94
    #1113
    majd ha lesz gépem akkor majd megint nekiesek, hogy gyönyörködjek a grafban és aennyi.amikor a fél afrikát átutaztam és nem mentettem véletlenül akkor egy hétig,hónapig kerültem ezt a szart.ellenségek újra élednek minden pontnál buták mint a csök pedig régen volt egy video, hogy hangtompított mesterlövész puskával meglőtték az ellent lefeküdt jött a társa segíteni vonszolni, na én ezt nem láttam egyáltalán, nem lehet lopakodni se mert észrevesz a bokorban lol...
  • Magiszter
    #1112
    Én is beültem az első Jeep-be aztán neki a világnak, mikor meguntam elkezdtem a küldetéseket, de az sem villanyozott föl túlságosan. Inkább a városban tombolok mint kint a nagy büdös semmi kellős közepén.
  • gyusa
    #1111
    Én is alig játszottam az FC2-vel ja az a sok mászkálás nekem se jött be a grafika szép mi tagadás de az még nem minden !
  • Kopiati
    #1110
    Hát én a Far Cry 2-t kb 1 órán keresztűl bírtam... az a sok mászkálás, sarokból sarokba, egyfolytában ellenségbe botlok... engem rohadtul idegesített az a nyílt világ...
  • grebber
    #1109
    Nem ismétlem önmagamat már leírtam.Nekem nem tetszik ennyi.
    Végigvinni végigfogom szó se róla de biztos nem 6-7szer mint az elődöket!
  • Bence94
    #1108
    nem tudom mi bajod van vele ? én megvárom és akkor dől el nálam,mert egyelőre bejövős.far cry 2-től pedig agyf-et lehet kapni.
  • bertino
    #1107
  • grebber
    #1106
    Remélem Ubi majd nagyot alakít a FC3-al!Van egy érzésem hogy félerővel is alázza majd ezt a micsodát!
  • strebacom
    #1105
    Nekem csak linket adjatok ma este és töltöm..hukk...
  • Seth
    #1104
    Most hogy konzolokra is kijön ,egyértelműen többet fognak eladni belőle mint az első rész és kiegészítőjéből összesen.Nem kell majd kuporgatniuk ne aggódj
  • Kopiati
    #1103
    A Far Cry 2-t nem ők hozták tető alá, de egyébként igazad van, meg valahol mondják is egy vidiben, hogy konzolon a városi környezetre jobban vevők...(mint az open worldre)
  • Jaka923
    #1102
    Ez a játék akkora bukás lesz, hogy csak na. Már az első rész megbukott az eladások alapján, ez még jobban megfog...
  • bertino
    #1101
    lol.
  • Seth
    #1100
    Maga a Crytek nyilatkozta, hogy rohadtul elegük van már a Far Cry, Crysis dzsungelekből és Far Cry 2 szavannákból és egy kis változatosságra vágynak :) Én sem sajnálom
  • Zoliz
    #1099
    Erre vársz erre a szimpla gyilok FPS-re? És még ronda is lesz mert városban játszódik. Milyen ótvaros ötlet vezérlehette a fejlesztőket, hogy a szép tengerpartos, pálmafás Crysist -aminek nincs párja a világon- egy büdös, lepusztult New Yorkba rakják?
  • Kandurex
    #1098
    fasza
  • Prince23
    #1097
    Nekem tetszett a gamma. Bár PC-n megértem ha nem jött be :S
  • Kopiati
    #1096
    Hát a Shift 2-t hadd ne mondjam, hova dugják fel...
  • Fehercsoki
    #1095
    Itt a hivatalos bejelentés.Lesz viszont shift 2.
  • Prince23
    #1094
    Hurrá, várható volt.
  • Kopiati
    #1093
    Megelőztél:D Fákk:D Aludni!;)
  • zsozso29
    #1092
    2011 elején jön... juhu
  • KILLER2
    #1091
    Az érdekes lehet :)
  • SZilaJMaGGoT
    #1090
    cell shaded*
  • grebber
    #1089
    Nem is,csak ha van hír linkelem!
    Most kezdem el az 1-et Cell Shader grafikával