9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #1168
    jah de arra gondolnak, hogy ezeket láttuk már régebben más vágásban, és más név alatt, max duma nem volt hozzá, gondolom az uj tréler hallatán nem erre számítottak....:)
  • Prince23
    #1167
    nem :) ez e hónapban jött ki, mint friss videó anyag, hivatalosan.
  • dante3
    #1166
    pff, akkor csak nekem új! :D
  • FSpofon
    #1165
    májusban volt
  • dante3
    #1164
    Volt-e már?

    In-game video
  • KILLER2
    #1163
    Ezt felesleges megnézni, ezt végig kell tolni :D Meglepne, ha nem tetszene. Bár biztos van, akinek nem jön be ez a stílus, de szerintem...na, hát egyszerűen kééééésssz van az egész :) Szerintem azért kicsit betéptek, amikor csinálták. Meg nálam az is nagyot rátett az összhatásra, hogy nem sokkal a játék előtt néztem meg a Tenacious D filmet (bár a metálról meg rockról szól, mégse sok van benne), ami megint csak egy elborult állatság, de az is nagyon ott van, Jack Black-el a főszerepben és a Brütal Legend főhősét is róla mintázták.
  • KILLER2
    #1162
    Igen, közben megnéztem és tényleg kijött. A látvány nagyon durva. Azon haltam be, amikor észrevettem, hogy helyenként a virágok is ilyen szarvasmetálmutatás formájúak. Meg az, hogy a pokolban Ozzy-tól lehet venni fejlesztéseket, beszarás. Meg úgy az egész. Qrvanagy game :)
    Csak az a kár, hogy rövid, meg hogy ez Crysis 2 topic :D
  • DarkSector
    #1161
    megnézem előtte, gondolom demoja van....:)
  • KILLER2
    #1160
    Egyik kedvenc játékom. Nem is emlékszem, hogy volt-e valaha velem olyan, hogy egy játéknál már érződött, hogy közel a vége, de reméltem, hogy még van belőle hátra, mert egyszerűen magával ragadja az embert a hangulata, nagyon remélem, hogy lesz valamikor folytatása, mert ez megérdemelné. Vannak gyengéi, de sok idő után végre egy játék, ami nem a grafikára vagy bármi másra megy rá, hanem egyszerűen arról szól, hogy szórakoztasson és ez szerintem tökéletesen sikerült is. Bár Brütal szinten (ez a legnehezebb) a vége felé elég idegtépő, nem bírom megnyerni a stage battle-t a szárazjég-bányákban a goth rockerek ellen (Black Tear-es gecik) :D
    Nagyon odabasz a játék, ha tehetet, próbáld ki, ha még nem tetted volna.
  • balee4
    #1159
    PS3-ra is kijött és tényleg kurva jó game, hát hiába Tim Shaefer (Pyschonauts, Grim Fandango, Day of the Tentacle stb.) volt a fő dizájner.
  • DarkSector
    #1158
    :D
  • KILLER2
    #1157
    Az a játék egy elképesztő agymenés, szerintem zseniális az egész. Mondjuk ehhez talán nem árt, ha ez ember a metal vagy rock zenéket kedveli. Ha viszont ez megvan, akkor hogy lehetne egy rossz, ami egy olyan világban játszódik, ahol minden tele van rocker szimbólumokkal, villámokat szórsz gitárral és szólókkal idézel meg meteoresőt, miközben baltával kaszabolod a gonosz démonokat egy koncert-harcban, miközben rajongókból "gyártasz" magadnak katonaként motorosokat, shotgun-vaddisznőkkel lövöldöző csajokat, headbangereket, stb, hogy segítsenek neked és mindezalatt végig nagyrészt igazi klasszikus zenék szólnak?
    Mindez hogy a viharba lehet rossz? :D
  • DarkSector
    #1156
    miért zsír a Brutal Legend?
  • KILLER2
    #1155
    Persze, értelek :) Jó, hogy nem hagyják abba, mert ami néhány videó kijött, az alapján nagyon hangulatos és vicces játék, ilyenekből meg hiány van (most a Brütal Legenden kívül nem is nagyon jut eszembe oylan játék, ami poénos és élvezetes, viszont ez is csak X360ra jött ki)
  • DarkSector
    #1154
    ma volt hirekben hogy felkarolták, és uj kiadó fogja befejezni, és új kiadó fogja kiadni...nabazzeg ebbe belekeveredtem most...szóval értesz nem? :D
  • KILLER2
    #1153
    Nem is tudtam, azt hittem azt már végleg eltemették, legalábbis legutóbb azt olvastam.
  • DarkSector
    #1152
    jogos is lenne, de az kivételes eset, ott nem késett, vagyis nem csúszott hanem egyszer már abbahagyták, és úgy volt hogy a fejlesztők a kukába dobják.
  • DarkSector
    #1151
    lehet Crysis előttről én nem sok ienre emlékszem. ez a játék demoja után késett, nem ugy hogy fejlesztés alatt tologatták.
  • DarkSector
    #1150
    :P
  • bertino
    #1149
    duke nukem is késik és most ugy fest be is fejezik és több, mint 12 éves (asszem) csúszás után a gearbox befejezi és kiadják.

    persze ez is csak akkor biztos, ha már megtörtént.
  • BoneDragon
    #1148
    Hát azért nem késett az olyan sokat... max 1-2 évet. Több tucat játék van ami 5+ éveket késnek.
  • Stockbauer33 #1147
    Emléxem mert direkt ez miatt hegyeztem ki a gépem 2007 tavaszán:D Viszont annak idelyén a STALKER vitte a pálmát :D Ha emléxel az mennyit késett

    #1145 Ok sry
  • DarkSector
    #1146
    ez miért meglepő.
    részemről első nagy mérföldkő a Cryis.
    pc-re akkoriban annyit késett mint addig soha más játék, már már vicc volt.
    azóta ezt bevezették szinte minden más nagyobb produktumnál, csak késík azóta minden....
    és tessék ez engem annyira nem lep meg hogy őszinte legyek.
  • bertino
    #1145
    oké, de volt már.
  • Stockbauer33 #1144
    Nocomment
  • DarkSector
    #1143
    igenám de ezt csak érdekességképpen irtam, nem a kérdésedre válaszként, illetve nem azügyben hogy elégedj meg gyengébb géppel.

    épp eszembejutott, és ezt csak + infóként megjegyeztem...:)
  • KILLER2
    #1142
    Oké, de ha hiszed, ha nem, nekem akkor is szaggat minimumon a Wars 30 játékossal csapatharcban.
  • grebber
    #1141
    Crytek - A Crysis 3, 4, 5 is 3D-s lesz
  • DarkSector
    #1140
    en nem annyira új video...:)
  • Prince23
    #1139
    Crysis 2 zárt körű demonstráció!!!
  • bertino
    #1138
    facepalm :))
  • Kopiati
    #1137
    Állat!:D
  • Prince23
    #1136
    hát ez kurva jó
  • gduck
    #1135
    Állat!
  • kifli
    #1134
    crysis 2 előzetes

    :D
  • Doom 4
    #1133
    Lehet hogy a Cryteknek saját hardvereket kéne gyártani :D
  • grebber
    #1132
    Ő nehezen mivel ebben a topikban nincs olyan.
    Amúgy a Crytek neve már régóta egybeforrt a hardware iparral.De erről csakis ők tehetnek már soha nem mossák le magukról!
  • gduck
    #1131
    Annak a tápnak gyengébb a 12V-os ága, erősebb a 3,3V és 5V. FSP 400W jobb ;)

    UI: házigazdi fenéken fog minket billenteni a hardver téma miatt
  • readswift
    #1130
    Ebben meg még ingyenes anti aliasing is lesz, amihez dx10 hardware elég kell legyen. Meglepődnék ha komoly dx11 cucc kerülne bele egyáltlaán
  • DarkSector
    #1129
    amúgy ha a crysis első részéről beszélünk, had ne kelljen megmutatnom a videómat, amit a mostani rendszeremmel csináltam akkoriban vele....
    meglepődne mindenki hogy futott rajta a crysis.
    és a gépem nagy vonalakban:

    e6550+8800gts