9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Barny
    #1208
    szarbox 3
    playszar aszem 7-8
  • grebber
    #1207
    Fingom nincs hogy a két konzol hány magos,de ha jól tudom 2 magnál több tehát simán lehet több magos optimalizáció.
  • bertino
    #1206
    mit gondolsz, az első crysis miről volt híres ?

    "ki lesz használva az összes mag a cpu-ban"

    fél marketing erről harsogott anno.
  • grebber
    #1205
    Technikai infok (németül)

    Na legalább itt már ki lesz használva a sok proci mag.
    A tesztgép: Core i7-920,6 GB RAM,GeForce GTX 260
    DX9be maxon szépen futott vele!
  • DarkSector
    #1204
    :(
  • grebber
    #1203
    PC-re jó lenne a Far Cry 3hoz,de ahogy látom ott a kiírást konzolra lesz :(
  • DarkSector
    #1202
    ezt nézzétek hasonlít a crysis pályaszerkesztőjéhez...:)
  • Prince23
    #1201
    De azért 2 évig csak bírta a Crysis meg a Warhead :)
    mostantól minden crysis xbox "exkluzív" lesz
  • MerlinW
    #1200
    EA játék sosem lesz PC exkluzív:)
  • grebber
    #1199
    Hol olvastál te ilyen hülyeséget?Szerintem soha nem volt erről egy db szó sem hogy pc exkluzív lenne.Kezdetektől a konzolos engineükről fröcsögnek!
  • DarkSector
    #1198
    várj de először nem a demo-ra hittem azt hogy csak x-re lesz, hanem hogy a full játékban a Multiplayer csak x-en és más gépen meg csak single....:)
  • Prince23
    #1197
    Mert X-en is lesz!
  • DarkSector
    #1196
    jah nemazért hogy jó-e vagy sem, csak nem értettem hirtelen, és azt hittem elsőnek hogy eleve a multiplayer csak x-en lesz, mondom az karcsú lett volna...:)

    a megjelenés még idén? gondolom karácsony környékén lesz ebből valami. :S
  • Prince23
    #1195
    Új képek

    Gondolom ugyanazt a pályát fogják kiadni, amit a Gamescomon. szal nem nagy ügy. Már el van készülve.
  • DarkSector
    #1194
    huh mi is ez?
    demora gondolnak benne? vagy mi?
  • Prince23
    #1193
    Még hogy PC exkluzív címként kezeli a Crytek a cry 2-őt istenem

    Most jött:

    Ebben az évben xbox360-exkluzív multiplayer várható!!!!

    Köszönjük crxtek
  • DarkSector
    #1192
    jah nekem van annyira, hogy pc-n is meg x360-on is lenyomtam összes nehézségi fokot...:)
    nemkevés töltényt spórolva, többnyire próbáltam közelharcal megoldani...
  • KILLER2
    #1191
    Az is jó lesz ám. Az elsőt még nem is fejeztem be, de nagyon ott van. Mondjuk én úgy vagyok a horror játékokkal, hogy tetszenek, de többnyire nincs idegzetem végigtolni őket :)
  • DarkSector
    #1190
    őszintén én 1 játékra várok igazából a Dead Space 2-re többi nekem csak a várakozási időt tölti ki...:P
  • KILLER2
    #1189
    Azért ironikus, hogy az első azért volt szar, mert nem futott senkinek, mert a grafra mentek rá, most meg inkább talán a játékra és most rögtön a graf a baj :)
    Amúgy nekem nagyon várós. ÉN személy szerint meguntam a dzsungelt, szerintem sokkal hangulatosabb az egész, ha civilizált környezetben játszódik. Ütősebb egy lerombolt város, mint egy erdő. Persze utóbbinak is megvan a szépsége, de unalmassá válik, mert azért itt mégis csak arról szól a dolog, hogy támadnak az idegenek, de valahogy ettől nem fél az ember, ha a semmi közepén teszik ezt, viszont ha egy nagyvárosban. Meg szerintem hangulatosabb az egész, jobban kedvelem ezt a stílust, ez egyénfüggő. De én a Crysist továbbra is nanoruha és az általa nyújtott lehetőségek miatt kedvelem, nem azért, mert milyen jól néz ki és szép trópusi szigeten játszódik.
  • DarkSector
    #1188
    hát annyira nem mint a dzsungeles benchmark, amiben katonál meg ürpolipokon kivül csak növények ellen harcolhattál....
  • bcrics
    #1187
    http://www.gamekapocs.hu/hir/20082/crysis_2_felelmetes_robotrenderek
  • Rowlend
    #1186
    Pont amiatt volt iszonyú jó hangulata meg hát a grafika is ott érvényesült.Szerintem pár hónapig rágódnak rajta aztán felejtős cucc lesz
  • DarkSector
    #1185
    igen de lesz ennél még több is, csak itt a trükközés ment, tudatják veled hogy szabadban vagy, de falak vannak, nem látsz nagy épületeket semmi, holott a vidiben volt hogy egy magas torony szélén ugrált lefelé, meg iesmi...
  • MerlinW
    #1184
    Lesz benne: betondzsungel:)
  • MerlinW
    #1183
    A mostani C2 videó végig szabad ég alatt játszódott:)
  • DarkSector
    #1182
    jah igazis a jángől a fontos, ha nincsenek pálmafák, már nem is lehet jó játék...
    te kis pixelvadász :P
  • Rowlend
    #1181
    Full átlagos grafika semmi eget rengető mint az első résznél.Plusz még dzsungel se lesz benne...
  • DarkSector
    #1180
    csak bs nekem azért tetszik mert eddig szebbek a színek, és a környezet kidolgozása is...crysis-ban sok a zárt vagy kis snasz falak közt játszódó ingame videó... biztos lesznek jobb helyszínek, de valahogy nem annyira pörget eddig fel amiket látok, mint legelőször a legelső trélerben amit összedolgoztak kedvcsinálónak...de majd kiderül a fullban...:)
  • MerlinW
    #1179
    Mindkettő szép, de BS játékmenete sokkal élvezetesebbnek tűnt. Cry2 semmi újat nem mutatott. Én már a videót is untam:)
    Hogy melyik szebb az teljesen relatív, hiszen két különböző stílusról van szó. Crysis fotorealisztikus akar lenni, BS pedig a művészet fele hajlik (amit egyébként sokkal jobban szeretek - lásd Bioshock, Borderlands, stb).
  • DarkSector
    #1178
    :D
  • Shep
    #1177
    Tegnap láttam egy gameplay movie-t és csalódott vagyok, semmi Crysis hangulat csak lopások a CoD ból meg a GoW-ból, nem is csoda, hogy eltolták, mert szinte egy időben 3 árkád tök egyforma lövölde kinek kellene? Mondjuk hátha nem lesz igazam és tényleg ütni fog.
  • Prince23
    #1176
    ez:)
  • DarkSector
    #1175
    nemtuom eldönteni hogy ez lesz-e szebb vagy a BulletStorm...:)
  • Prince23
    #1174
    Úristen, multiztaka srácok, és x kill után behívták a helikoptert azt mindenkit ledarált,. lol ez tiszta cod lesz már ez is :))
  • Bence94
    #1173
    kb. fél perc olvasás után megtaláltam...
    nyújork nyújork
  • grebber
    #1172
    Te is megtalálhatód ha leszeded és átkonvertálod youtube downloaderrel!
  • Jaffa 2843
    #1171
    valaki megtalálta már ezt a számot mp3 formában?
  • DarkSector
    #1170
    érdekességképpen nézzétek meg a Scourge Project demo-t, a főmanus, egy nanosuit-ban van...:)
  • grebber
    #1169
    "Március 25-én minden PC, PlayStation 3 és Xbox 360 tulajdonos beszabadulhat a romokban álló New Yorkba." -Gamestar