9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • arty
    #1288
    16:9-es megjelenítőre így is jó ;)
  • RYO21
    #1287
    Jó lenne WP-nek, ha nem lenne 16:9...
  • Fehercsoki
    #1286
    Hát én warsban is egyből kiszúrtam mindenkit.Ha meg ez az álcázás átengedi a fényt,akkor nem lehet árnyéka.
  • KILLER2
    #1285
    Jól néz ki. Remélem most marad ilyen szinten az álcázás, mint ezen a képen, mert szerintem a Wars-ban árnyék nélkül már nagyon eltüntetett és szerintem ez nem volt túl jó, az első részben sokkal jobban látszódott az álcázás és szerintem az úgy volt jó.
  • DarkSector
    #1284
    jah mármint a GamesCOM mostani felhozalatalából...:)
  • grebber
    #1283
    GamesCOM-on ez kapta a legjobb PC-s játék titulust!
  • readswift
    #1282
  • DarkSector
    #1281
    wtf, tudtommal megjeleniti a kissebb memóriás is, csak lassabban tölti be, de biztos tévedek.
    sorry. :)
  • Bokafix2
    #1280
    Van köze a látványhoz, ugyanis a legnagyobb részletességi szinten minden textúra, specular, és normal map teljes felbontásban, tömörítetlenül kerül betöltésre.
    Ez pedig azt jelenti, hogy több száz MB-nyi textúra-adattal dobálózik a videokártya. Minél több a memóriád annál részletesebben tudja megjeleníteni a képet. Mondjuk 1 GB-nyi adat nem fér el 512 mb memóriában ez teljesen logikus... tehát ha nincs elég memód, lejjebb kell állítanod a részletességet.
  • KILLER2
    #1279
    Lehet olcsóbb lenne jól összerakni a játékot, mint minden nagyobb oldalt lefizetni :)
  • Shep
    #1278
    Majd egy kis apró a tesztelők részére megoldja a dolgot :)
  • grebber
    #1277
    Én is erre gondoltam ,aztán nehogy pofára essenek!
  • KILLER2
    #1276
    Az oké, hogy büszkék a játékukra, de szerintem ez kicsit erős :) Pofátlanságnak tartom, hogy előre megmondják, hogy ez bizony tetszeni fog nektek. Örülök, hogy jónak tartják, mert akkor csak nem lesz szar, de az egy ilyen kijelentés után már csak azért is kevesebbet adnék nekik. Csinálják meg a játékot és majd mi eldöntjük, hogy hány pontot is kapjon, ez nem az ő dolguk :)
  • grebber
    #1275
    [URL=http://ipon.hu/?news=13665]EA: "90 pontos lesz a Crysis 2"[/URL]
  • MerlinW
    #1274
    Megint elfelejtetted bevenni a gyógyszeredet..
  • DarkSector
    #1273
    a memóriának nincs köze a látványhoz, csak gyorsasághoz max, azis nagyobb felbontásoknál érdekes.
  • DarkSector
    #1272
    ne is törödj vele, full nincs képben, látszik a hozzászólásásból...:)
  • grebber
    #1271
    Mit vagy felháborodva te életebe most vagy először SG-s topikba?(Csak mert azért mert xy a topik full nem oda való dolgok minden vannak és lesznek is amíg világ a világ)
    DarkSector linkelte hogy szerinte hasonlít a Crysis pályaszerkesztőjéhez
  • bertino
    #1270
    grebber és az emberi lények 2 külön faj.

    érted ?
  • readswift
    #1269
    -mit keres ez a szar a crysis topicban? Ki kezdte el összemaszatolni a kettőt, és minek? Szerintetek ilyen toolt nem lehet csinálni a cryenginehez 2 fázis közt? Vagy szerintetek az nem ilyen mini game az istenszimulátorotokban? Ti teljesen hülyék vagytok?
  • Bokafix2
    #1268
    Jah az hogy hány mega egy kari, vajmi keveset jelent. Az legfeljebb a szebb megjelenítésben játszik szerepet, de a gyorsaságban sokkal nagyobb szerepe van a mag órajelnek, a stream processzorok, és a tranzisztorok számának.
    Én is láttam olyan kártyát, ami 1 gb-os volt és fele annyiba került mint egy 512-es de jobb minőségű kari.
  • barmi
    #1267

    Elnézést kérek ha volt már ...
  • DarkSector
    #1266
    jah ez arcade, vagyis Steam-PSN-XBLA....:)
  • grebber
    #1265
    Hm tévedtem.Steam exkluzív lesz 15 euróért jövőre jön PC-re!
  • DarkSector
    #1264
    jah semmi, ezért röhögök 1-2 ismerősömön, mikor jönnek hogy ugye amit emlitettem, a 600MHz-es 1650xt-vel, hogy nekem a 8800gt csak 525MHz-es.
    meg a ramot komálom, mikor az egyik srác, épp újságolta, hogy elfut a crysis, cod6 meg ienek fullon 8500gt-n vagy mifaszom mert az 512mb-os kari.

    mondom jah, meg a régi 9250-es meg ien ati kártyákon AGP-ben is asszem volt 512MB rammal, azonis akkor fog futni.
    mondom ez nem így megy, összeségében kell nézni, sokszor az se mindig jelenti, hogy az a játékokban is megmutatkozik, és ezt akartam kihangsúlyozni, hogy az az adatokban erre hasonlitó xbox gpu is így van, adatok csalókák és nem szabad lebecsülni meg leszarozni. :)
  • arty
    #1263
    nem, ott túloztam :) (mert ahogyan az orajel sem az egyedüli meghatarozo tulajdonsag, ugy a shaderszám sem az)
  • DarkSector
    #1262
    nem haverem, ott azért irtam, hogy nem emlékszem, lehet 1600-ast emlitettek régebben, már nem emlékeztem, vagy 1900-as....:)
    legyen 1900-as mindegy. :P amúgy biztos az hogy az 1600-as 4.annyira erős mint egy 1900? az sok eltérés azért...:)
  • arty
    #1261
    pedig szinte 1:1 egy 1900as van benne, pár kiegészítéssel - pont ezt pofázom :)

    te meg jöttél itt a negyedsebességű x1600nál is lassabb dumával ...
  • DarkSector
    #1260
    jah nincs ezzel semmi gond, volt 1 techdemo régen, de nem arról van szó, hogy pc-n ez a max, amit most itt látunk manapság, csak ezt MUTATJA a fejlesztők PC-s produktumai, persze már a könyökén jön ki mindenkinek, hogy a pc erős nagyon meg mennyit tudna, de ha egyszer nem jönnek ki játékok, amik optimalizáltak lennének, és megmutatnák azt amit régen a crysis???
    hiába a képzeletbeli rúd, ha csesznek átugrani!mindig azt kell nézni, és én azt nézem hogy most mien munka van pc-n, és erre irtam hogy lassabb folyamat lesz most.
  • DarkSector
    #1259
    csak tudnám miről obeszélsz.
    mien baromság, érdekes mindenki tudja miről beszéltem, csak te nem olvass kicsit többet vissza, vagy amennyit visszaolvasol abból kicsit lassabban, hogy értsd is mit olvasol.
    Én azt írtam, a x-box vga-ja csak adatokban hasonló ahhoz a kártyához, nem azt hogy egy x1900-as van szó szerint a gépbe...kár volt ezt a hsz-t megírnod.
  • DarkSector
    #1258
    le lett írva minden, mintahogy a xbox exek is különbek a multi címektől.
  • Muttley
    #1257
    ...és sokan (10-ből 8-an) ma is (nemcsak anno) kizárólag a Blu-Ray miatt vesznek ps3-at.
    Ide is kellene már egy offtopik xD
  • grebber
    #1256
    De kötve hiszem hogy nem 8xAA-val, és 16X AF-el 60 fps-el!
  • RYO21
    #1255
    Crysis 1-et Highon toltam végig + 1-2 dolog VH-ra állítva.
  • grebber
    #1254
    Te is tudod jól hogy nem fog menni azon a gépen!
  • RYO21
    #1253
    Azért lassabb az amortizálódás, mort konzolokról portolnak PC-re. Voltak próbálkozások, hogy továbbfejlesszék a PC-s játékokat, de kisebb bukta lett belőle. Pl Crysis. Nézd meg a CE2 vs CE3-videót. Hogy már 4 évvel ezelőtt, is mennyivel jobb grafikát tudtak csinálni PC-re.

    Am a Crytek azzal dicsekszik, hogy majd a PC-s verzió optimizáltabb lesz az első résznél. Ha nálam nem fog max grafikán 8xAA-val, és 16X AF-el 1024x768-ban futni 60 fps-el, akkor semmit sem csináltak. Konfigom: Intel Pentium D E2200, 3GB ram, HD3850.
  • arty
    #1252
    annyi baromságot hordtál itt össze, hogy inkább csk erre reagálnék:

    "x360 gpu specification:500 MHz 10 MB embedded DRAM 48-way parallel floating-point dynamically-scheduled shader pipelines Unified shader architecture

    hol van ez az x-es gpu az xtx 1900-astól? :)
    az x1650xt is már 600MHz-en ment, lehet én mondtam rosszul, és nem 1900 hanem 1600 amit hallottam 1x...:) akkor még nevetségessebb a helyzet...:)"

    x1900: 48 unified shader, 500mhz ~ xbox360 gpu, embedded ram NÉLKÜL, nagyobb memsávszéllel
    x1900xt: 48 unified shader, 625mhz
    x1900xtx: 48 unified shader, 650mhz
    x1600xt: 12 unified shader, 590mhz - kb az xbox gpu NEGYEDE, VÁGOD? semmit nem számít az órajel önmagában. durva, hogy ezt 2010-ben még magyarázni kell ...

    bizonyos szempontból az xbox gpu szarré veri az 1900asokat is, bizonyos szempontból (memóriaméret, memsávszél) viszont nagyon nem.
  • FlyHigh
    #1251
    Kezdesz Csernus doktor lenni.Amúgy kurva gázul futott a legdrágább gépeken is.
  • arty
    #1250
    "hát nem tudom,már az első rész is hibátlanul futott,60fps-ről le sem esett"

    hazudsz

    (vagy 640x480, low-ban nyomtad? talán még akkor is)
  • FlyHigh
    #1249
    Van aki kihasználja, nem véletlenül vannak only ps3 címek, amik fejlődnek részről részre. Az meg nem a gép hibája, hogy sok az ügyetlen fakezű fejlesztő, lehet menni korrepetálásra a Naughty Dog stúdióba.