Mindhárom premierfilm bukott itthon

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7
hát, van a pisiszex, a kakiszex, de hányós szexrõl még nem hallottam.

#6
nem rólam van szó, de nyilván rengetegen igen.
#5
hát nemtom te pl ráhánynál Jessica Alba-ra? 😄
#4
szerintem a név nem egyenlõ a szépséggel. vagy legalábbis akkor valaki szólhatna jack nicholsonnak. ráadásul, nyilván minden színész valakinek bejön, valakinek nem. biztos a neked legszebbre is jópáran ráhánynak undorukban😊 (amúgy létezik még ilyen, hogy valaki a szép színésznõkre utazik?)
#3
Kicsit off, de nem tudjátok, hogy az AvP2nek mikor lesz a hazai premierje?
#2
"A heti premierek azonban rámutattak arra, hogy Nicole Kidman neve már közel sem elegendõ a sikerhez ..."

Azért én megkérdezném hogy 10en valahány éve látom ezt a Nicole Kidmant filmekbe, hogy rajta mi az, ami miatt õ elegendõ lenne a sikerhez? Mert sztem ugy ocsmány ahogy van...és ha már jó csaj miatt nézek egy filmet kis tulzással kiakadna a karakter számláló mire felsorolnám a nálla szebb színésznõket..
#1
"A heti premierek azonban rámutattak arra, hogy Nicole Kidman neve már közel sem elegendõ a sikerhez ..."

Vagy csak a "hülye" nézõknek tele a hócipõjük a gagyi remakekkel, pláne egy "ZS" kategóriás eleve gagyi sci-fi(?) feldolgozásával? 😊