219
  • Petko
    #58
    Minden idők...
    legértelmetlenebb topikja: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1196178303
  • Shiwo
    #57
    "De könyörgöm, miért kell már rögtön a jövőre gondolni, h úgy is jön másik és az jobb lesz..."

    miért kell a jelenre gondolni ? gondolj csak vissza, 1 évvel ezelött mit válaszoltál volna a saját kérdésedre ? akkor is mindenre 1 játékot írsz ? amúgy lehet tényleg töröltetni kéne, mert sok értelme tényleg nincs..kaptál véleményeket, legyél boldog vele..
  • Prince23
    #56
    De miben jó??? Hangulatos, karakteres, zenei világba?
    Minden idők.... de miben? hm...





    Talán jobb ha töröltetem ezt a topikot. Nem ezt gondoltam... 20. hsz-ra alapértelmezvén... meg páran jól is kezdték...

    De könyörgöm, miért kell már rögtön a jövőre gondolni, h úgy is jön másik és az jobb lesz... Most te élsz 2007 van, van vagy 10 év, azt válogatni kell, a te eddigi korodbeli játékokból kéne szelektálni...
  • Kori
    #55
    MINDEN IDŐK..............

    kinek a pap kinek a papné

    stílus függö
  • degenerator
    #54
    gta 2 and the zaibatsu :)
  • Prince23
    #53
    De hát én különböző alműfajra és azonbelüli történetvezetésre, karakterre stb-re értettem leginkább, ezt a minden idők leg... , meg lehet a legrosszabb is...
    De pl, amit minden visz, így kijelentem mégegyszer: minden idők legjobb játéka: cod4. hehehe

    Mondta vki, h rosszúl írtam a kommentet az 1. hsz. na akkor a 1.+20. hszt vegyétek figyelembe, remélem úgy már világosabb és tisztább...
    De máskülönben csak gondolkozni kéne, nem kell mindent a szájba rágni.
  • AntiHero
    #52
    hülye e topik?
  • ronihun
    #51
    Minden idők legjobb játéka:Lego....
  • Sadist
    #50
    Sőt, ezeket végig lehetne zongorázni a StarCraftra, WarCraftra, Tomb Raider sorozatra, Prince of Persia sorozatra, Bioshockra, Unreal Tournamentre, meg még kismilliónyi játékra.
    Ilyen hogy abszolút legjobb/legszínvonalasabb/legszebb/legjobb karakter nem létezik. Főleg olyan, hogy leglátványosabb. Max Payne idején mikor a játékosok meglátták a süvítő golyókat azt mondták "aztakurva", ma CoD4-ben arcodba robban az atom a gombafelhővel azt mondod "aztakurva", egy év múlva kijön egy újabb játék, újabb grafikával azt fogod mondani "aztakurva".
  • tpM
    #49
    Operation Flashpoint, Armed Assault.
  • Győri Devi
    #48
    Ezaz pedig a régi játékoknak sokkal jobb volt a fellingje azokat szivesen tolta végig az ember többször is. A mostaniak pedig; szép meg minden, de csak egyszer
  • ronihun
    #47
    Na ugylátszik sokáig nem frissitettem....
  • Sadist
    #46
    Bár lehetne olyan is, hogy
    Minden idők legjobb játéka: Splinter Cell
    Minden idők legszínvonalasabb játéka: Splinter Cell
    Minden idők leglátványosabb játéka: Splinter Cell
    Minden idők legjobb pc-s karaktere: Samuel Leo Fisher (Splinter Cell)
  • ronihun
    #45
    Meg mert csak azon játszott....Amiket felsoroltál Prince azoknak a 80%-a uj modern graffal rendelkező játék.....Cod4 minden idők legjobb játéka szerinted?mért is mert full jó grafja van és tetszik neked ez a stilus?Rendben mivel mindenkinek sjaát véleménye van de szvsz nemhiszem h egy Cod4 csak azért jobb pl egy PoP-nál vagy egy Max payne sorozatnál mert jó a grafikája.....Van sok olyan klasszikus játék aminek nincsen olyan grafikája h jajj de jó gép kell hozzá jajj de gyönyörű mert egy játék attol h jó a grafja attol nem feltétlenül jó....Ezzel nem azt mondom h a COD4 nem jó mert az de azért sztem ne csak a legujjab csilli-villi huu de jógraf játékokat kéne megemliteni bár ha neked ezek tetszenek....
  • tigeroo
    #44
    Amúgy nincs értelme a topicnak, mivel a legjobb játék azt jelentené hogy egész hátralévő életedben ellennél vele :D
    Nincs olyan hogy a legjobb, ám nagyon sok stuff van, ami a tökéletes közelében járogat.És ezek a játékok egytől-egyik korszakalkotóknak számítottak a maguk idején. Például Doom, Need for Speed, CommandnConquer, Civ. A feeling megmaradt, csak a grafikán látszanak meg az idő vasfogai.. Ahogy haladt az idő, újabb "rókabőrök" jelentek meg a piacon, amik az előd jó tulajdonságait meghagyták, csak kicsit jobb lett a külcsín és mindig rátettek egy lapáttal az egészre. A baj csak az volt, hogy volt előd. Elég ha csak az FPS műfajt nézzük meg. Gyakorlatilag semmi sem változott, csak a külcsíny meg a fegyverek skinjei :D (Tudom hogy közhely, de kit érdekel a grafika? Hangulat odabasszon az a lényeg.)
    Úgyis csak szubjektív véleményt fog mindenki írkálni ide (példa erre a topicnyitó elfogult cod4 láza), jameg ezeket a véleményeket a másik ember fogja fikázni...
  • Szabi84
    #43
    és minden idők legrosszabja is egyben:DDD
  • Sadist
    #42
    Minden idők legjobb játéka: No One Lives Forever 1/2
    Minden idők legszínvonalasabb játéka: No One Lives Forever 1/2
    minden idők leglátványosabb játéka: No One Lives Forever 1/2
    Minden idők legjobb pc-s karaktere: Cate Ann Archer (No One Lives Forever 1/2)
  • moralosan
    #41
    most csak nagyvonalakban:

    mmo: Guild Wars
    rpg: Oblivion
    játék, ami méltatlanul el lett felejtve: Freedom Fighters
    fps: half life, cod frencsájz
    kaland: sam & max
    legjobb free-roam: gta [just cause is jó, de nem a legjobb [#20...]]
    rts: ground control

    nem írtam újakat, mert az elfogultság lenne
  • Shiwo
    #40
    "miér tírsz ilyen lekezelően velem? hm...?"


    ismétlem önmagam:

    "...az ilyen ember fél év múlva/év múlva egy tök másik vadiúj játékra fogja rámondani, hogy a legjobb.."

    szal topiknyitóként ha nem 1 játékot istenítettél volna az első kommentjeidben, lehet komolyabban vennélek, de így csak az látszik, hogy most az aktuális kedvenckéd a cod 4. része, arra vagy rácuppanva, és nem objektívan irod le a véleményed, miközben kiváncsi vagy másokéra..
  • Szabi84
    #39
    minden idők... és beírják az elmúlt 1 év játékait!
  • Sadist
    #38
    Hát én :)
  • Shiwo
    #37
    én kivételnek érzem magam :) amúgy ha részletesebben kifejteném, hogy mellik stílusba mi a leg, akkor bennelenne mind a monkey's island, mind a gta:vc (gta1 is marha jó, de a vc hangulata jött be eddig legjobban közüllük..) .. valamint a legek közt lenne az x-com: ufo defense (alias ufo 1) is

    amúgy a leg-elésbe az a legnagyobb hülyeség, hogy milyen alapon mondom rá 1 játékra, hogy az a legjobb, ha többszázezer másikkal nem játszottam..szal kommenteket lehet kikéne egészíteni azzal, hogy "nekem ami legjobban tetszett grafban/hangban/játékélményben/stb..

    jah és azzal 1et értek, hogy hüleség, mikor mindre a legújabb játékokat írja..az ilyen ember fél év múlva/év múlva egy tök másik vadiúj játékra fogja rámondani, hogy a legjobb..
  • hunbasser
    #36
    meg a pessel sem nagyon ^^
  • Győri Devi
    #35
    nekem a leg az a Final Fantasy 7 csak igaz az nem PCs :)
  • Prince23
    #34
    Na az pedig a legrosszabb minden téren szinte... egy tucat focis játék... véleményem szerint
    és miér tírsz ilyen lekezelően velem? hm...?
  • Shiwo
    #33
    én is épp akartam írni..
  • Prince23
    #32
    Figyelembe vettem a magyar kommentárt, meg ez egyéni izlés...
  • tigeroo
    #31
    de könyörgöm!! hol vannak a klasszikusok?!

    silent hill sorozat,monkey island, myst, toca race driver részek, GTA sorozat stb...
    ezek senkinek sem jelentik a "leget"?
    necsak az új játékokat írkáljátok, mert azok már (új fícsörök híján) úgyis csak a régi no.1 játékokat koppintják le

    az egész topicból azt szűrtem le, hogy mindenki csak populárisabb játékokkal tolta eddig amik az utóbbi 1-2 évben jelentek meg (persze tisztelet a kivételnek)
  • Shiwo
    #30
    mert a 08-cal még nem tolta..
  • Drephis
    #29
    "Minden idők legjobb focis játéka: Fifa 07 "

    miért pont a nullahét? :DD
  • csgj
    #28
    Kalandosnak kalandos, de a stílusa rpg. Az egyszerűbb fajtából. A kalandjátéknál ilyenekre gondolj: Broken Sword, Syberia, The Longest Journey, Monkey Island, Sam and Max (nem műkszik az "and" jelem :D), stb...
  • Prince23
    #27
    2002-től játszom játékokkal, szóval... azt hiszed, h valami debil punk vagyok? :D
    És ha nem játszottam a Heroes 1-el, akko mi van? a többi résszel játszottam
  • akyyy
    #26
    óóemgé hisz ez szinte mind folytatás, fogadok egyik első részével se játszottál (gondolok itt nfs, heroes, rs, meg még jópár)
  • Prince23
    #25
    Felejtsd el:D
    Túl elfogult voltam:D
  • Prince23
    #24
    Akkor rpg? nekem nagyon kalandos volt...
    Mindig keverem az rpg-t meg a kalndot
  • bazs1
    #23
    "Gondolom mindenkinek van saját izlés világa a PC-k iránt, szóval itt az lenne a lényeg, h mindenki, leírná, h melyik minden idők legjobb játéka mindenidők legrosszabb játéka, minden idők legjobb karaktere, stb, stb. csak érintse a PC-t, (és záró jelbe lehet említeni, h addig ki tartotta a nr.1 helyet)"
  • csgj
    #22
    A Jade Empire nem kalandjáték...
  • Lazlo
    #21
    régen a 486osoknál volt ilyen nagy floppy vagy hogy hívják :) és azon volt sok játék olyan hogy rohangáltak a catonák képernyőn és a célkereszett kellet irányitani és lőni ilyen áborus....volt valami colosseumos gladiátoros arra annyira már nem emléxem..autós meg a f1es ami még asszem 256színü volt :) azok is jók voltak. akkór a goblins volt még nagy kedvencem meg a put-put meg a teddybear vagy mi az. majd a még eszembejutok írok
  • Prince23
    #20
    Folytatás:

    Minden idők legjobb játékadaptációs filmje: Resident Evil
    Minden idők legjobb autós játéka: Need for spedd Most Wanted
    Minden idők legjobb modern kori háborús játéka: CoD 4 (tudom, de most altipusra osztottam:DD)
    Minden idők legjobb második világháborús játéka: MOHAA
    Minden idők legjobb RTS-e: Medieval TW 2
    Minden idők legfélemetesebb játéka: CONDEMNED!
    Minden idők legjobb folytatásos játéka: Splinter Cell!
    Minden idők legjobb western játéka: Call of Juarez
    Minden idők legjobb "kattingtatós" rpg-je: Titan Quest
    Minden idők legjobb rpg-je: Gothic 3 (és a Hellgate London, csak azzal még keveste játszottam)
    Minden idők legjobb kalandjátéka: szigorúan JADE EMPIRE!
    Minden idők legjobb focis játéka: Fifa 07
    Minden idők legjobb kosaras játéka: NBA Live 2006
    Minden idők legjobb képregényadaptációs játéka: Spider-man 3
    Minden idők legjobb KOMMANDÓS játéka: Rainbow six VEGAS!!!!
    Minden idők legjobb lopakodós játéka: SC: Chaos Theory
    Minden idők legjobb körökre osztott rtse: Heroes 5
    Minden idők legjobb modernkori háborús rtse: szigorúan WORLD IN CONFLICT

    Minden idők legnagyobb csalódása minden téren: Medal of Honor AIRBORNE!
    Minden idők legrosszabb "gta" stilúsú játéka: Just cause
    Minden idők legrosszabb folytatásos játéka: NBA 08




    Kicsikirály: írásodból ítálve írigykedsz: XD De most pont h rossz embert fogtál ki. Szted egy 7300 GT-vel lehet csillivillizni? Crysissel abszolút nem, átlagban közepes beállításal tom. de a cod4 fullon ment:). STB



  • Lazlo
    #19
    az felnöttes viselkedés ha leszólod a topikot? nemteccik mennyé máshova engem érdekel kinek mi a kedvenc játéka régi vagy új és hogy megmondják hogy ha nekem ez a kedvncem nekik teccet-e vagy sem....mert ha ilyet kérdezel 1 másik topikban jön hogy ne offojál.....akkór tese offojál és mennyél másik topicba ami neked tetszik és nem idiotázod le köszönöm....off vége.