106
Városépítés kicsit máshogy
  • Norbi9999
    #66
    Hello!
    Tudtok nekem segíteni? Az a gondom, hogy az első pályán megterveztem a házat, kiástam a pincét, de nem tudom elkezdeni építeni. Hogy kell?
    A másik meg az hogy amikor tervezek, akkor a "flat" résznél csinálnám a falakat és nem tesz le ajtót. Ezt lehet valahogy befolyásolni?
    Köszi előre is a segítséget.
  • Neton
    #65
    Nem rossz cucc, eddig ugyan csak a Tutorialt csináltam meg, de ez alapján marhára átgondolt kis stuffról van szó, remélem nem lesz tele buggal. :)
  • jarodino
    #64
    Már rájöttem
  • jarodino
    #63
    Senki nem akadt el ott ahol én?
  • Joybull
    #62
    ok. megoldva
  • Thanatos
    #61
    corridor területre lehet csak letenni asszem
  • Joybull
    #60
    Hali
    A 4. tutoriálban, hogy kell lift mehaneri vagy mit készíteni?
    Már csak azt kellene lerakni és kész a tervrajz. de azt nem engedi és így nem lesz zöld a pipa
    plz
  • zolo
    #59
    Hmm, akkor meglesem majd mégegyszer, az az igazság hogy hiába nyomtam a nyílre, nemtörtént semmi, máshogy fogom most megközelíteni :/
  • jarodino
    #58
    Ez pontosan lépésről lépésre mutatja meg mit kell csinálni,néha már éppen hogy halál szájbarágósan......
    A szöveget meg nem kell érteni csak figyelni a nyilat hogy mikre clickelj......
    A sim City meg ehez képest teljesen máshogy közeliti meg az épitkezős játékokat szerintem.
    Nehéz rajta szerintem is elindulni de ha egyszer belejössz akkor utánna rájössz mégse olyan bonyi
  • zolo
    #57
    ÉN úgykézpelek el egy tutorial, hogy lépéről lépésre megmutatja mit hogyan kell. - nem tudok angolul, így a hosszú magyarázó szövegeket nemértem.
    Sim City -ben is volt hogy ide katt, oda katt, el is tudtam utána indulni, de ez annál jóval mélyebb.
    Lehet én vok béna...Hogy lehet előhozni a tutorial, miben nyilvánul meg...?
  • Thanatos
    #56
    első 4 map az tutorial...
  • jarodino
    #55
    Épp most látm hogy lejebb kitt2000-nem ugyanez volt a baja!
  • jarodino
    #54
    Sziasztok!
    Szerintem egy nagyon pöpec játék!
    Viszont egy helyen elakadtam és nem tudok rájönni mi a baj.
    A karier módban épitem a "small resident-ált" és már fel van huzva a teljes háza alapja,az épitésszel mindent megcsináltam(emeletek,lakások stb) de amikor huznák fel a többi 3 emeletet, kiirja hogy homok kell neki. Homok van emberek vannak mégse csinál semmit.....
  • zolo
    #53
    Elsőre hangulatosnak tűnik, de nemtudok vele játszani, mert angol tudásom 0, tutorial meg nincs, csak nagyonsok szöveges magyarázat mindenhez.
    Rengeteg opció van, almenü, stb, kb úgy épülnek fel mint a Sim city - csak ez jóval bonyolultabb, és sokkal komolyabb.
    Ha valaki eltudja magyarzáni hogy működik a játék, annak hálás lennék:)
  • zolo
    #52
    Töltöm...
  • Neton
    #51
    No megjelent a teljes verzió. :)
  • Neton
    #50
    A teljes verzióhoz megjelent már magyarítás vagy angolosítás? Én sehol nem találtam...
  • kitt2000
    #49
    szia.Kéne egykis segitség mert elakadtam.Helyzet hogy a épűlet köröli árok vanami az állvány elbontás útán kér jelez egy lefelé nyil benne egy homok képét jelzi ott mit kell csinálni és mivel? Homok már van a helyszinen.
  • Thanatos
    #48
    hát igy első blikkre te szerintem a magyarral se lennél kisegitve... :DDDD
  • kitt2000
    #47
    Szia.Valaki megtené hogy leforditsa magyara.A harmadik személy nönél lehet az egy ember munkás képre és csak át kell huzni öket a 2 kockába akkor kezdi ell a munkát ha van épitöanyag.
  • soma22
    #46
    tudsz annyiban segiteni, hogy tudok felvenni munkást?
    egyszerűen nem jövök rá.

    köszi előre is
  • Dave000
    #45
    Na sikerült végre felhúzni a házat az elejétől a végéig. A lényeg hogy engem jól elszórakoztatott, és ha a teljesben még több szabadságunk lesz, elég jól el lehet rajta agyalni. Kétszer építettem meg a demo házat, de mindkétszer kifutottam a pénzből meg időből :) (mint a valóságban :D) A grafika az tényleg ezredfordulós, de az agyalás közben úgy se az a lényeg.
  • Dave000
    #44
    Nekem általában akkor is kiakad, ha a mentést akarom betölteni, tehát még az se biztos, ha folyamatosan mentek :)
  • soma22
    #43
    hogy a fenébe kell felvenni munkásokat?
    hiána drag and drop nem maradnak ott
  • Hmuda
    #42
    Nagyon tetszik a játék, csak sajnos nagyon instabil. Fél percenként kell menteni, mert baromi kiszámíthatatlan, hogy legközelebb mitöl fog lehalni.

    Két tutorialnak is kétszer kellett nekifogni (ami a hosszukat tekintve nem kicsit volt idegesítő), míg az alap küldetést még egyszer se sikerült befejezni, mert az első emelet környékén mindig csütörtököt mond.

    Csak remélhetem, hogy a teljeseben már nagyon rágyúrnak a stabilitásra.
  • Yoda001
    #41
    azaz..biztos
  • 0Fritz0
    #40
    Persze, mert mindenki nekiesik, mint flémer a nyúbinak.
    A kérdőjel (help) nem hiába fityeg ott, először tessék szépen tervet csinálni és csak aztán mehet a tákolás.
  • toysoldier
    #39
  • joebacsi
    #38
    vigyázz, iqlimit van benne XXDDD
    de ha minden igaz a héten lesz hozzá crack, szal örüjjé XXDDD
  • Yoda001
    #37
    na jó, leraktam valmai darut amivl szart se csináltak, uninstall :D mintha nmlenne értelme a játéknak XD
  • Neoncsoves
    #36
    figy... én meg se birtam mozdulni, még egy szar téglát se raktam le... max egy darut. azt is félig XD
  • 0Fritz0
    #35
    Nah, építkezni még nem tudok, ugyanis még egy embert sem tudtam felvenni, illetve legalább egy téglát lerakni.
    Viszont jó magyar vállalkozóhoz híven már most adok-veszek számlát. :)

    A határidős szállítások jó kis fejtőréseket fognak okozni a nagyobb építkezéseken. Ezt jó, hogy beletették.
  • Dexantreal
    #34
    lál, ja, de én leszarom, felőlem bannolhatnak *vállat von.*
    Má úgy is voltam.
  • 0Fritz0
    #33
    Bantársak? :D
  • Dragooon #32
    ti ketten egyszer még nagy barátok lesztek :-|
  • akyyy
    #31
  • Dexantreal
    #30
    sekélyes... ez teccett!
    Amúgy igen, tom ,hogy, mikor jelenik meg; de gondoltam ott lehetne má a warezokon... de, ha nem, nem, nem kell gyépézni.
    Oké, pontozzá.
  • milk41
    #29
    szarságaimmal?:D
    olvass már vissza és rájössz hogy kinek van igaza és kinek nem
    te sekélyes faszfej
    ennyi
    PONT
  • Dexantreal
    #28
    gyépés vagy te kis faszvakaró szar láma... bazdmeg ki a faszt érdekel a január?
    attól még lehet most is kint, nem? :P
    másszá el a szarságaiddal innen.
    Beszarás...
    nekem te ne ugassá kis szaros.
  • Dexantreal
    #27
    Ahamm, ok.