234
  • Jeti2
    #34
    Tudjátok van olyan hogy meg lehet csinálni az E250en hogy ha vki meg akarja nézni a képeket vagy üziket(bármit) akkor kódot keljen beütni hozzá.És meg akartam csinálni ezt az enyémen is és kért egy kódot de nem volt jó semmi? Nem tudjátok mi lehet a kódja? vagy ez minden E250nek más? Előre is Köszi!!!
  • simos
    #33
    Kösz nandorb !!

    Tényleg 8db nulla !
  • nandorb
    #32
    8darab 0 szoval 00000000
  • simos
    #31
    Hi All !

    Igaz, hogy nem E250-esem van, de hátha tudtok segíteni!
    Az E530-asnak mi a gyári biztonsági kódja ?

    Előre is Köszönöm !!!
  • nandorb
    #30
    Mindegy talaltam de ha kell megis valakinek az kuldje el privatba a mailt es vagy az email cimemre es majd elkuldom.
  • nandorb
    #29
    honnet lehet ezeket letolteni linket privatba kuldel vagy a [email protected] re kuldje el
  • nandorb
    #28
    Hogy kell ra tolteni a java jatekokat???
  • Jeti2
    #27
    a SAMSUNG-ra vnnak olyan programok mint a Sony Ericsson-ra? pl.: bluetooth-on lehet irányítani a másik telefonját,üzenetet küldeni a másik képernyőjére szintén bluetooth-on.
  • FGB
    #26
    Azt véletlen nem tudja vki, hogy a szerviz menüben melyik beállításnál lehet halkítani a hangszórón és a headszeten, h telefonálás közben ne legyen olyan hangos, mert nekem mind a kettő bazi hangos a hedszetet nem is tudom használni, pedig teljesen le van véve a hangerő.
  • FGB
    #25
    Nekem nincs fent semmilyen BT progi csak az alap XP.
    Azzal megkerestettem a telot, majd utána indítottam el a Samsung progiját. Nekem így semmi gondom nem volt a csatlakozással.
  • Puntigamer
    #24
    senkinek semmi ötlete? már az xp-t is újra raktam:(
  • Puntigamer
    #23
    Hi!
    Nem tudom, összekötni bluetooth-al, a telefonom, és a Samsung PC progiját:(
    Valahogy nem ismeri fel,amúgy jó a kapcsolat, mert tudok fájlt küldeni:(
    Az a fura hogy mindig outgoint 12-es portra csatlakozik, pedig ez incoming kapcs...
  • Puntigamer
    #22
    ja, jópofa, de engem még az idegesít benne, hogy memóriakariról nem lehet csengőhangot beállítani, mindig átmásolja először tel memóba... bár végülis így legalább ha kiveszed a karit, nem állítódik vissza alapértelmezettre:)
  • Jeti2
    #21
    nekem is ilyenem van ezüstben és sajna nekem is mozog a slide-om. de amúgy sztem király teló
  • Puntigamer
    #20
    rendben utánajárok...
  • Puntigamer
    #19
    jeah, megvettem a memória karit a telóba:)
    És simán tudok rá másolni memória kari olvasóval, és felismeri a telefon meg minden, szóval zsír!Telepakoltam mp3-al:)Meg csengőhangokkal
  • Xing
    #18
    Ha találsz valamit azonnal értesits légyszi, mert már régóta szenvedek vele :S
    Nem is a Google maps lenne annyira fontos, inkább a java. Nincs java kezelő program alapból a windows mobile-ban, de a telo támogatja a javat.

    (Bocs az offért)
  • Puntigamer
    #17
    elvileg ugyan így!
    Samsungokra így kell, asszem, de utánanézek:)

    hátha ez mond valamit:)googlemaps
  • Xing
    #16
    Arról nincs esetleg valami infod, hogy Samsung i600-asra hogyan lehet *.jar, *.jad fileokat telepiteni?
  • Puntigamer
    #15
    így kell:
    I finally succeeded in installing some java games to my Samsung E250 via bluetooth. I thought I would share the info on how I do it here because it seems to be a frequent unanswered question on various forums. You will need a *.jad and a *.jar file for your game.

    1) Download SoftickPPP and Samsung Java Uploader.exe from here. Also JADmaker if required.

    2) Install SoftickPPP according to this Polish website. I don't understand Polish, but the pictures tell enough of the story. Set up your bluetooth COM ports in the SoftickPPP bluetooth/serial settings. My Bluetooth COM ports are either 24, 25 or 26. I leave them all ticked.

    3) Enter *#52828378# on the phone to access the Java Test Menu. Choose OTA type setting, choose Serial bearer OTA. Click select. (This seems to need to be changed back to GPRS bearer OTA for Samsung PC Studio to connect)

    4) Start SoftickPPP. Click on cancel for the missing USBPort.dll error message. Accept bluetooth connections for DUN and Serial connections on the phone.

    5) Choose 'Activate PPP' by right clicking on the icon in the taskbar. Accept connections on phone again.

    6) Start 'Uploader.exe' and then add the required jad file. Leave the program open.

    7) If you are not still in the Java Test Menu then enter *#52828378# on the phone again. Select 'Serial test', 'PPP Up', 'Bluetooth' on phone, 'Serial download'. My phone sometimes restarts at this point in which case I have to choose 'Shutdown PPP" in the taskbar icon and then re-activating it once the phone has restarted and then re-do step 7 after entering the Java Test Menu again.

    A Java splash screen should appear with a progress bar showing the upload of the file. The game then starts automatically.

    There we go. It works for me
  • Xing
    #14
    Az ilyen felelőtlen hsz-ek miatt fogod kapni a sok spammet :P
  • tomi523
    #13
    Hali! Szerintem az a legjobb, ha mindkettőt veszel! Mondjuk nekem csak bluetooth-om van, de nem árt, ha van kábel is!!!! Egy bluetooth-ot már kapsz 3-4000 ft-ért, gondolom a kábel is ilyen árban van. Egyépként nem tudja valaki, hogy kell játékot pakolni e250-re???????? Ha valaki tudja, akkor írjon a [email protected] címre! Kössz előre is!! Szeva
  • Puntigamer
    #12
    On: mit javasoltok,adatkábel, vagy bluetooth?
    Van a laptopomban memóriakártya olvasó, és van bluetooth adapterem, a nagyobb fájlokat át tudom másolni, memkarira olvasóval, a kisebbeket meg küldhetem bluetoothon!
    Mi az amit nem lehet bluetoothos kapcsolattal megcsinálni?Kell mindenképpen a kábel, ha minden funkciót el akarok érni?
  • Puntigamer
    #11
    adnak, sztereó fülest, legalábbis tééknél...!
  • Barney Tech
    #10
    Tartozéknak adnak hozzá fülhallgatót?
  • Puntigamer
    #9
    hát majd ha veszek bele, kiderül:)
  • autoszimulator
    #8
    U600on belehet, szóval akkor biztos ezen is.
  • Puntigamer
    #7

    Nekem ez a háttérkép van bent, és tiszta jó!
  • Puntigamer
    #6
    jaja, remélem ha benne van a kari, be lehet csukni azt a kis lifegős cuccot
  • Vaxi
    #5
    nekem csak kábel kéne.
    jah igen és rohadt nagy előnye az a szép kis microSD bővítő hely :)
  • Puntigamer
    #4
    Teljes mértékben igazad van!
    Amúgy kéne vennem hozzá adatkábelt, meg 1 gbos sd micro-t:)
    van egy oldal ahol rengeteg háttérkép,csengőhang van ingyér!
    www.zedge.net
    nagyon tuti!
  • Vaxi
    #3
    Nekem is ilyen van.
    én 6k-ért vettem pannonnál (jó monnyuk 10 éves előfizuval volt rá némi kedvezmény :D)
    Teljesen meg vagyok vele elégedve. a slide nekem is mozog, de nagyon kicsit.
    Ár-érték aránya rohadt jó!
    A kamera kicsi. Naés? aki 3454 megapixeles kamerát akar, az fényképezőt vesz, nem telefont :) Szerintem arra pont elég, ha látok valamit ami tetszik lefotózzam. :)
    nekem:
    10/9,5 pont (0,5 pontot azért vesztett, mert az akksi lemerül 3 nap alatt ha zenét hallgatok :DDD)
  • Zsolti9014
    #2
    sztem ilyen árban nehéz ettől jobbat találni, jó kis telefon (nekem x660 van-szeretem nagyon).
  • Puntigamer
    #1
    Üdv mindenkinek!
    3 napja vettem egy ilyen telót,mer designos, és occsó!Nekem eddig bejön, egyetlen problémám vele, hogy picit mozog a slide rész felnyitott állapotban!Jó, igaz nem nagy szám a kamerája se, meg a kijelzője se, de végülis telefonálni meg smst küldeni lehet vele:)
    Tééknél most, csak 19.990!
    Adok linket mit tud a teló, hogy ne kelljen Googlézni:P
    Mobilarena teszt
    Telefonguru
    Elég korrektül szól amúgy az mp3ja is!Fülesen keresztül jól hallgathato!