234
  • nandorb
    #74
    nektek meg nem volt problematok az mp3-as zenekkel??? mert nekem igen berakom a memoriakartyat 650MB-os zenevel es nem ismeri fel a formatumot a szamitogepen pedig szepen megy
  • ramala
    #73
    hi!
    bnőmnek van ilyen teloja és sehogy nem tudok felrakni semmiféle java alkalmazást.a forumon leírt kodot nem veszi be.vkinek vmi ötlet?
  • Zadeus
    #72
    Sziasztok
    vki nem tud hozzá egy gyári szoftot ?? mert most vodafone-s van rajta és azt már unom.. :)
  • Puntigamer
    #71
    nem lehet csak kábellel, vagy bluetooth adapterrel, számítógépről telepíteni, szerintem már kismilliószor leírták lentebb... olvass vissza, de ez az install-os kód nem működik egy másik kell, ezt valami hülye kitalálta, de nem megy...
  • technopeter
    #70
    Hi! Barátnőmnek van ilyen telefonja és szeretnék neki rátenni java cuccokat, főleg játékokat. az én telómrol átküldtem bluetoothon az ő telójára való játékokat .jar és .jad formátumba is. na de innet hogyan kell telepíteni?? próbáltam a lejjebb irt kódot is de semmit nem csinál a telefon. segítsetek pls h hogyan kell! kösz előre i
  • nandorb
    #69
    ez a java menu
  • Arcor
    #68
    Valaki kipróbálná erre csinál-e valamit a telefon?

    *#52828378#
  • nandorb
    #67
    nalam se meglehet nemjo kodot adott meg
  • SimaSuna #66
    7. írd be, hogy
    *#9998*4678255#
    (*#9998*install#)

    itt nem csinál semmit a telefon :(
  • Cicaaa
    #65
    :)
  • Puntigamer
    #64
    örülök,hogy segíthettem:P
  • Cicaaa
    #63
    óóó köszike....most jó:D végre egész északa töltött a telóm:) danke!!!
  • nandorb
    #62
    sikeres volt a telpites????
  • Cicaaa
    #61
    köszi ezt kipróbálomxD
  • Puntigamer
    #60
    Szia!
    Nekem is kezdte most, úgy oldd meg, hogy csúsztasd ki a telefont, dugd be a töltő kábelét, és a kicsúsztatott részre merőlegesen tekerd fel a kábelt, kb 2-3 szor, tölteni fog:D
  • nandorb
    #59
    meg nem volt gondom vele
  • Cicaaa
    #58
    Sziasztok!!!

    Lenne egy kérdésem. Nekem is E250-esem van még nincs egy éves. A telefonomat ha felrakom töltőre csak akkor tölt ha a kezembe van, vagy puha dologra teszem le....mihelyt az asztalra teszem, rögtön abbahagyja a töltést...ha mégis sikerült akkor kb 10 percig tölti aztán kicsuszik egy kicsit a töltő és nem érintekezik rendesen.....nektek is csinál ilyet vagy csak az én telefonom ilyen...?
  • nandorb
    #57
    nalam nem muxik a kod meglehet nem jot irtal
  • kilcsir
    #56
    hello!a kuzinomnak ien telefonja van és megkért hogy járjak utána ezeknek. Lehet ezt a telefont házilag vagy szerrvizessel függetleniteni? Ha szervizessel lehet kb mennyibe kerülne? Elöre is köszönöm!
  • nandorb
    #55
    en is
  • Xing
    #54
    Kiváncsian várjuk a tapasztalatokat! Én legalábbis :)
  • streeter
    #53
    sziasztok, igy kell javát tenni a teloba:
    1. a micro SD kártyát betettem (a hozzá kapott átalakítóval) kártyaolvasóba és a számítógéphez csatlakoztattam
    2. az "Other files" mappába bemásoltam a játékokat (JAR és JAD kiterjesztésű fájl is kell).(Ahány játékot szeretnél, mind másold ide nyugodtan).
    3. a kártyát kivettem a kártyaolvasóból, miután azt leállítottam, majd betettem a telefonba
    4. nekem nem mindig észlelte, hogy bekerült a kártya és van rajta új tartalom. Ilyenkor kikapcs, bekapcs és máris minden okés volt.
    5. a "fájlkezelő" használatával a memóriakártya "Other files" mappájából át kell másolni a játékokat a telefon belső memóriájába. Valamelyik fájlon válaszd az "Opciók"-at, majd "Másolás" -> "Telefon"
    Ekkor ki tudod jelölni, melyek menjenek át.
    A telefon memóriája jóval kisebb, mint a micro SD kártyáé, így azért túl sokat ne próbálj egyszerre.
    6. lépj ki a fájlkezelőből és a menüből teljesen
    7. írd be, hogy
    *#9998*4678255#
    (*#9998*install#)
    Ekkor elvileg megjelenik, hogy "Aktiválva"
    8. ezután megint nyisd meg a fájlkezelőt és az "Egyéb fájlok" között (ahová az előbb másoltad a játékokat a memóriakártyáról) válaszd ki, melyiket szeretnéd telepíteni.
    A játék JAD fájlján kattints OK-t.
    Ha minden jól megy, akkor megjelenik egy kis információ (név, verzió, szállító, méret, stb..) és mehet a telepítés.
    Utána rögtön indítható is a játék.
    9. telepítés után az "egyéb fájlok" mappából és a memóriakártyáról is törölhetőek az eredeti fájlok

    Ha több játékot telepítesz egyszerre, akkor a 7-es pontban lévő kódot nem kell mindig beírni, csak egyszer.



    Ma akarom majd kipróbálni.
  • Puntigamer
    #52
    úgy nem lehet sehogy, sajnos... szemétség a samsungtól,de nem lehet...
  • soldy
    #51
    Valaki tudna segíteni? Van egy SAMSUNG E250-es telefonom. Már többször próbáltam
    játékokat feltenni rá de nem sikerül. Ezt a kódot nem veszi be #*536963#. Köszi
  • Tib
    #50
    Hi! Jelzem olvastam a 15. hozzászólást, ami kábeles és/vagy Bluetooth kapcsolatra van. De...
    Hogyan lehet JAVA játékot telepíteni memória kártyáról? JAD és JAR a kártyán van.
  • Puntigamer
    #49
    sajnos úgy tudom igen:(
    Én eddig nem jöttem rá, hogy van-e benne mód lecserélni...
  • Madmano
    #48
    Szasztok.Ennél a telónál meg kell elégednem a gyárilag bent lévő üzenetjelző hangokkal?
  • putiteng
    #47
    Sziasztok!Kis segítség kéne!Szeretnék menzesznaptárt tölteni a mobilra de nem tudom honnan és hogyan!Köszönet
  • SMACKDOWN18
    #46
    szervizbe szallitod
  • Losmexicana
    #45
    segítsetek már ha telefonkódot kér és elfelejtettem mit tudok tenni ?
  • SMACKDOWN18
    #44
    en nemtom teneked az hogyan sikerul
  • Guilty01
    #43
    Thx... csak sajna mindig lefagy. Eddig egy játékot nem tudtam feltenni. Pls help!:)
  • Puntigamer
    #42
    http://emoz.atw.hu/Uploader.exe
  • Guilty01
    #41
    Ja, és még valami: honnan tudom letölteni a java uploadert?
  • Guilty01
    #40
    üdv, a multimédia üzenetek sablonjait hogy tudom kitörölni? Mert csomó helyet foglalnak, és tök fölöslegesek.
  • Xing
    #39
    #15
  • nandorb
    #38
    Probalt mar valaki feltolteni jatekot a telora szamitogeprol?Vagy azt
    hogygyoan kell csinalni?
  • Jeti2
    #37
    áhh kössz. Tényleg ennyi. :)
  • nandorb
    #36
    A samsung teloknal a biztonsagi gyari kod az mindig 8db0 (00000000)
    A Nokianal 12345 a biztonsagi kod a tobbinel nemtom csaK ezeket tudom
  • nandorb
    #35
    en aszem arra is 8db 0 kiveve ha nem lett cserelve