234
  • PepsiMax
    #194
    ha garanciállis a készülök akkor visszakell vinni és kikell cseréltetni.Ha nem garanciális már akkor viszont csak GSM bolt és a fizetés oldja meg a problémát
  • swacsa
    #193
    Ez tök jó leírás, de nem működik a kód!
    Van valami más ötlet ehhez?
  • sozs
    #192
    Átnéztem a leírást, ilyent nem találtam, automatikusan be kell kapcsolni, szerintem valami baja van a telónak. Ez nem beállítási probléma a leírás alapján.
  • toews
    #191
    mmint samsung e250-e van
  • toews
    #190
    sziasztok. az hogy lehet h havernak ilyen telója van és nincs billentyűzár rajta:o ha "összecsukja" nem zárja le neki. ezt hogy lehet beállitani h összecsusztatáskor lezárja? elöre is köszi a válaszokat...
  • Jeti2
    #189
    olyan nincs nekem, hogy menüszín
  • Juhiii
    #188
    Menü -> Beállítások -> Kijelzés beállítások -> Menüszín -> Fekete

    ...ha erre gondolsz
  • Jeti2
    #187
    azt hogy lehet megcsinűlni, h a menüháttér fekete legyen?
  • PepsiMax
    #186
    áá értem.De egyébként itthon is meglehet csinálni OneNand downloader-el......nekem ezt mondták :S
  • sozs
    #185
    Szolgáltató nélkülit csak pénzért ha vállalja valami GSM bolt. Flash menü szerintem nem, nem olyan a hardver-szoftver rajta.
  • PepsiMax
    #184
    Sziasztok.Samsung E250-est lehet spécizni?PL. hogy ne szolgáltatós szoftver legyen rajta,meg flash menü is legyen,meg ilyenek :)
  • bunny1
    #183
    meg a pc studió sza*rik be folyton.ismeretlen hibát észlel aztá lefagy meg vmelyik képeket amiket telón csinálok nem tölti fel....:Smásnak se jó?
  • bunny1
    #182
    én megtom nézni memkarin is.nemtom tied mér nem jó:S
    de vkinek sikerült már beüzemelni a javas cuccot??
  • RS
    #181
    Az lenne a kérdésem hogy ha én felteszek egy videót a memóriakártyára, akkor mért nem tudom megnézni? Csak akkor birom ha átmásolom a telefonra.
  • akyyy
    #180
    Nem tud valaki headsetet hozzá? autóvezetéshez:P nem kihbangosító.
  • sozs
    #179
    Az E251-es tipikusan zenére lett kihegyezve, és ez hoz sok különbséget.
  • _Neo
    #178
    köszönöm :)
  • alxin
    #177
    Hi!

    Nekem E251-esem van, apámnak meg E250-ese. Az előbbit sokan szidják, h "szar, mert tökugyanazmintazekettőötven", meg "csak rondább lett"...

    Különbségek :)
    - Háttérben futó MP3 lejátszó (ID3 tag szerinti csoportosítással)
    - Jad+Jar párossal telepíthető szinte bármijen java cucc
    - Full (!) animált menü
    - RDS-es FM rádió
    - Belső memória 28 mb
    - Jobb kameramenü (sajnos lassabban induló kameraszoftver)
    - microsd bővíthetőség akár 4gb-ig... (nekem 2gb van)
    - Teljes képernyős videolejátszás
    - 4db téma
    és még sorolhatnám

    Tehát szerintem ez BEST BUY!!!
  • sozs
    #176
    Az a baj, hogy nem fog minden jáva játék futni a telőn. Pl.: Symbian oprendszerü telókra írt jáva játék nem megy más oprendszerün. Ezért van az, hogy ha wapról letöltesz jáva játékot, az oldal megnézi a jávádat, mit támogat!
  • rigaman
    #175
    Sziasztok!! ÁÁÁÁ felidegesít ez a teló.. Hogy lehet ezen játékot elindítani? Sajnos nincs kábel hozzá. Egy SE K750-ről küldtem játékot (pl: minigolf. jar , és minigolf.jad-ot is) de hogy lehet telepíteni? én ezt nagyon nem értem már. légyiszives mondjatok valami megoldást. köszi!!!!
  • sozs
    #174
    Na de az nem téma, hanem a szoft tipikusan így van megírva. Sajnos azok a szoftok nem mindig működnek megfelelően.
  • nandorb
    #173
    jah van alapbol feher meg fekete
  • akyyy
    #172
    mármint a menüszín.
  • akyyy
    #171
    hát van az alap menü, tmobilos, meg gondolom van vodás és ennyi...

    de a világon van még ezer meg ezert szolgáltató, aminek kurvajól nézhetnek ki a menüje. és azokat valahogy ráteszik a telora:)
  • sozs
    #170
    Na ja, meg Trabantbó Porshe-t csinálni!
  • nandorb
    #169
    Jó volna ha vhogy ki lehetne cserélni az OP rendszerét és egy symbian 9.3-ast dugni belé
  • sozs
    #168
    Ha találsz szólj. Ez nem olyan OP rendszerű teló!
  • akyyy
    #167
    lehet valami témát vagy valamit beletenni? biztos vannak jók
  • nandorb
    #166
    8db. 0
  • _Neo
    #165
    gyári telefonkódot meg tudná mondani valaki? előre is thx
  • nemelaveg
    #164
    :D tuti nem, mert másik telóban szuperül működik...
  • nandorb
    #163
    akkor a meoria kartya-szar
  • nemelaveg
    #162
    De formázás után, mikor ismét teszek rá zenét ugyanez történik. Ördögi kör.
  • nandorb
    #161
    mert eloszor a teloban kell formazni hogy o kialakitsa a folderokat meg miegymast.Es az utan dobalod ra a zeneket
  • nemelaveg
    #160
    Sziasztok!
    Kingston 1 GB-s memóriakártyát szeretnék tenni a telómba, csak az a baj, hogy nem enged belépni a memóriakártyába. Ha rányomok, hogy választ, akkor megkérdezi, hogy formázás? Igen/Nem... Furfangos módon a memóriaállapoton keresztül meg tudom nézni, hogy mi van a memóriakártyán, sőt még le is tudom játszani, de a lejátszási listába nem tudom beletenni a számokat, mert ilyenkor úgy csinál, mintha nem is lenne benne memóriakártya. Mikor beteszem vagy kiveszem a memóriakártyát észreveszi, és kiírja, hogy éppen mi történt, és fent a kis memóriakártya is ott van. Másik telefonban semmi gond a memóriakártyával. Mi lehet a baja? Légyszi segítsetek.
    Előre is köszönöm
  • _Neo
    #159
    ha esetleg valaki még szeretné ezt kipróbálni, csak szólok, hogy törlődött minden a telefonról. naptárbejegyzések, képek, telefonszámok, és továbbra is kártyafüggő a telefonom...
  • Jeti2
    #158
    megkérdeztem a csapattársam hogy Ő hogy csinálta,és mondta h Neki csak részletek vannak kivágva a számból,és így sok elfér.
  • Kornelstar
    #157
    Na és hogy kell?
  • Jeti2
    #156
    amit írtam,h hogy tudnám beállítani több embernek különböző cshangot
  • nandorb
    #155
    mit tudsz?